Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

 

Zao mi sto nema Lucica (jbga, nema telo za ove napore), Micova (sam je kriv) i Miljenovica (nazalost nema trenutno mesta za njega). 

 
Od ovih na spisku mislim da ce odmah otpasti Zagorac, Simonovic, Keselj, Bircevic i Majstorovic sigurno i Kuzmic ili Stimac.
 
U 12 su sigurni Teo, Jovic, Markovic, Bogdan, Dragan, Kalina, Bjelica, Erceg i Bobi. I ne bi me iznenadilo da opet bude 6 visokih pa da krenu jos Milutinov, Mitrovic i Macvan. Prva rezerva Nedovic koji ce ici sigurno ako bude 7 spoljnih, ali ako bude 6 mislim da Jovic i Dragan iidu pre njega. Od visokih Jokicu ove godine dosta da prodje pripreme kod Saleta, Radule mi je enigma, pa ga nisam racunao..
 
Slazem se da Bogdan i Dragan (ja bih dodao i Bjelicu, verujem da ce igrati malo u paru sa Ercegom npr.) mogu da pokriju trojku i da tu nema nikakve rupe. Jedini problem vidim na petici. Bobi je prvi centar. Ali on je za 20tak min. Ostalih 20 se plasim. Milutinov mi nekako prva opcija.. Zato i mislim da ce Macvan u 12, jer moze da pokrije i peticu i dosta je drugacije od Bobija i Milutinova... Ne znam zasto toliko pricate da on ispada cak medju prvih 6, a  opste misljenje da sigurno ne ulazi u12. Sa tim se ne mogu sloziti. Mislim da itekako ima sansi da ce ici.
 
Naravno sve dosta zavisi od otkaza i povreda narednih 3 mseca. Bice svakao zanimljivo pratiti pripreme i dalja skracivanja spiska.

 

zasto je bobi za 20 minuta?

Link to comment

Dangubic ide, ubedjen sam. Jedino Saletova bolecivost spram proslogodisnjih osvajaca medalje drzi Simonovica, Stimca, Bircevica i Raduljicu u kombinaciji, u suprotnom nijedan od njih ne bi ni video spiska verovatno.

to je to. nije da je Raduljica ubio SP pa da je zasluzio da ide... cisto je Sale boleciv na njega, zido mu ovaj kucu za kerove tokom priprema, pa su se zblizili...

 

Raduljica je prvi centar repke, i pored Bobijeve fenomenalne sezone(moze da se promeni tokom EP). mozete da pizdite od toga, ali to je jednostavno tako. Sale je zlopamtilo veliko, ali zato i nagradjuje trud i ucinak...

 

meni je zao sto nema Miljenovica. ostali, to je otprilike to.

Link to comment

milutinov umesto raduljice i bilo ko umesto nedovica, i ja bih bio veoma zadovoljan :)

Baš o tome razmišljam, ali se plašim da će Sale povesti i Raduljicu i Nedovića.

Ja sam skoro siguran da Luka M ide na EP.

Link to comment

 

Raduljica je prvi centar repke, i pored Bobijeve fenomenalne sezone(moze da se promeni tokom EP). mozete da pizdite od toga, ali to je jednostavno tako. Sale je zlopamtilo veliko, ali zato i nagradjuje trud i ucinak...

 

 

Sigurno ce to biti tako jednostavno kad ga ovaj bude urnisao na treninzima. Pricamo ovde o igracu koji je isteran iz kineske ekipe naspram coveka koji je imao retko vidjenu dominaciju u Evroligi. Ako ce ikome da se nagradi trud i ucinak od dvojice, to ce biti Boban, a i to sto je bolji kosarkas mu svakako ide u prilog.

 

mitrovic nece ici na prvenstvao ako svi ovi igraci dodju na pripreme. nije da ne pripada tu, ali jednostavno ima boljih.

 

od ostatka  milutinov mi se cini prilicno sigurnim, decko je taman ono sto nam fali, agilan i aktivan centar koji igra iznad obruca i prilicno je dobar skakac na obe strane terena. macvan i jokic mi tu dodju prilicno slicni, jokic ima neke sanse na osnovu fenomenalnog talenta, macvan jedino ako se ispovredjuju igraci.

Edited by Joe D
Link to comment

Sigurno ce to biti tako jednostavno kad ga ovaj bude urnisao na treninzima. Pricamo ovde o igracu koji je isteran iz kineske ekipe naspram coveka koji je imao retko vidjenu dominaciju u Evroligi. Ako ce ikome da se nagradi trud i ucinak od dvojice, to ce biti Boban, a i to sto je bolji kosarkas mu svakako ide u prilog.

 

mitrovic nece ici na prvenstvao ako svi ovi igraci dodju na pripreme. nije da ne pripada tu, ali jednostavno ima boljih.

ispred mitrovica su dva vrhunska igraca koji igraju na njegovoj poziciji. mitrovic ne moze ni u jednoj varijanti braniti niti protivnicke trojke niti petice (realno, ne moze ni jake cetvorke, al ajde), pa ni to ne moze biti nacin da se za njega nadje mesto u 12. mitrovic nije neki mega suter za tri. ergo, mitrovic eventualno ide na ep samo ako erceg otpadne, a i tad je macvan (kojeg ja nikad ne bih vodio) u prednosti.

 

ove fantazije o raduljici... nevidjeno, zaista.

Link to comment

ako je raduljica spreman on ide na prvenstvo, tu nikakve dileme nema.

 

inace, lepo je sto je pozvao jednog igraca metalca.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

ja ne mislim da je macvan u prednosti, njegov osnovni kvalitet u komparaciji sa mitrovicem je gradjenje igre sa niskog posta, a to nam svakako nije potrebno sa masivnim centrima koje imamo. ni on nije neki suter, u odbrani je i gori, ostali kvaliteti su im takkodje uporedivi, s tim sto je mitrovic ipak atletski bolji i mladji.

Link to comment

inace, lepo je sto je pozvao jednog igraca metalca.

 

+1

 

Metalac je ove sezone bio dobra prica, lepo je sto su nagradjeni.

Link to comment

ako je raduljica spreman on ide na prvenstvo, tu nikakve dileme nema.

 

inace, lepo je sto je pozvao jednog igraca metalca.

ali pogresnog :(

darko-milicic-09-ss.jpg

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Na stranu želje, ne pravi se ekipa od nule svake godine. Čime mislite da će se rukovoditi Đorđević ako ne povede bilo koga ko mu je valjao prošli put?  Pogotovo što se niko nije raspao u međuvremenu, osim Raduljice

 

Osim Krstića i Raška, jedino da zameni još Birčevića i to je to. Ostali jedino ako sami otkažu, ili ako se neko baš nametne

Link to comment

Na stranu želje, ne pravi se ekipa od nule svake godine. Čime mislite da će se rukovoditi Đorđević ako ne povede bilo koga ko mu je valjao prošli put?  Pogotovo što se niko nije raspao u međuvremenu, osim Raduljice

 

Osim Krstića i Raška, jedino da zameni još Birčevića i to je to. Ostali jedino ako sami otkažu, ili ako se neko baš nametne

 

Jeste, najbolje da ce svaka zakrpa koja je slucajno dospela u tim prosle godine i dalje po difoltu da se vodi na veliko takmicenje.

Link to comment

ali pogresnog :(

darko-milicic-09-ss.jpg

 

 

Milicic je dobio poziv, ali je rekao da je za njega u ovom trenutku prioritet spremanje za Ravnu goru..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...