Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ošla izjava trenera Zvezde koji nema baš nikakve veze sa našom reprezentacijom.

 

 

Rekao je "stranog trenera" (ako je vjerovati stranici koju si naveo).

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ma to su gluposti, cak i da je "strani" trener taj crnogorac, oni nisu u nasoj grupi ili se mozemo ukrstiti posle 1 faze?

 

Pogoto je sve to cudno posto je i Sale potvrdio preglede u Italiji pod nadzorom SA doce.... Ja bih pre rekao da mu je tu mozda menadzer nesto "odradio"

 

Edit: Kako to ide sa NBA ugovorima, potpisao i odmah je vazeci ugovor i moze tako da naredjuju i zahtevaju?!

Edited by assignment
Link to comment

Koliko je sigurno da je ova izjava Borka bila sad pre neki dan? Čuo sam da on tvrdi da je to rekao odmah nakon kraja finala, u smislu da pohvali kao Bobija što je ovaj i pod povredom odigrao seriju, i sad kad je video da su to sada iskopali i objavili, smorio se - pogotovu jer je rekao ovo za stopalo što je rekao.

Edited by Scouser
Link to comment

Nekako ne verujem da medicinski tim NBA kluba procenjuje zdravstveno stanje igrača na osnovu izjava u nekom Kuriru. Možda ga i ne puste, ali to svakako neće biti zbog Borkove izjave.

 

u krajnjem slučaju, ako je ovako, nek Borko samo kaže da se zajebavao hehe (za isti medij) i eto Bobija nazad.

 

ipak ima neke koristi od onolikog Nolovog slanja slika u svet, Ameri nam sve veruju na reč.

Edited by ljakse
Link to comment

 

Izuzetno su me pogodile izjave selektora reprezentacije Srbije Aleksandra Đorđevića, pre svega kao čoveka, ali i kao bivšeg košarkaša. Đorđević me je napao bez bilo kakvih dokaza, na moj račun je uputio optužbe najgore moguće vrste i izneo je brojne neistine. Sve to je ružno i tužno, kosi se nekim sportskim kodeksima i nepriliči jednoj takvoj sportskoj veličini kao što je Aleksandar Đorđević

Link to comment

Da li da sačekamo i Rio iduće godine ili polako možemo da zaključimo da Sale Nacionale ima permanentan problem u kohabitaciji sa Crvenom Zvezdom?

Link to comment

 

Ono što moram da kažem je činjenica da je prilikom intervjua koji sam dao izraelskom novinaru došlo do nerazumevanja i pogrešnog prenošenja i tumačenja mojih izjava u vezi sa povredom Bobana Marjanovića.

 

u stvari je Borko potpuno bespotrebno lagao kako bi pokazao taj neki duh™ i nepokolebljivost.

 

sa druge strane, Đorđevićevo potenciranje da je reč o strancu i kovanje neke teorije zavere su :puke: . Valjda se može pripisati frustraciji zbog remećenja planova i neizvesne sudbine jednog od glavnih igrača-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...