Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Najjadniji deo cele te bora stankovic price je i sto smo i njih dobili dva puta na prvenstvu, sto nas nisu dobili do sidneja i sto smo bili duplo bolja ekipa. Jebote imali su tri i po igraca i nisu mogli da podnesu sto im je oteto zlato. Bednici.

 

Edit: A da, radovic je stvarno razbio u komentaru.

Edited by Venom
Link to comment

Imali su duplo slabiju klupu, Sabonis nije imao šanse da odigra celu tekmu,

a svemirac Marčulionis u zadnja tri minuta više nije imao ni snage, ni preciznosti.

 

Drugu taktiku i nisu mogli da primene i Duda je to iskoristio do maksimuma.

Da su igrali ,,na loptu,, drugo poluvreme bi igrala druga postava.

Rezultat... samo Sale im je dao 9 trojki.

U zadnja tri minuta kada su probali da udvajaju Saleta,

demonstrirao im je kako se koristi predispozicija najnižeg igrača na terenu u čuvanju lopte.

 

Mislim da bi ih dobili tri tekme u tri dana...jer kod nas Divac, Paspalj, Rebrača, Savić i Obradović zajedno nisu dali 25 poena.

Link to comment

Upravo pogledah ovu svečanu akademiju i nije mi jasno zašto Lončar sjedi u trećem redu i zašto ga uopšte nisu ni pomenuli???

Link to comment

Od '96 je Loncar deo ekipe..Najzapamceniji po pijanom pevanju u busu nakon finala '98

 

Meni je ponajvise ostao u secanju kada je igrao pleja protiv Francuza u mecu za bronzu na EP, kada su se naredjale povrede na kecu, pa su on i bodiroga prenosili loptu na uzasan presing Francuza. Gubili smo nekih 10+ razlike i na kraju osvojili medalju, bilo bas do jaja  :0.6:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...