Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

ja sam za ogranicavanje na szd ljudi koji bjelicu smatraju za trojku

gledam prethodnu stranu i prelazim na ovu s mislju da to napisem. majke mi.

 

stose tice miska i jokica, ne vidim nista lose da obave razgovor sa saletom o njegovoj ulozi u timu i da zajedno procijene da je bolje da ljeto provede u americi i nametne se za neke minute u sledecoj sezoni.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Pa ono, ajd' da ne protivurečim, mada je fizički nedozreo, rebilding - ne ribilding. Ali, u tom slučaju je zanimljivo pitanje - da li je za njega dobra još jedna sezona bez naročitih takmičarskih aspiracija?

Link to comment

Luka&Nedara -

Jović&Dangi +

OK, razumem ja da se Dangubic smatra talentom, ali kako je to on tacno zasluzio povrenje? Defanzivni specijalist nije, jer defanzivni specijalisti ne prave 3 penala na 10 minuta igre. Sut nema. osim ako je odjednom 30% trojka(uglavnom sam ko duh) i 70% bacanje znak da je bek dobar suter. na kraju, sta ce on tacno da radi na EP? nemam nista protiv decka, i moguce je da gresim, ali on je od ovih 18 u ovom momentu najlosiji igrac.

 

 

ja sam za ogranicavanje na szd ljudi koji bjelicu smatraju za trojku

pazi kada je meni palo isto na pamet :(

Link to comment

Dangubić je naravno diskutabilan i moraće debelo da zarađuje svoje mesto na pripremama. Ja bih voleo da ga zasluži jer jeste talenat i u perspektivi postoje izgledi da bude fantastičan igrač na obe strane terena. 

Link to comment

sta ima da bude smesno, on izvesno ide tamo i pokusace da se nametne.

 

Sve je to lepo, može da se desi da se nametne u razvojnu ligu, pa da igra opet još jednu sezonu bez uzbuđenja, ili taj rebilding, što kaže Timmi. Mene zanima kada ćemo da vidimo Jokića u nekom timu koji se bori za konkretan rezultat u nekom iole jačem takmičenju (može aba). Već dve godine je on mačka u džaku i bojim se da to nije slučajno.

Link to comment

Pa ono, ajd' da ne protivurečim, mada je fizički nedozreo, rebilding - ne ribilding. Ali, u tom slučaju je zanimljivo pitanje - da li je za njega dobra još jedna sezona bez naročitih takmičarskih aspiracija?

ne znam sta ti tacno znaci bez takmicarskih ambicija, ali tim koji bude sastavljen i trener na celu njega ce svakako pokusavati da dobiju svaku utakmicu. opet bi trebalo da bude u ekipi koja igra uptempo kosarku jer denver tako mora da igra da bi maksimalno iskoristio prednost domaceg terena na velikoj nadmorskoj visini.

 

dangubic je vec sad odlican defanzivac, ali je na kraju sezone po pravilu zrtvovan da igra odbranu i preko granice faula pa je zato pravio mnogo licnih gresaka. radonjin klasicni stil, napravis 100 faulova ne mgou sve da ih sviraju.

Link to comment

Svi popadali na Paspaljev intervju, a kad treba da se primeni u praksi, onda pola pola, da li Jokić spreman da ide ili nije. Ako ima mogućnost, neka ide što pre, imaće sve  uslove da napreduje. Ako ne uspe ima vremena da se vrati i da pravi karijeru ovde.

 

Spisak očekivano teži prošlogodišnjem. Ne pravi se reprezentacija od danas do sutra

Link to comment

Kakav je generalan stav po pitanju D.Milosavljevica? Ja sto sam ga gledao u derbijima, o njemu imam krajnje prosecno misljenje. Prilicno je trom i umoran, prosecnog suta i odbrane  plus ima prilicno jadan % za 1p. Realno od bekova samo Nedovica manje zelim da vidim u 12 od njega, ali opet, nisam ga gledao na mnogo utakmica.

Link to comment

Pa ne znam, u polufinalu abe nije izgledao tromo i umorno, maltene je bio najbolji igrač Partizana. A mislim da su te utakmice najbolji test.

Link to comment

Ne znam koja je poenta spiska koji se skraćuje prije prvog okupljanja.

Исто је радио и прошле године. Кад је окупљање?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...