Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

micic je neodgovoran igrac na obe stane

 

neodgovoran = ne mora sve 20 puta da mu se kaze da bi znao sta radi. Usracemo se od srece s nekima od odgovornih.

 

Ali nebitno to u stvari. Djordjevic ima kredit da radi sta hoce, ali da mu je glup princip, glup je. Ako je Pot toliko odgovoran, mogao je da ga pozove odmah.

Link to comment

Ne znam kako vam nije jasno, a inteligentni ste ljudi. Prošireni spisak služi da se daju pohvale igračima i klubovima i da se nekim igračima kaže posredno da se na njih računa. Šta će Majstorović na proširenom spisku? Pa, eto, da bude neko iz Metalca, da imaju oni jednog repstativca. Šta će Zagorac, Jokić - eto, nema trenutno mesta za njih, ili su premladi, ali se ceni njihov napredak i prate ih.

Univerzitetska služi (između ostalog) da selektor vidi koliko je ko zagrizao da igra za repku. Duda je odatle zvao igrače, zove ih i Sale. Pravi se tzv. kult državnog tima, traže se igrači koji neće postavljati uslove. Onaj ko se cima da igra na nekom beznačajnom takmičenju, umesto da (zasluženo) odmara preko leta - taj je neko ko je potreban selektoru.

Link to comment

Ne znam kako vam nije jasno, a inteligentni ste ljudi. Prošireni spisak služi da se daju pohvale igračima i klubovima i da se nekim igračima kaže posredno da se na njih računa. Šta će Majstorović na proširenom spisku? Pa, eto, da bude neko iz Metalca, da imaju oni jednog repstativca. Šta će Zagorac, Jokić - eto, nema trenutno mesta za njih, ili su premladi, ali se ceni njihov napredak i prate ih.

Univerzitetska služi (između ostalog) da selektor vidi koliko je ko zagrizao da igra za repku. Duda je odatle zvao igrače, zove ih i Sale. Pravi se tzv. kult državnog tima, traže se igrači koji neće postavljati uslove. Onaj ko se cima da igra na nekom beznačajnom takmičenju, umesto da (zasluženo) odmara preko leta - taj je neko ko je potreban selektoru.

+1 

mogu misliti sta bi reko zalizani maminjo da je micic pozvan u univerzitetsku ili macvan.palo bi najstrasnije napusavanje selektora

Edited by bradilko
Link to comment

ma jaka mi je ta retorika sa spiskom od 24 kojim se odaje priznanje igracima i govori da se racuna na njih, a onda kad actually dodje situacija da se to racunanje™ pokaze na djelu zovu se skroz lijevi likovi.

Link to comment

da dopuni broj za trening pa danas sutra kad se ne daj boze neko od preostalih 5 bekova povredi na prvenstvo ide taj pot koji nam nikako ne moze koristiti. boldrikovski.

Link to comment

Ako se neko od nih povredi kapiram da će ići Danguba, koji može donekle da odigra ono što je Jović igrao prošle godine.

Link to comment

1.Teo 2.Marković 3.Nedović 4.Bogdan 5.Milosav 6.Kalina 7.Bjelica 8.Erceg 9.Mitar 10.Radulja 11.Bobi 12.Nikolica

 

Danguba jedino umesto Nedovića ili Milosavljevića, što bi me iznenadilo da se desi.

Edited by Scouser
Link to comment

ja bih ga voleo svakako videti pre nedovica, a mozda i pre milosavljevica. u zavisnosti dal ce ovaj doci do forme od pre povrede.

mada najpre verujem da ce ako sve bude ok i ne bude daljih povreda voditi 7+5, pa da dangubic ide ispred mitrovica

Link to comment

pa ovo da Mitar ne ide hm, više bih voleo da gledam Bjelicu ili Ercega na 4, što bi bila znatno brža petorka nego kad je Bjela na 3...Onda ti realno manje treba treća četvorka nego treća trojka, tj dodatni bek jer ti sa tom idejom Bjelica na 4 treba više bekova jer ih je i više na terenu. A opet sve i da bude tako, to verovatno neće trajati svaku utakmicu non stop.

Nedović je po mom mišljenju najveća kesa tu, ali ono gde on može da bude upotrebljiv je baš ta igra u tranziciji, polukontre i kontre, koje se igraju bez mnogo razmišljanja pa je zato tu dobar :) ...obrni okreni, ja bih onih 12 vodio ukoliko svi budu zdravi.

Link to comment

nema mog posta, a siguran sam da je bio ovde pre par sati :D

ma da, nece bjelica na tri

nego nama je veliki problem povreda jovica, tesko cemo nadoknaditi njegovu agresivnost i igru u odbrani

Link to comment

što misliš da milosav ne može da bude agresivan nazad? Ja mislim da može i čak da može defanzivno da pokrije više pozicija nego Jović.

Link to comment

Jovića gotivim, cenim njegov napredak ove godine u Zvezdi i njegove igre koje su bile iznad očekivanja, ali iskreno ne vidim da je on neko ko je nezamenljiv niti neophodan reprezentaciji. Imamo na bekovskim pozicijama dosta odličnih odbrambenih igrača (Marković, Milosavljević, Bogdanović, Dangubić), a u napadu svakako da neće nedostajati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...