Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ma da. Sale je stari patkometar. I umesto da ćuti što su mu uzeli igrača, on se još nešto buni.

 

Zao mi je sto potrosih vremena i prstiju da napisem nesto, kada ces ti na ovaj nacin da skapiras i prezentiras stvari. Sportski pozdrav.

Link to comment

Ajd sad jos 10 vas nek se oglasi. Uigrali ste se tokom sezone.

Jeste ja sam bas divljao tokom sezone. Ne mogu da verujem da braniš ovu glupost. Nije korektno reagovao. Deal with that.

Nije reagovao kao terzic ili covic, daleko od toga. Ali je na suviše visokom položaju i ima suviše mnogo ugleda da bi smeo sebi da dopusti tako nešto.

 

Nije nesto zbog čega ću da vičem pederu ili da prestanem da navijam za reprezentaciju ali da je ok, nije

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Aj objasni nam čije su zakulisne radnje u pitanju i kakvi interesi. I šta misliš o prozivanju Radovića da je strani plaćenik.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

to je prosto. radi se o tome da Čoviću smeta Đorđević na poziciji na kojoj se nalazi. Treba mu selektor poslušnik koji će ubacivati igrače po Čovićevom i Miškovom izboru, a to Sale™ nije. Na ruku mu ne ide srebrna medalja na prošlom prvenstvu, ali se nadao da će brojnim otkazima to doći na svoje. Međutim, desilo se upravo suprotno - igrači su se utrkivali ko će prvi doći na pripreme i pojaviti se pred Saletom. To je Čovića tek zabrinulo i onda se okrenuo planu B. Sklanjanjem jednog od najvažnijih igrača u sred priprema ja uništio planiran ritam treninga, sjebao atmosferu i umanjio nam šanse za zlato. Naravno, Čović to nije uradio sam, nego je poslao svoje ljude da to obave. Namerno je angažovao stranca za tu svrhu, kako bi unapred izjave Đorđevića bile okarakterisane kao šovinističke i nesportske. Mudar je Čović, to svi znamo.

Takođe, računao je na vojsku navijača koji će po forumima širiti njegovu verziju. Zna da ih je za toliko zadužio.

Njegov prljavi plan se odigrava odlično. Sve će biti jasno već u četvrtak/petak kada se očekuje jedna jako bitna izjava (nije ni Čović ni Đorđević). Živi bilo pa videli, ali se nadam da je reprezentacija jača od sujete jednog čoveka i da igrači neće nasesti na ove smicalice.

 

kao što rekoh, prosto i jasno k'o dan.

 

 

:Jova:

 

Link to comment

Jeste ja sam bas divljao tokom sezone. Ne mogu da verujem da braniš ovu glupost. Nije korektno reagovao. Deal with that.

Nije reagovao kao terzic ili covic, daleko od toga. Ali je na suviše visokom položaju i ima suviše mnogo ugleda da bi smeo sebi da dopusti tako nešto.

 

Nije nesto zbog čega ću da vičem pederu ili da prestanem da navijam za reprezentaciju ali da je ok, nije

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Bar tebi ne priliči da se praviš naivan.

Link to comment

Cekajte jel Sale Duletovog pomocnika zove "domaci trener" ili "nas"?

 

Preteraste sa hajkom ljudi a novinari ce svaku izjavu iskoristiti da hajku prodube, bilo sta da im se kaze..

Link to comment

Bar tebi ne priliči da se praviš naivan.

 

Jbt daj bar jednom napni muda ili sfinktere i ispiši šta si hteo da kažeš mesto što po milioniti put drobiš šta kome priliči ili ne priliči. 

 

Za ovih osam godina nisam video većeg umetnika koji uspeva da se svađa, a da ne napiše ništa. 

Link to comment

postao sam vidovit. sa 99% sigurnošću znam koja se strana podržava u ovom sukobu. dovoljno je da pogledam nik.

:blink:

Link to comment

Naravno da se zna. Čovek se posrao po klubu za koji navijam (FMP) i ja potpuno iracionalno isključujem mogućnost da diskutujem o ovome. A verujem da tako i ostali rezonuju.

 

Gluposti tipa ovo je iznad klubaštva su posebna priča. 

 

Gde piše da je u 21. veku reprezentativna košarka ispred klupske?

 

edit:

 

Povlačim psovku jer je neprimerena.

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...