Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Meni samo Heaviside nije jasno zašto se Nedović tek tako uzima kao loš primer za odlazak u Ameriku. On je tamo koliko-toliko napredovao i čisto sumnjam da bi da je ostao u Evropi danas bio bolji igrač. 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ok, možda sam ja loše razumeo.

 

Meni ovo deluje kao preskakanje koraka, jednostavno mislim da Jokić nije dovoljno dobar. Imamo Nedovića kao primer, ne moramo da čekamo Kuzmića. Al ono, nek proba dečko već sad ako je nestprljiv, daj Bože da uspe.

Nije dobar primer, ovaj ide u raspali tim koji se bori za sto bolji pik na draftu, verovatno ce da dobije neku sansu .

Link to comment

Kako nije dobar primer? tražili smo primer igrača koji nije dobio šansu, dakle worst case za Jokića. Kao eto videćemo po Kuzmiću šta će biti u najgorem slučaju, pa sam ja napisao da ne moramo da čekamo Kuzmića. Ako dobije šansu, onda Nedović naravno nije dobar primer.

 

Meni samo Heaviside nije jasno zašto se Nedović tek tako uzima kao loš primer za odlazak u Ameriku. On je tamo koliko-toliko napredovao i čisto sumnjam da bi da je ostao u Evropi danas bio bolji igrač.

 

Pa šta može lošije da se desi profesionalnom košarkašu od toga da se godinu dana ne skida za utakmice? Ne računam povrede. Neće niko da se ugoji 20 kila i zaboravi da hoda u Americi. Najgore što može da se desi igraču kada ode u NBA je to što se desilo Nedoviću. Ne kažem da je to sad neka tragedija, ali nije sigurno ni poenta bavljenja košarkom. Edited by Heaviside
Link to comment

pa nije dobar primer u smislu da su jokicu sanse da zaigra neke minute vece nego nedovicu.

Link to comment

Kako nije dobar primer? tražili smo primer igrača koji nije dobio šansu, dakle worst case za Jokića. Kao eto videćemo po Kuzmiću šta će biti u najgorem slučaju, pa sam ja napisao da ne moramo da čekamo Kuzmića. Ako dobije šansu, onda Nedović naravno nije dobar primer.

 

Pa šta može lošije da se desi profesionalnom košarkašu od toga da se godinu dana ne skida za utakmice? Ne računam povrede. Neće niko da se ugoji 20 kila i zaboravi da hoda u Americi. Najgore što može da se desi igraču kada ode u NBA je to što se desilo Nedoviću. Ne kažem da je to sad neka tragedija, ali nije sigurno ni poenta bavljenja košarkom.

Nije njemu Amerika unazadila karijeru. Nije on mogao da se izbori za minute ni kod Pešića u onoj nikakvoj Zvezdi. A ni posle nije ič napredovao. Edited by kralj
Link to comment

pa nije dobar primer u smislu da su jokicu sanse da zaigra neke minute vece nego nedovicu.

Ma tražili smo primer šta će se Jokiću u najgorem slučaju desiti, a ne primer igrača koji pre odlaska bio u sličnoj situaciji kao Jokić.

Link to comment

pa dobro, u najgorem slucaju ce grejati klupu, ali to isto moze da mu se desi i u evropi. pre ce mu se desiti u nekom vecem klubu ovde neko u nekom klubu koji je u rebildingu. doduse, misko bi mu ovde zavrsio klub u kojem bi imao minutazu. ja bi voelo da ode, da sa jusufom ispija pivu ipred zadruge u denveru.

Link to comment

Nurkić može da nosi Jokića u zubima. Osim toga, Nurkić je pre odlaska bio najbolji igrač u timu koji je iz ABA izborio Evroligu.

 

Ne znam šta će s Jokićem biti, ali stvarno bih voleo da ga gledam da igra u nekom timu koji mora konstantno da pobeđuje i igra dosta važnih utakmica, kao npr. Zveda u završenoj sezoni.

Link to comment

Nije njemu Amerika unazadila karijeru. Nije on mogao da se izbori za minute ni kod Pešića u onoj nikakvoj Zvezdi. A ni posle nije ič napredovao.

Nisam baš siguran, ali neka bude da mu nije unazadila, ali nije mu ni unapredila. Mogao je za iste pare da igra u Evropi i da se možda profiliše kao dobar EL igrač. U svakom slučaju bi igrao i možda osvojio neki trofej pa makar i stagnirao kao u Americi. Nije ni bitno, Jokić je tema, ja bih više voleo da ga vidim koju sezonu sa solidnom minutažom u nekoj evropskoj ekipi koja mora da pobeđuje nego na kraju klupe NBA tima koji ima cilj da bude loš kako bi dobio visokog pika. Pri tome nije ni sigurno da bi uspeo i za to da se izbori. Dečko će uzeti kintu kako god i očigledno da ga ova druga opcija više privlači, dok Šarića više privlači ova prva. Stvar ukusa, nek mu je sa srećom u svakom slučaju.

Link to comment

Nurkic mi je bolji za poredjenje od prethodno pomenutih.

A i isti klub je u pitanju

Jokiću fali sezona u kojoj je nosilac igre u ekipi koja juri trofeje da bi mogao da se poredi sa Nurkićem.

Link to comment

Meni Nedovic osim neke trenutne promene ritma skoro da nema ikakav skil da podigne nivo igre reprezentacije. Cak bi i Micica vodio pre njega. Macvan u drustvu Bjelica/Erceg ne moze da se nada da ce da igra i minut.

Link to comment

Ni meni se ne sviđa Nedović, ali je mi je prošle godine do povrede delovalo da je siguran u 12. Sumnjam da bi Jović išao da je Nedović bio zdrav, ali se dobro pokazao. Videćemo, možda odu obojica.

Edited by Heaviside
Link to comment

Sale je skoro(u kafeu Ultimatum) pricao o Nedovicu. Hvalio ga je kao otac sina, u smislu da je on tip igraca koji mu fali u repki.

Mislim da je on siguran osim ako bas ne zasere nesto na pripremama. I skoro sam siguran da je Nedovica vec obavestio o ulozi koje ce imati na EP.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...