Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

jel bobi uopste bio na nekim pripremama? da li je moguce da je doslo do pogorsanja na pocetnim treninzima?

 

 

@MiskoRaznatovic

@MarkoTufegdzic on nije trenira. Nba igraci nemaju pravo da treniraju pre 1 avgusta odnosno 5 sedmica pre pocetka EP. NBA Fiba ugovor

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

pa dobro, onda je prilicno jasno da je ovo pre svega provera da li su zaista kupili zdravog igraca za koga su dali prilicne pare. mozda je misko uspeo sve to da uklaviri tako da lupi cajper celavom, ali realno SAS je prevelika institucija i za jednog i za drugog i za KSS da bi se zajebavali na pilicarski nacin. 

 

a ni bobiju realno, ako zaista ima problema sa tom nogom, ne treba da ga celavi lozi i baca u rizik, kada ga se tek sada setio, sa zero efektom na njegovu dosadasnju karijeru.

Link to comment

Errrrm a kako je do sada mogao Djordjevic da ima efekta na Bobijevu karijeru? Da dodje da vodi Zvezdu ili da drzi Bobiju privatne treninge? 

Link to comment

šta ti dečko pišeš, ćelavi je došao da bude selektor pre 2god, vodio je ekipu na jednom velikom takmičenju gde nije vodio bobija, to stoji ali daleko od toga da je pre tog prvensta bobi bio viđen da bude startni centar ili čak ni back-up u reprezentaciji. bobi je eksplodirao ove godine, ne vidim kakav je efekat đorđević mogao imati na njegovu dosadašnju karijeru. druga stvar, koje crne velike pare je dao san antonio. platio je igrača, nisu to nikakve velike pare za uslove tamo ali posle malo je reći kretenske izjave radovića im se upalio alarm jer kada je reč o stopalima i centrima to se obično loše završava jer tu si jedino u pravu u pitanju je organizacija kakvih ovde nema.

Edited by theanswer
Link to comment

u pravu ste. pre 2 je samo vidovita vanga mogla da vidi u njemu SAS centra a prosle godina mozda ali samo mozda kleopatra balkanska prorocica. zato je raduljica harao, pisali smo po sirotinji i dijaou.

Link to comment

mogao je da ima efekta na njegovu karijeru tako da ga se prošle godine ne odrekne, a ove ne bude džukela da optužuje one koji su mu napravili centra za kojim se odjednom raskukao da imaju finansijski interes da njemu buše reprezentaciju, ergo "ja srb, vi strani plaćenici".

 

šta to znači "nije mogao ni da pretpostavi", je l on neki tipster, analitičar, novinar, pa da pretpostavlja? verujem da marjanović više nego sam đorđević hoće da ide na prvenstvo, ali ako sparsi imaju medicinsku podlogu da se tome protive i ako time rizikuje šansu karijere, snaći će se đorđević sa istim onima koje je birao i prošli put. i sa ovima koji su mu dovoljno dobri za klub u kom radi.

Edited by Malvo
Link to comment

za mene je potpuno dubiozan osnov po kome bi bobi morao da ima vise zelje da igra EP nego za sparse. u takvom slucaju bi me apsolutno boleo kurac za EP i repstaciju ako ispred sebe imam NBA sezonu u ovakvom timu.

Edited by yolo
Link to comment

Kako je krenulo ima da dodjemo d otoga da smo na SP ispustili zlato samo zato sto Bobi nije igrao.

 

A nije problem ako Bobi rezonuje kao Yolo, ali onda je posteno da tako sam kaze a ne da se krije iza nesrecnog Radovica i SASa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...