Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

meni se cini da bi italijani mogli daleko. napokon im igraju svi najbolji igraci, a pritom su ti igraci u najboljim godinama.

zavisice dosta od rasporeda u nasoj grupi. zreb je takav da je najbolje biti treci jer onda put do polufinala vodi preko najverovatnije rusije i nekog iz one grupe gde je litvanija koja je ubedljivo najslabija od svih grupa

francuska,

srbija, spanija

grcka, hrvatska, italija i mozda rusija

naravno tu je i novicki, jeste da ima skoro 40 godina, ali to je novicki

svi ostali su slabiji, ali daleko je jos prvenstvo nisu pocele ni pripreme

 

@kowalski

ako se ne zajebavas gde bi pisali o ostalim reprezentacijama? nisam nasao prikladnije mesto

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Treba da se otvori poseban pdf za EP. I da tu jedna tema bude road to Ep gde ce se pisati ove stvari i posebno tema Srbija. Takodje i posebne teme za svaku grupu... al sve ovo mora neko od moderacije da odradi.

Link to comment

Citam nesto o Hrvatima i dilu sa Nike, tj Jordan brendom, vidim nekih 5.5 miliona dobili za 10 godina, mada ne znam kakve se cifre vrte u basketu i da li je to puno/malo. Na stranu to ali dresovi i oprema im izgledaju odlicno, i onda se setim onog naseg Peak djubreta, pitam se koja je cifra u pitanju kad su nasi pristali na ono. Meni njihovi dizajni jezivi, nisu napravili normalan dres otkad nam ga siju. Plus ona tipografija, koju daj boze da patriote iz saveza nisu dostavili kao svoji zelju. Ne ocekujem nista privlacnije ni ove godine al ostaje mi da se nadam. Naleteo na netu na ovaj rad, vrhunski izgleda:

 

https://www.behance.net/gallery/22539563/2015-Serbia-basketball-uniforms

 

ImageUploadedByTapatalk1435692460.463090.jpg

 

ImageUploadedByTapatalk1435692468.379893.jpg

Link to comment

Beli je ot-ro-van...i pored možda prejakog daha fonta ka ,,slavian style,, poruci.

Broj 13 se dojmi mamokarajući :s_c:  a templejt ispod broja?...ako...neka ga. 

Link to comment

Kazem, ovo ce ostati vlazan san samo.

 

Inace iskopah nemacki za EB2015, jebali smo jeza ako bude isti templejt :(

 

image.jpg

Edited by ducca
Link to comment

taj peak ima jedan templejt i fura ga sto godina. nasa reprezentacija otkad je sa njima ima jedan te isti dres, jedino sto su sad ubacili crveni umjesto plavog. bijeli sa proslog svjetskog je cini mi se ist isti onakav u kakvom smo igrali i 4 godine ranije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...