Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Evo citam opet izjavu na Blicu i nigde ne vidim da se spominje strani trener, ako je na Blicu skracena izjava, daj da vidimo tu gde ga pominje kao stranog trenera. Generalno Radovic je zagovnao situaciju Djordjevicu, verujem nenamerno ali kada tako nesto uradis ona priznas da si zajebao.

 

EDIT: Na kraju krajeva presmesno mi je to sto se dovodi u pitanje da li Sale zna nesto sto mi ne znamo. Jeste, PPP je sveznajuci a Sale nema pojima, zlonameran je i zivi u zabludi.

 

evo ti cela izjava na b92, imaš i za stranog trenera.

 

ono što sam hteo da kažem, a sad ponavljam™ - kriptične pljuvačke izjave sa neidentifikovanim objektima i silama™ su poslednje što je potrebno našem basketu, a pogotovo nije u redu da tako nešto dolazi od igračke legende, autoriteta i selektora ozbiljne reprezentacije. misliš da će na ovaj način da postigne nešto što ne bi postigao preciznim navođenjem na šta i koga misli, ili još bolje telefonskim razgovorom za početak?

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Jebo te, citam i ne verujem. Covek ga je 'ladno nazvao stranim trenerom koji radi protiv interesa srpske kosarke zarad necijih takmicarskih i finansijskih interesa i ovaj je valjda trebalo da cuti i da se pravi mutav. Da ne poverujes.

 

 

Sve i da mogu da razumem da se neko samoizolovao od izdajničko/plaćeničkog diskursa i da ne kapira da od ovakvih etiketa od strane heroja nacionalno zadojenih sredina često osim sujete strada još ponešto, ne mogu da razumem čoveka koji ljudski nije u stanju da razume da je Radović ovime javno optužen da je iz lične koristi onemogućio igrača kojeg je do juče trenirao (i očito sa njim izgradio prijateljski odnos) da debituje za reprezentaciju. Nije bitno, sledeće godine ga zaboga neće trenirati. Strašno.

Link to comment

Zanimljivo, u Blicu stoji ovako 

 

"Ostaje još samo da se glasno zapitamo, uz veliku dozu gorčine, zbog čega je baš u ovom trenutku došla izjava trenera Zvezde koji nema baš nikakve veze sa našom reprezentacijom. Osim kao protivnik"

 

@Kralj Pa jel Radovic ao izjavu za novine u kojoj je spomenuo slomljeno stopalo? Sad da li je to rekao ili je novinar izvukao iz konteksta to znaju samo njih dvojica. Ali cinjenica je da je nakon tog intervjua Bobi povucen. A Radovic se brani time da je novinar izvukao iz konteksta njegovu izjavu i krije se iza Crvene Zvezde.

Link to comment

"Ostaje još samo da se glasno zapitamo, uz veliku dozu gorčine, zbog čega je baš u ovom trenutku došla izjava trenera Zvezde koji nema baš nikakve veze sa našom reprezentacijom. Osim kao protivnik"

 

 

zašto baš sada i kome to odgovara? i je l smo došli do nekih zaključaka?

Link to comment

Zanimljivo, u Blicu stoji ovako 

 

"Ostaje još samo da se glasno zapitamo, uz veliku dozu gorčine, zbog čega je baš u ovom trenutku došla izjava trenera Zvezde koji nema baš nikakve veze sa našom reprezentacijom. Osim kao protivnik"

 

@Kralj Pa jel Radovic ao izjavu za novine u kojoj je spomenuo slomljeno stopalo? Sad da li je to rekao ili je novinar izvukao iz konteksta to znaju samo njih dvojica. Ali cinjenica je da je nakon tog intervjua Bobi povucen. A Radovic se brani time da je novinar izvukao iz konteksta njegovu izjavu i krije se iza Crvene Zvezde.

 

U pravu si. My bad.

 

Nego, najbizarnije od svega je da selektor već drugu godinu zaredom eksplicitno proziva jedino tim u kome se afirmisalo ili bitan deo karijere provelo otprilike 10 od 12 članova njegovog tima i koji pride puni 80% mlađih nacionalnih selekcija.

Edited by kralj
Link to comment

2, i 3. avgusta igrmao tmao protiv madjarske, pa za nedelju dana u francuskoj.

hvala. reklo mi da idem u kranj za vikend na neki sport, pa reko da proverim. košarka mi bila najsumnjivija

 

:)

Link to comment

2, i 3. avgusta igrmao tmao protiv madjarske, pa za nedelju dana u francuskoj.

Jel se igra jos kakva prijateljska u SLO ili samo te dve u Kranju.

Link to comment

hvala. reklo mi da idem u kranj za vikend na neki sport, pa reko da proverim. košarka mi bila najsumnjivija

 

:)

Mogo si i mene da pokupis usput :D

Link to comment

Jel se igra jos kakva prijateljska u SLO ili samo te dve u Kranju.

 

samo te dve, pa francuska, pa trofej beograda...

Link to comment

U pravu si. My bad.

 

Nego, najbizarnije od svega je da selektor već drugu godinu zaredom eksplicitno proziva jedino tim u kome se afirmisalo ili bitan deo karijere provelo otprilike 10 od 12 članova njegovog tima i koji pride puni 80% mlađih nacionalnih selekcija.

Jugosloveni opet udaraju na stub Srpstva !!!

Link to comment

"Ostaje još samo da se glasno zapitamo, uz veliku dozu gorčine, zbog čega je baš u ovom trenutku došla izjava trenera Zvezde koji nema baš nikakve veze sa našom reprezentacijom. Osim kao protivnik"

 

zanimljivo kako đorđević prisvaja marjanovića, sa kojim nema nikakve veze osim što mu se ra sa istim tim borkom pokenjao na stav da marjanović ne može da igra na visokom nivou.

 

sisa ne sme javno da udari na miška, pa onda udara bočno, kao najgori pilićar, uvlačeći u to čoveka koji nit luk jeo nit luk mirisao.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...