Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Sto da ne bude na sirem. Dosta je mlad, oduvek je vazio za talentea(iako je imao i povredu neku dugu), ima solidnu sezonu u ACB. I on i Miljen zasluzuju poziv.

Link to comment

This time next year na ovoj temi ce se diskutovati da li Darkelja treba da nosi zastavu Srbije na Olimpijskim igrama.

O tome ko je prvi centar nece biti diskusije.

Link to comment

Cekjate zar ce se zanemariti novi razvoj dogadjaja?

Miličić potpisao za Metalac: Uželeo sam se košarke

 

SENZACIJA u Valjevu. Bivši dugogodišnji NBA centar i reprezentativac Jugoslavije, jedan od najboljih srpskih centara u poslednje dve decenije, Darko Miličić nosiće sledeće sezone dres Metalca!

Naime, Miličić je u utorak posetio prvog čoveka valjevskog kluba dr Boška Đukanović na Kardiovaskularnoj klinici na Dedinju, gde je pao dogovor o saradnji. Darko će se tako posle više od dve godine vratiti pod obruče i to u dresu valjevskog ABA ligaša.

- Da, uželeo sam se košarke. Odlučio sam da pomognem srpskoj košarci zahvaljujući prof. dr Bošku Đukanoviću, čoveku koji se za nju bori i volonterski je u celoj ovoj priči. Prepoznao sam to i tu sam da sve dignemo na neki viši nivo. Đukanović ima velike ambicije vezane za Metalac i grad Valjevo i spreman sam da učestvujem u njihovom ostvarivanju - potvrdio je Miličić.

Predsednik Metalca Boško Đukanović imao je puno razloga za zadovoljstvo:

- Zvao sam Darka da razgovaramo, čuli smo se i ranije, a sada je pristao da pojača Metalac sledeće sezone. On je prepoznao jednu čistu, poštenu, ljudsku košarkašku priču. Metalac je, kao klub, u poslednjih godinu dana pokazao svoju veličinu i kamo sreće da imamo bar još dva Metalca...

Dakle, valjevski ABA ligaš će u sledeću sezonu sa najvećim ambicijama sa Miličićem u timu.

- Želimo da formiramo jak tim. Na listi naših želja su i Aleksandar Pavlović, Stefan Birčević, Josip Sobin... Jedini problem su finansije, što Miličiću svakako nije prioritet. Za sada smo uspevali da se izborimo sa tim, nadam se da će tako biti i ove godine - konstatuje alfa i omega Metalca dr Boško Đukanović.

 

Link to comment

Ne znam za Milicevica, ali ne verujem da Milicic ima ikakvu normalnu ambiciju u vezi sa kosarkom. Vec za par meseci bacice se na pecanje sarana.

Link to comment

Uskoro ce prosireni spisak...

 

To je onaj na kojem su svi sto igraju kosarku, a imaju srpsko drzavljanstvo? Pa se onda taj siri™ spisak skrati na onaj pravi, s igracima koji ce zapravo ici na pripreme?

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...