Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

previse kruto gledate na zastarele podele po pozicijama. nemamo ni jednu posebnu rupu u rosteru. 

upravo. bogdan je nominalno vise igrao na 3 nego na 2 ove sezone. dodaj jos milosavljevica, eto trojki uz kalinica.

 

nedovic ce biti u timu, mmw.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

upravo. bogdan je nominalno vise igrao na 3 nego na 2 ove sezone. dodaj jos milosavljevica, eto trojki uz kalinica.

 

 

 

razmišljao sam o ovome ali mi se ne sviđa

Link to comment

Umesto Bogdana, tu je Dragan...Obojica mogu i na tri po potrebi.

Nece me nimalo iznenaditi ako Keselj bude u 12 ako bude imao dobre pripreme.

Edited by Giggsy
Link to comment

dobro, stoji da generalno kenjamo, što bi rekli sitničarimo imajući u vidu u kakvim smo sastavima išli ili zbog povreda ostajali na prvenstvima u ključnim utakmicama ali šta ćeš mora se nečim zanimati :)

Link to comment

Ili je i podela na spoljne i unitrašnje previše kruta. Možda Štimac uđe da odmori Bogdana.

previse plitak sarkazam za tebe. 5 igraca je iznelo igru spoljne linije prosle godine, i nije se osetilo uopste. bogdanovic je igrao masu vremena na nominalnoj trojci. struktura tima je vec dobra, a ima i par igraca koji mogu da je unaprede u odredjenim segmentima. uopste nije bitno da se ispostuje broj igraca po svakoj poziciji, osim sto je pozeljno imati po tri igraca sposobnih da brane svaku od pozicija, a to nije problem.

Link to comment

Teo, Bogdan, Kalinic, Bjelica, Bobi.

 

Markovic, Nedovic, Dragan, Erceg, Raduljica.

 

Jovic, Jokic.

 

 

Videcemo za 2 meseca koliko sam promasio :)

Link to comment

Teo, Bogdan, Kalinic, Bjelica, Bobi.

 

Markovic, Nedovic, Dragan, Erceg, Raduljica.

 

Jovic, Jokic.

 

 

Videcemo za 2 meseca koliko sam promasio :)

 

 

 Promasio si Jokic - Milutinov, odmah da ti kazem. A nadam se da si promasio i Erceg - Mitrovic.

Link to comment

Teo, Bogdan, Kalinic, Bjelica, Bobi.

 

Markovic, Nedovic, Dragan, Erceg, Raduljica.

 

Jovic, Jokic.

 

 

Videcemo za 2 meseca koliko sam promasio :)

milutinov umesto raduljice i bilo ko umesto nedovica, i ja bih bio veoma zadovoljan :)

Link to comment

Koliko sam razumeo Saleta, Raduljica radi individualno i on ocekuje da tokom priprema udje u dobru formu kao prosle godine. Mislim da on ne ide jedino ako sam otkaze.

Link to comment

Zao mi sto nema Lucica (jbga, nema telo za ove napore), Micova (sam je kriv) i Miljenovica (nazalost nema trenutno mesta za njega). 

 
Od ovih na spisku mislim da ce odmah otpasti Zagorac, Simonovic, Keselj, Bircevic i Majstorovic sigurno i Kuzmic ili Stimac.
 
U 12 su sigurni Teo, Jovic, Markovic, Bogdan, Dragan, Kalina, Bjelica, Erceg i Bobi. I ne bi me iznenadilo da opet bude 6 visokih pa da krenu jos Milutinov, Mitrovic i Macvan. Prva rezerva Nedovic koji ce ici sigurno ako bude 7 spoljnih, ali ako bude 6 mislim da Jovic i Dragan iidu pre njega. Od visokih Jokicu ove godine dosta da prodje pripreme kod Saleta, Radule mi je enigma, pa ga nisam racunao..
 
Slazem se da Bogdan i Dragan (ja bih dodao i Bjelicu, verujem da ce igrati malo u paru sa Ercegom npr.) mogu da pokriju trojku i da tu nema nikakve rupe. Jedini problem vidim na petici. Bobi je prvi centar. Ali on je za 20tak min. Ostalih 20 se plasim. Milutinov mi nekako prva opcija.. Zato i mislim da ce Macvan u 12, jer moze da pokrije i peticu i dosta je drugacije od Bobija i Milutinova... Ne znam zasto toliko pricate da on ispada cak medju prvih 6, a  opste misljenje da sigurno ne ulazi u12. Sa tim se ne mogu sloziti. Mislim da itekako ima sansi da ce ici.
 
Naravno sve dosta zavisi od otkaza i povreda narednih 3 mseca. Bice svakao zanimljivo pratiti pripreme i dalja skracivanja spiska.
Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...