Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ne znam... I Duda je ne tako davno davao idiotske i kretenske izjave o Teodosićevom prelomu šake, pa se nije dizala frka oko toga.

 

Kao da je prvi put neko igrao povređen, a neko drugi to u formi pohvale javno obelodanio.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Dzaba se iskomplikovao jedan benigni pokusaj da se KKCZ predstavi kao tim za koji "igraci igraju srcem i iznad granice bola"  .... jebga, treba da se pokupi imidz od propalog Partizana.

Nije mi jasno sto se Djordjevic primio ...

 

 

Ne znam... I Duda je ne tako davno davao idiotske i kretenske izjave o Teodosićevom prelomu šake, pa se nije dizala frka oko toga.

 

Kao da je prvi put neko igrao povređen, a neko drugi to u formi pohvale javno obelodanio.

 

+1000 na oba

 

mada, ja bih rekao da Sale to ima nešto na MIškov račun, pošto ne vidim kakve bi uopšte KKCZ imala interese u ovom slučaju, bivši igrač je u pitanju. Drugo, i dalje mi nije jasno na koju to foru ozbiljan NBA klub potpisuje i kontroliše igrače na osnovu zdravstvenih biltena iz žutih medija, voleo bih da mi neko upućen to objasni.

Link to comment

 

Zasto mora da se uvek odgovara saopstenjem ? Zar je tesko priznati gresku  ? Zar je jos teze reci "izvini ispao sam glup" ili "izvinjavam se, odreagovao sam u afektu" ? Ah, da...Srbija  :fantom:

 

Apsolutno se slazem, Sale bi trebao da se izvini jer je odreagovao u afektu.

Radovic nije kriv sto su Spursi odreagovali previse dramaticno na prakticno svakodnevno blabla truc truc o igracima koji polusakati osvajaju trofeje iz ljubavi. 

Link to comment
 

da mu se ponizno izvini zato sto je ovaj sasuo gomilu najgorih bljuvotina u javnost o njemu? interesantan koncept.

 

Da li vi ljudi uopste procitate ceo post ili ja pisem u siframa ???

 

 

 

 

Zar je jos teze reci "izvini ispao sam glup" ili "izvinjavam se, odreagovao sam u afektu" ? 

 

Odnosi se i na jednoga i na drugoga.

Znaci dva normalna odrasla coveka :

 

Radovic - " Alo Sasa, brate jeb* ga za*ebo me novinar, nije to tako trebalo da zvuci "

Sale   -  " Ma nek "p*se k*rac, evo i mene su navatali u afektu pa sam zvucao k'o Vujosevic "

Radovic - " Ma ko im je*be mater, samo da puste Bobija nazad "

Sale  -   " Evo Palja na Skajpu sa Gregom, kaze da nas je samo cimno jer drugacije Paspalj nije hteo da se javi "

 

ili verzija 2 :

 

Sale - " Alo brate, koji ti k*rac trebalo da pricas kako je Bobi igrao Uzicko na jednoj nozi ???"

Radovic -  " Brate jeb* ga za*ebo me novinar, nije to tako trebalo da zvuci "

Sale   -  " Ma nek "p*se k*rac, evo i mene su navatali u afektu pa sam zvucao k'o Milicic "

Radovic - " Ma ko im je*be mater, samo da puste Bobija nazad "

Sale  -   " Evo Palja na Skajpu sa Gregom, kaze da nas je samo cimno jer drugacije Paspalj nije hteo da se javi "

 

 

Happy End  :0.6:

Edited by crosman
Link to comment

Generalno Radovic je zajebao (ili ga je zajebao novinar), a Sale je burno reagovao jer mesec dana pred prvenstvo gubi jednog od kljucnih igraca tako da mi je njegova reakcija donkle i razumljiva. Razumem i sto se Radovic javio ali mi je presmesno i pretuzno da on ulazi u nekakvo objasnjavanje i patkometriju sa Djordjevicem kome objasnjava kako je on zaboga osvajac tripl krune i zahteva postovanje. 

 

Na kraju balade samo Sale i reprezentacija u tome mogu da budu osteceni, Radovicu moze samo sujete da bude povredjena jer Bobi svakako nije vise u Zvezdi.

Link to comment

Generalno Radovic je zajebao (ili ga je zajebao novinar), a Sale je burno reagovao jer mesec dana pred prvenstvo gubi jednog od kljucnih igraca tako da mi je njegova reakcija donkle i razumljiva. Razumem i sto se Radovic javio ali mi je presmesno i pretuzno da on ulazi u nekakvo objasnjavanje i patkometriju sa Djordjevicem kome objasnjava kako je on zaboga osvajac tripl krune i zahteva postovanje.

 

Na kraju balade samo Sale i reprezentacija u tome mogu da budu osteceni, Radovicu moze samo sujete da bude povredjena jer Bobi svakako nije vise u Zvezdi.

Bokte tvoj.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Bokte tvoj.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jebo te, citam i ne verujem. Covek ga je 'ladno nazvao stranim trenerom koji radi protiv interesa srpske kosarke zarad necijih takmicarskih i finansijskih interesa i ovaj je valjda trebalo da cuti i da se pravi mutav. Da ne poverujes.

Link to comment

trebalo bi Sale da pojasni na koga je sve mislio u izjavi, verujem da će to rešiti celu stvar.

 

Apsolutno. Ovakvim nastupom je on ispao taj koji pravi jaz, kako ljudski (sa jedne strane stoje kosarskasi i sportski radnici sa druge menadzeri i pomocno osoblje, pa jos i stranci, koji izvlace svakojake koristi), tako i klupski (Zvezda - Partizan), pritom koristeci veoma ostre izjave, a rekao bih i klevete. Vrlo je izricit u optuzbama i navodno direktan, ali je zapravo potpuno tajanstven na koga misli i na koji nacin je sve uradjeno. Misko, Zvezda, Covic, neko peti? Valjda je lako izgovoriti ime ili imena ako vec znas o cemu i o kome se radi. Svako normalan bi takvu izjavu simpatisao i podrzao, u to sam ubedjen... ovako, ne znam sta da mislim o celoj situaciji.

Link to comment

ma to je izjava na nivou blizanačkih prepucavanja saopštenjima, sami će se prepoznati™, znaju oni ko su™, da ne imenujem™… budimpeštanski kursisti i lukavi mali satnici. ne znam koji će mu to, bio je dovoljno veliki autoritet sam po sebi i kad je seo na klupu, posle srebra mu je kreditni rejting porastao za još 1000%, ovo je potpuno bespotrebno srozavanje u blato, prihvatanje manira uglednih rukovodilaca dva stuba usisavanja para poreskih obveznika i produbljivanje loših odnosa u ionako trajno zatrovanoj domaćoj košarci.

Link to comment

Jebo te, citam i ne verujem. Covek ga je 'ladno nazvao stranim trenerom koji radi protiv interesa srpske kosarke zarad necijih takmicarskih i finansijskih interesa i ovaj je valjda trebalo da cuti i da se pravi mutav. Da ne poverujes.

 

Evo citam opet izjavu na Blicu i nigde ne vidim da se spominje strani trener, ako je na Blicu skracena izjava, daj da vidimo tu gde ga pominje kao stranog trenera. Generalno Radovic je zagovnao situaciju Djordjevicu, verujem nenamerno ali kada tako nesto uradis ona priznas da si zajebao.

 

EDIT: Na kraju krajeva presmesno mi je to sto se dovodi u pitanje da li Sale zna nesto sto mi ne znamo. Jeste, PPP je sveznajuci a Sale nema pojima, zlonameran je i zivi u zabludi.

Edited by *edited by mod
Link to comment

 

 

 To je apsolutno nešto više od košarke, nešto na šta ne možemo da utičemo", kazao je selektor državnog tima, dodajući da "ostaje još samo da se glasno zapitamo, uz veliku dozu gorčine, zbog čega je baš u ovom trenutku došla izjava stranog trenera koji nema baš nikakve veze sa našom reprezentacijom, osim kao protivnik"

 

 

Edited by Blud
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...