Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Za mene su potpuno neočekivani Majstorović i Kešelj. Od onih koje sam možda očekivao, a nema ih: Miljenović, Tepić, Lazić, Lučić, Savanović, Veličković i Gagić. Tu je i Micov, ali se on posvađao sa trenerom.

Link to comment

malo je nepotreban macvan na ovom spisku, cenim da su mu mizerne sanse da se domogne tima, a ipak nije igrac da ga stavis na spisak od 24 i katujes kasnije. 

Link to comment

Imam zamerku samo na Keselja. Cine je on zasluzio poziv sem sto je Miskov igrac stvarno ne znam.. mislim i da u metalcu ima zanimljivijih od majstorovica. Steta za Lucica, Macvan mi je iznenadjenje. A videcemo da li ce da se pojave i on i Erceg..

Link to comment

Koji ce mu moj Simonovic i Keselj na spisku, mada su i Macvan i Stimara nepotrebni. Svakako EP videti nece, a opet ni sa strane menadzerisanja njihovo stavljanje nema opravdanje, nije da se po Evropi ne zna ko su ti igraci i sta oni mogu.

 

a ni Bircevic nije neophodan.

Edited by Nikodije
Link to comment

Za mene su potpuno neočekivani Majstorović i Kešelj. Od onih koje sam možda očekivao, a nema ih: Miljenović, Tepić, Lazić, Lučić, Savanović, Veličković i Gagić. Tu je i Micov, ali se on posvađao sa trenerom.

kakav lazic, jebote, mada ni ostali nisu mnogo bolji

Edited by Timmi
Link to comment

Najubolje da je neko ocekivao da ce zvati Velickovica, a prosle godine se selektor Djordjevic javno ljutio na njega jer mu je ovaj kasno otkazao.

Link to comment

macvan igra konstantno dobro celu sezonu, sto se npr. ne moze reci za mitrovica (kome je, opet, prednost sto je mladji).

 

Pa dobrotm, Luka je podneo veci napor jer je igrao EL 2 faze i pride fakticki nije imao zamenu osim Kalinicevog iznudjenog spustanja na 4... Da je furao samo ABA i bezuspesno Euro Cup tesko da bi bilo tolikog pada, tj. verovatno ne bi bio toliko uocljiv. Uopste nije patkometrija, prosto treba uzeti u obzir okolnosti, protivnike i nivo opterecenja tokom 8 meseci. Svakako je Luka zadnjih2 meseca vratio staru formu i zasluzio da bude na uzem spisku, ako ne u 12 onda u 15 svakako da. Isto zasluzuje i Macvan.

 

Sto se 6 prvootpadnika tice, meni deluje da je Bircevic tu zbog prosle sezone ali da nema realne sanse za ozbiljnije nametanje. No sto rece neko treba sacekati do prvih otkaza...

Edited by ducca
Link to comment

To je to manje-više, bolje nemamo. Kešelj i Simonović su tu da popune broj, nije mogao da stavi 6 plejeva ili 14 visokih na spisak. Njih dvojica su na žalost u 8 najboljih na 2-3, ako se ne računa Lučić.

Link to comment

kakav lazic, jebote, mada ni ostali nisu mnogo bolji

 

Mene ako pitaš, ja ne bi pozvao više od 17-18 igrača, nego sam ovo nabacio na spisak igrača koji su imali dobre sezone i koji možda mogu da pomognu tokom priprema i da se vidi ko nije pozvan. Meni je potpuno nebitno na koga je selektor ljut. Koja je razlika između njih ili Majstorovića ili Kešelja. Nikakava. Meni se čini da je većina pobrojanih korisnija od ove dvojice.

 

edit. I Birčević je nepotreban. Ercegom je pokriveno jedino što je njegov kvalitet.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...