Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Keselj se puno ovde pljuje bez razloga... covek je odigrao vise nego korektno kod Dude. sipao trojke, trudio se u odbrani. a na trojci smo svakako tanki, a on mi dodje bolje resenje od Simonovica

 

od ovih 18, rekao bih da su sigurni Teo, Bogdan, Markovic, Kalinic, Bjelica, Raduljica. svi ostali(ukljucujuci Bobija) ce morati posteno da se oznoje da udju u 12... iznenadio bih se jedino da Dangubic udje medju 12(sto ne znaci da nece).

 

Kešelj je sprdnja. To što je pre 5 godina bio mesec dana u dobroj šuterskoj formi, ništa tu ne menja.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Dangubi jeste momentum da makar prodje pripreme sa selekcijom, ali Radonja mu nije dao da veže tri tekme sa više od 10 minuta...tu je najtanji.

Kako je Simke prošo sezonu?

Link to comment

Čiča je Skoti Pipen glavom i bradurinom za Kešelja, si ti blesav.

 

 

 

 

Čiča je u prajmu hapsio sve od 1-4, a i u napadu je bio kud&kamo raznovrsniji. Potpuno bizarno poređenje.

Link to comment

Pokušavam da naslutim zašto Kešelj...nisam ih ja direktno izmerio...lepo piše ,,best case scenario,,

da ne podvlačim primer Raduljice kog je Sale svima natrljao na nos.

Link to comment

Jokic je pretpostavljam otpao u dogovoru sa zalizanim. Pripremace se zlatna koka za nba, koji ce racku da se drka u repki zarad par minuta po mecu, tesko da bi imao neku puno znacajniju minutazu ovo prvenstvo.

Link to comment

@Lezileb

 

Pa dobro, nije to nužno neka diverzija ili korupcija. Mogu oni sasvim konstruktivno i zajednički da odrede šta je za igrača najbolje. 

 

Ali za Kešelja nema nikakvog rezona.

Edited by kralj
Link to comment

Ja sam prilično očekivao ovakav razvoj događaja, osim možda s Micićem, koga opet nisam nešto ni gledao, ali mi je bezveze, bez obzira na sve da je jedan Jović ispred njega. Kešelj je tačno ono što nemamo u timu i ne bi me iznenadilo da bude u 12, mada gledano po realnom kvalitetu nije mu tu mesto. Videćemo šta će da bude na bekovima - ostala su šestorica za pet mesta, s tim što može da se desi i da sva šestorica idu. Na centru je krljanje i Radulja će morati da se potrudi da putuje, što je dobro. I prošle godine je bio overload centara i Raduljica je zahvaljujući i tome digao formu. Lepo što je Milutinovu data šansa, da vidimo šta trenutno može na ovom nivou.

Link to comment

,,Plejevi: Milos Teodosic,Stefan Markovic 
  Bekovi: Nemanja Nedovic, Bogdan Bogdanovic, Dragan Milosavljevic 
  Krila: Nemanja Bjelica,Nikola Kalinic 
  Krilni centri: Zoran Erceg,Luka Mitrovic 
  Centri: Miroslav Raduljica, Bobi Marjanovic, Nikola Milutinov ,,

 

najs uan...

Link to comment

ja sam za ogranicavanje na szd ljudi koji bjelicu smatraju za trojku

ne kvari žurku...spisak ima navodnike, znači preuzet je i ne važi se u stvarnosti.

Edited by Musky
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...