Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Meni se čini da se i Nedovićev fizički dar precenjuje. On je prilično brz i skočan, ali u odbrani jedva da je u stanju nogama da isprati bekove poput Filipa Čovića. 

 

Kod Jokića, izgleda da je najveći problem njegova ambicioznost i voljni momenat (pre svega na treningu). On ništa fizički ne napreduje već dve godine, a trener mu je neko ko je na konto fizike napravio karijeru.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Nedovicev problem je sustinsko neshvatanje 5 na 5 kosarke i attention span od pola zlatne ribice.

 

Uvek se setim Edina kad kaže da Nedović nije mogao da zapamti dve akcije u GSW....

Link to comment

Uvek se setim Edina kad kaže da Nedović nije mogao da zapamti dve akcije u GSW....

 

Kad je to rekao? Pošto mu je bio gost bar 2,3 puta kod njega u emisijama.

Link to comment

Meni je prva asocijacija na Nedovica ona Dudina poslednja konferencija kada je Duda nahvalio Nedoviceve ljudske kvalitete a onda rekao nesto slicno sto i Joe D samo u uvijenijem obliku "ja mu pricam sta treba da radi, kako da reaguje na odredjene odbrane a on nista od toga ne kapira". To mi je najbolja konferencija koju sam gledao sto se tice analize igraca

Link to comment

Nisam ni mislio da je rekao pred njim. Nego mi čudno da bi tako nešto rekao a čini se da imaju dobar odnos.

 

Imaju super odnos, zato i nije javno širio priču o tome. Ali prosto to je bilo činjenično stanje bez obzira na sve, i to mu je (edinu) rečeno kao razlog što je  ovaj poslat svojevremeno u razvojnu bez neke velike šanse da se iz nje vrati, Mark se smorio na treninzima s njim :)

Link to comment

ne dam se :) 

 

Od ovih koji su ostali na spisku očekujem da se zahvali Kešelju i Dangubi sigurno i naravno dvojici od trojke Milutinov-Štimara-Kuzmić, mada će pre svega sve zavisiti od zdravlja...

Link to comment

precenjen tim, lideri im starci, batum uzasan celu sezonui i generalno nema pojma.

Link to comment
 

Postoji li bilo kakav spisak Grcke? Oni ako dodju kompletni u top3 favorita su.

 

Mogla bi upravatm da otvori temu o stranim repkama ili o EP da ne pisemo sve ovde.

 

 

Link to comment

batum uzasan celu sezonui i generalno nema pojma.

 

 

secam se tog generalnog nemanja pojma u 4/4 u polufinalu protiv nas, stajao mi nitroglicerin pored daljinskog

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...