Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Mislim da je neukusno da se Misko ovako mijesa selektoru u posao, javno kritikuje i narocito to sto namece svog pulena kojem tako samo cini protivuslugu, ali se i slazem sa njegovim stavom. Cemu sluzi spisak od 24 imena ako ce kada se povredi neko od 18 odabranih za pripreme uletjeti neko skroz deseti?

Link to comment

Nije Miško pijan nego je to logičan sled događaja. Ipak je on niko i ništa u najzdravijem klubu u univerzumu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Spisak od 24 sluzi da se namire svi kojima treba (KKCZ, KKP, Misko...) tako da mene ne cudi sto je umjesto Jovica zvao koga je htjeo.

Link to comment

U 22:37 popljuvao Djordjevica..U 01:34 se izvinjava.

 

Mislio sam da bogati ljudi piju pica jaceg kvaliteta a ne brlju iz plastike. 

Kakvu je budalu od sebe napravio, cudo zivo. Ubedjen sam bio da je vrlo pametan lik u pitanju.

Edited by SNARC
Link to comment

Jok mu i ne stoji. Samo se sad ofursatio, pa javno bupnuo ono što inače sprovodi kroz pacovske kanale.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Nevezano za to ko je Djordjevic a ko Raznatovic, Misko je ovde apsolutno u pravu. Pozivanje Pota a ne Micica umesto povredjenog Jovica je redak WTF momenat. Naravno, sad ce da se prdi o "Miskovom sastavljanju reprezentacije" i da se slavi herojski otpor Dordjevica tom Iskonskom Zlu, umesto da se konstatuje da 150.000 puta bolji igrac koji je, uzgred, bio clan prvobitne selekcije od 24 igraca nije pozvan da pokrije Jovicevu povredu, vec je pozvan slabiji igrac koji ni u jednom segmentu igre ne donosi nista novo i bolje.

 

Djordjevic, naravno, ima pravo da sastavlja reprezentaciju kako mu se digne kurac ali njegov izbor nije iznad prava da bude komentarisan. Koliko je nama poznato Micic nije ni na kakav nacin komentarisao svoje otpadanje da bi mozda tu mogao da se trazi razlog zasto je umesto njega pozvan Stefan Pot.

Link to comment

Đorđević već u glavi očigledno ima bar 14 igrača za skraćeni spisak i možda čak i svih 12. Zato je pozvao Pota da mu pravi broj na treningu, nekoga ko ne očekuje da bude na EP.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...