Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Srao je.

 

Djordjevic je rekao da je Bobi prosao sve preglede u reprezentaciji i kada je potpisao ugovor i tada mu nista nisu otkrili.

Sada ima otok. Nesto tu ne stima.

 

Javlja mi se da je Sale bio svestan da je Bobi povredjen, ali je cutao jer je znao je da ce ga Spursi odvesti na dodatne preglede ako saznaju za to. Verovatno se radi o nekoj laksoj povredi i da moze da igra na EP, ali ovako Spursi mogu da mu predloze da batali planinarenje i saceka pocetak sezone...

 

Verovatno bi mu i proslo da nije bilo nesretnog Velibora :D

Edited by Calavera
Link to comment

Milosavljevic, Keselj, Dangubic i Nedovic 

 

 

A vala ne bi mi smetalo da niko od njih ne ode. Eventualno Danguba i to cisto za neko zakucavanje u garbage time.

 

 

Ja sam u celoj prici samo na Bobijevoj strani. On je jedan od onih igraca koji apsolutno nista ne duguju ni Saletu niti reprezentaciji, pa da rizikuje i najmanji otok da bi igrao. Sad da li je otok pravi ili imaginarni, ne mogu nikako znati, nesto sumnjam i da Spursi tek tako hoce da laziraju povredu da bi zadovoljili Miska ili sta ti ja znam, ali ako postoji mali % sanse da mu sezona u Nba trpi zbog povrede, apsolutno se slazem da iskulira reprezentaciju.  

Link to comment

A ona dva anonimusa sto su otisli u Grcku i USA nakon priprema? Cini mi se da je bar jedan od njih Miskov

 

Priča se o konačnom rosteru, a ne o pripremama valjda. Onda je i Nedović bio na pripremama ali se povredio

 

Druga stvar, ajde reprezentativni pregledi, ali kako otok nije uočen na pregledima za SA?

Edited by theanswer
Link to comment

To je nevidljivi otok koji se ne vidi dok igracu ne skrenu paznju da otok postoji :fantom:

I koji mogu primetiti samo najveći američki stručnjaci. Italijanski i srpski lekari ga ne vide.

 

Jebi ga, baš sam jedva čekao Bobija u repki.

Link to comment

jel bobi uopste bio na nekim pripremama? da li je moguce da je doslo do pogorsanja na pocetnim treninzima?

 

mislim moguce je da je ovo sa bandazom proceduralna stvar jer moze da se desi da mu ugovor visi ako je doslo do skrivanja povrede (sto je skoro pa nemoguce na ozbiljnom lekarskom ali italijani, who knows...=

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...