Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Poenta je da oda priznanje još nekim igračima, a mlađi da se motivišu za ubuduće. Vrlo važno.

 

Meni je ovaj naš princip selekcije mnogo bolji od španskog.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Pa ne znam, u polufinalu abe nije izgledao tromo i umorno, maltene je bio najbolji igrač Partizana. A mislim da su te utakmice najbolji test.

 

Cini mi se da je pokidao 3 tekmu sa tipa 25pt, ne mogu sad da trazim statistiku, ali cini mi se da je ostale tekme odigrao oko 5-10 pt sa krajnje prosecnim sutom.

100% je imao bolji ucinak od Dangube to je sigurno, ali Dangubic je ipak na spisku samo kao potencijal a DM je gotov igrac. 

Link to comment

Poenta je da oda priznanje još nekim igračima, a mlađi da se motivišu za ubuduće. Vrlo važno.

 

Meni je ovaj naš princip selekcije mnogo bolji od španskog.

 

Ne zajebavaj, stvarno misliš da se većina ovih što su katovani osjeća kao da im je odato priznanje uvršćivanjem na (naj)širi spisak

Edited by Lyckety Splyt
Link to comment

Kakav je generalan stav po pitanju D.Milosavljevica? Ja sto sam ga gledao u derbijima, o njemu imam krajnje prosecno misljenje. Prilicno je trom i umoran, prosecnog suta i odbrane  plus ima prilicno jadan % za 1p. Realno od bekova samo Nedovica manje zelim da vidim u 12 od njega, ali opet, nisam ga gledao na mnogo utakmica.

 

Dragan od pre povrede je bio neverovatno zahvalan igrač, snažan, odličan defanzivac, drastično popravljenog šuta, da se šutiramo u dupe od sreće što ga imamo.

 

Sad nažalost nije na tom nivou, da li će biti bolji posle 2 meseca priprema, možda, a možda tek dogodine, a možda i nikad, pošto je i to mogućnost.

Link to comment

Ne zajebavaj, stvarno misliš da se većina ovih što su katovani osjeća kao da im je odato priznanje uvršćivanjem na (naj)širi spisak

 

Ma da... Pretpostavljam da im je i pre čitanja spiska sugerisano da postoje velike šanse da ne idu na pripreme. 

Link to comment

Ladno za grke igra bogris iz paoka. Ocsj plej isto je iz prve lige.

 

3 na 3

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ovaj cut mi je nejasan kao koncept. Staviš na neki spisak 6 igrača kojih ćeš da se odrekneš pre prvog dana priprema. Ajde da nekoj deci kažeš da su budućnost, ali gotovim igračima kao Mačvan, Savanović...

 

Bolje da odmah kaže 18 koje zove na pripreme i da tad nabroji i sve ostale na koje računa u budućnosti ili u slučaju nekih povreda. Pa tu može da bude i 20 igrača, bar svi odmah znaju na čemu su.

 

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

Link to comment

Ne čudi mi što je Mačvan ispao iako je bolji igrač od Mitrovića. Verovatno da je i njemu samom draže da ne ide na pripreme nego da bude 13. igrač. Bjelica i Erceg su bolji od njega, a od prošle godine je jasno da Đorđević žele tri klasične petice u ekipi, pa ne bi mogao ni da se provuče kao peti visoki, kao onda jednom kod Dude.

 

I za Jokića mislim da je dobra odluka. On teško da bi ušao u 12, a kamoli dao neki doprinos, tako da neka ga nek proba u Americi da napreduje preko leta. Sa druge strane, ja njega ne vidim ni kao solidnog EL igrača, a kamoli da ima neke minute u NBA. Najbolje bi bilo da uspe da se izbori da za neke male minute u Denveru, a najgore da završi u razvojnoj ligi. Mislim da previše rizikuje jer jednostavno trenutno nije dovoljno kvalitetan i da su šanse velike da prođe kao Nedović. Neki Bajern, dobra minutaža i prvi put u životu situacija u kojoj bi on bio podređen klubu i timu umesto obrnuto je sigurna varijanta koja bi mu donela napredak, pa ako se dobro pokaže, može sledeće godine da proba u NBA. Ne vidim šta fali Bogdanoviću i Šariću, koji su mnogo bolji od njega, pa igraju u Evropi, uzimaju lovu, protagonisti su i osvajaju trofeje. Meni bi bilo lepše da za iste pare budem Bogdan, nego poslednji na klupi u NBA ekipi koja gubi 2 od 3 utakmice. Pominje se ovde Paspaljev intervju, a u njemu on kaže da je bilo skoro nemoguće da dobije minute i da odluka da ode u tom trenutku nije bila racionalna. Paspalj je naravno tada bio mnogo bolji igrač nego Jokić sada i mogao je momentalno da se vrati kao superstar u Evropu, dok bi za Jokića to bio novi početak.

Edited by Heaviside
Link to comment

Paspalj je rekao da ko god ima priliku da odmah pali u Nba i ni sekundu se ne zadrzava u Evropi. I da se ne uspije tamo izboriti za minute, vise ce napredovati samo trenirajuci nego ovde igrajuci za neki osrednji tim. Evo, uostalom, vidjecemo na primjeru Kuzmica kao igraca koji je tamo samo trenirao i igrao razvojnu, kad se sad vjerovatno vrati u Evropi, da li je i koliko bolji nego sto je bio kad je prije 2 godine otisao iz Spanije.

Edited by clever bastard
Link to comment

Ok, možda sam ja loše razumeo.

 

Meni ovo deluje kao preskakanje koraka, jednostavno mislim da Jokić nije dovoljno dobar. Imamo Nedovića kao primer, ne moramo da čekamo Kuzmića. Al ono, nek proba dečko već sad ako je nestprljiv, daj Bože da uspe.

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...