Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

po nas dobro, otpada jedan od onih koji mogu da cuvaju bobinatora dole...malo mi i zao, to bi bio pravi test za njega.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

ti ne citas forum? djordjevic nece voditi marjanovica, a ako se to kojim slucajem desi uloga ce mu biti da po koji minut odmori raduljicu

Link to comment

Vlada Stankovic potvrdjuje kod Tegija da Marc nece igrati, kaze da nece ni Calderon ipak, ocekuje da Pau, Navarro i Reyes hoce.

Misli da ce igrati i Mirotic kao taj jedan naturalizovani

Edited by Giggsy
Link to comment

Neće ni Kalderon ni Rubio, to je poznato od ranije. Što se Marka tiče, čovek je bukvalno rekao da o nastavku reprezentativne karijere treba da odlučuje i njegov budući klub. Budući klub ne može naći pre 1.7. tako da je to to izgleda.

Link to comment

Mirotic ih opet cini brutalno dobrom ekipom, ali ja sve nekako mislim da nece ici, da ce ici Ibaka. Ko bi im onda bio treci centar, pored Gasola i Rejesa (pride obojica imaju po 34 godine), nemaju nekoga vrhunske klase.

Link to comment

Dobro, Rubio i Calderon su povredjeni, samo je potvrdio

Ovo su neka njegova razmisljanja, videcemo, sigurno da ima dobre informacije

Edited by Giggsy
Link to comment

ako ni ibaka ni mark ne idu, ranjiviju su unutra nego prethodnih godina, pitanje je sta pau, guzica rejes i mirota ozbiljno mogu da brane. mada je na drugoj strani to i dalje ozbiljna produkcija.

ko su im alternative unutra, vaskez, hernangomez, rey? isto je zanimljivo da li ce u ovom osakacenom sastavu ostati pri onome da samo tih izabranih 12 pici cele pripreme.

Link to comment

Molba: molim vas da vesti o drugim reprezentacijama ne kačite na ovom topiku, kako bismo zadržali čistotu srbske košarke. Fala vi.

 

(alternativa za kačenje vesti su drugi topici, odnosno otvaranje novih)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...