Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Kad Keselj igra letnju ligu? Uklapa se sa pripremama?

 

Bice pakleno na pripremama u borbi za 12. Ko god udje u 12 nece mi biti iznenadjenje.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

i Luki i Milutinovu će koristiti i treniranje sa reprezentacijom, čak i ako ne budu među 12.

Mačvanu je bolje da odmori i pripremi se lepo za sezonu, jer se ove sezone veoma istrošio

Link to comment

Ajd razumem fetis sa Raduljicom ali u kom svetu su Luka i Milutinov ispred Macvana. Covek je odigrao odlicnu sezonu, od Luke pravi magarca, slicno bi bilo i sa Milutinovim.

A sta ce Macvan, da upadne pre Bjelice i Ercega? Sto kaze ova dvojica su mladi nek treniraju A Milutinov je petica. Jokic garant ide u USA da trenira.

Link to comment

A sta ce Macvan, da upadne pre Bjelice i Ercega? Sto kaze ova dvojica su mladi nek treniraju A Milutinov je petica. Jokic garant ide u USA da trenira.

 

Macvan bi upao tu u slucaju da se jedan od ove dvojice, nedobog pu-pu, povredi. Ali Sale ima neke druge ideje, neka ga, covek je uzeo srebro na SP sa Bircom kao drugim krilom u rotaciji.

 

Steta za Vasu, je l on bio toliko los u Bajernu ove sezone?

Link to comment

Užasan je Vasa.

 

Mislim da bi Mitrović svakako bio u prednosti nad Mačvanom ako se uzme u obzir ono što Đorđević propagira kao svoju košarkašku filozofiju (ruku na srce, i Luka Nejaki je daleko od zacrtanog prototipa).

 

A Kešelj je već totalna misterija. Mogao je tu Zagorac komotno da uleti. Moguće da ovom dižu cenu. Zalizani redovno peva da mu je ovaj najbolji ortak od svih igrača...

Link to comment

Ne znam kakav je Kešeljev procenat šuta za tri u sezoni, 

ali treba nam šuter iz senke, koji najverovatnije ulazi u drugoj rotaciji.

 

Gurović nije davao mnogo poena, ali smo par trojki u presudnim trenucima dobro upamtili i mi ....i protivnici.

 

To kao najbolji scenario...

Link to comment

Cudno mi za Macvana da je odmah sad otpao. Bez obzira sto su sigurno Bjelica i Erceg pre njega, valjalo ga je imati na pripremama, bar sto neko rece zlu ne trebalo. Pogotovu sto moze da igra i na petici u nekim kombinacijama. Ostalo ocekivano. Keselj iznenadjenje, mada nam je ta pozicija najslabija, pa Sale verovatno hoce da ih sve proba i vidi sta mu je najbolje ciniti. Slicno je i na petici, zato ih je gomila ostala. Ove ostale pozicije su manje vise poznate.

Link to comment

Keselj se puno ovde pljuje bez razloga... covek je odigrao vise nego korektno kod Dude. sipao trojke, trudio se u odbrani. a na trojci smo svakako tanki, a on mi dodje bolje resenje od Simonovica

 

od ovih 18, rekao bih da su sigurni Teo, Bogdan, Markovic, Kalinic, Bjelica, Raduljica. svi ostali(ukljucujuci Bobija) ce morati posteno da se oznoje da udju u 12... iznenadio bih se jedino da Dangubic udje medju 12(sto ne znaci da nece).

Link to comment

Gurović nije davao mnogo poena, ali smo par trojki u presudnim trenucima dobro upamtili i mi ....i protivnici.

 

 

najjace da su tih par trojki ono sto je gurovicev glavni doprnis reprezentaciji

Link to comment

32% je sutirao Keselj za 3 na ovih 14 utakmica u KLS, nije bas neka preporuka.

 

Mogao bi lako Danguba u 12, lozi se Sale na atlete...

Edited by Calavera
Link to comment

Ne znam kakav je Kešeljev procenat šuta za tri u sezoni, 

ali treba nam šuter iz senke, koji najverovatnije ulazi u drugoj rotaciji.

 

Gurović nije davao mnogo poena, ali smo par trojki u presudnim trenucima dobro upamtili i mi ....i protivnici.

 

To kao najbolji scenario...

 

Čiča je Skoti Pipen glavom i bradurinom za Kešelja, si ti blesav.

 

 

Keselj se puno ovde pljuje bez razloga... covek je odigrao vise nego korektno kod Dude. sipao trojke, trudio se u odbrani. a na trojci smo svakako tanki, a on mi dodje bolje resenje od Simonovica

 

To kod Dude je bilo pre ravno 5 godina, od tada mu karijera ide strmoglavo dole, ove godine je igrao za Megu i bio loš.

 

Ja bih radije Simketa ako je između njih dvojice, a najradije Dangubića, mada je pitanje koliko on može trenutno da pruži. 

Link to comment

i to kada je isao kod Dude se pitalo sta ce nam Keselj, on je bivsi igrac, a nije bio dobar i pre nego je postao bivsi... isto se pisalo i za Raduljicu, on je bio trn u oku svima zivima. pa kada smo izgubili par meceva u grupi digla se kuka i motika da se Raduljica posalje kuci. a ako ne moze, onda neka fasuje klupu. i slicne stvari... pa je isti taj Raduljica itekako bio bitan na putu do finala. a sada opet krece ista prica kako je bivsi igrac itd... pa tako i sa Keseljem. ako ga Sale povede, imace razloge da ga povede. i ne, ti razlozi nisu da oralno zadovolji zalizanog

Link to comment
 

Keselj je i tad bolje igrao u repki nego po klubovima. A i dokazano je da ima muda da pogodi u velikim mecevima.

 

Skupljace se odbrane na Bobiju pa je lepo u toj situaciji imati ciste sutere(Erceg, Keselj) na 6,75, a Teo sve vidi :kralj:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...