Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

To je to manje-više, bolje nemamo. Kešelj i Simonović su tu da popune broj, nije mogao da stavi 6 plejeva ili 14 visokih na spisak. Njih dvojica su na žalost u 8 najboljih na 2-3, ako se ne računa Lučić.

To se za Simonovica pricalo i prosle godine. Ne bih ja preteranu prednost davao bilo kome novom sa spiska u odnosu na njega u startu.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Sale je najavio promene i u strucnom stabu. Muta?  :cry: 

 

Erceg nece otkazati, vec je obavio razgovor sa Saletom i zna koja ce mu uloga biti.

Sale dosta ocekuje od Nedeviciusa.

 

Link to comment

Đorđević već zna 18 igrača nema tu šta da neko stiče prednost, ovo je spisak koji je tu zbog otkaza, više je nekih 18 na spisku a 6 rezervi pozvano, samo što mi u ovom trenutku ne znamo ko su tih 6 rezervi. Tek kad počnu pripreme možemo pričati o tome kako će roster da izgleda.

 

Mada posle Ercega na ovom spisku, po meni nema nekih očitih kandidata za otkaz ukoliko naravno ne bude povreda. Imajući u vidu da je Mačvan ove godine zapravo izjavljivao kako bi igrao za reprezentaciju.

Edited by theanswer
Link to comment

ma daj, nemoj zajebavati.

ja da se pitam ne bih ga imao ni na spisku od 100 igraca, ali ne verujem da selektor deli moje misljenje, kao ni generalni koncenzus. simonovic ce biti kandidat za tim, mmw.

Link to comment

To se za Simonovica pricalo i prosle godine. Ne bih ja preteranu prednost davao bilo kome novom sa spiska u odnosu na njega u startu.

Slažem se skroz. Na spisku nema igrača na njegovoj poziciji , osim Kalinića, koji je klasa iznad u odnosu na njega. Kešelj, Zagorac, Dangubić, Milosavljević... Čak možda odu dvojica iz te grupe, kao bekap dvojka i trojka, ako Nedovića ne povede ili ako ga povede umesto Jovića kao trećeg keca. 1.4 kvota da ide Simon.

 

Ono za popunjavanje broja sam pravdao njegov poziv, u smislu da on jeste krš al da bolje nemamo, nisam mislio da nema šanse da uđe u 12. Kešelj je nadam se bez šansi za 18.

Edited by Heaviside
Link to comment

ne mogu da zaboravim kad par sekundi prije kraja protiv brazila (valjda) citava klupa vice simonovicu nemoj, a on mece trojku kao kap. :D

 

simonovic mi izgleda kao da je od onih koji je uvijek prvi na treningu i maksimalno ispunjava sve obaveze, a takvi uvijek valjaju u timu i na pripremama. to ga, naravno, ne cini dobrim kapitenom, sto je radonjic pomislio.

Link to comment

pa sa nedostatkom Lučića, imamo najveću rupu na 3, kalinić je siguran a za drugo mesto jebem li ga... zato je valjda i kešelj tu. jedan bi ipak morao da otpadne do ovih 18 kešelj ili zagorac, verovatno zagorac.

Link to comment

pa sa nedostatkom Lučića, imamo najveću rupu na 3, kalinić je siguran a za drugo mesto jebem li ga... zato je valjda i kešelj tu. jedan bi ipak morao da otpadne do ovih 18 kešelj ili zagorac, verovatno zagorac.

 

Dangubic ide, ubedjen sam. Jedino Saletova bolecivost spram proslogodisnjih osvajaca medalje drzi Simonovica, Stimca, Bircevica i Raduljicu u kombinaciji, u suprotnom nijedan od njih ne bi ni video spiska verovatno.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma i na dva imamo rupu, tu nam je jedan Nedović manje-više siguran. Marković, Nedović, Jović i Simon ili nešto vrlo slično nam je klupa na spoljnim pozicijama. Tu nema ni jedan iole ozbiljan EL igrač. Dosta tanko za najveće ambicije, mnogo bi nam lepo legli Micov i Lučić.

Link to comment

Dangubic ide, ubedjen sam. Jedino Saletova bolecivost spram proslogodisnjih osvajaca medalje drzi Simonovica, Stimca, Bircevica i Raduljicu u kombinaciji, u suprotnom nijedan od njih ne bi ni video spiska verovatno.

 

Ja da moram da biram birao bih isto Dangubića, ali videćemo, možda će Sale da traži nešto bolji šut, to je ipak rezervna trojka, ako uzmemo u obzir da imamo Markovića u rezervnih 5 verovatno, još jedan igrač sa slabijim šutom... Mada bi Erceg trebao da se pobrine za to gledajući tako neku petorku. Razmišljam dosta unapred, znam. 

Link to comment

Ja da moram da biram birao bih isto Dangubića, ali videćemo, možda će Sale da traži nešto bolji šut, to je ipak rezervna trojka, ako uzmemo u obzir da imamo Markovića u rezervnih 5 verovatno, još jedan igrač sa slabijim šutom... Mada bi Erceg trebao da se pobrine za to gledajući tako neku petorku. Razmišljam dosta unapred, znam. 

 

Bas ce Simonovic da mu ubaci neki bitan sut. Pre bi ga Dangubic ubacio.

Link to comment

Okreni obrni, rezerve na spoljnim pozicijama su nam dosta loše. Nedović, Marković, Simon, Dangubić... Ili je i podela na spoljne i unitrašnje previše kruta. Možda Štimac uđe da odmori Bogdana.

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...