Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

 

 

Mislim da ce ici i Milutinov i Raduljica, a Mitrovic pre Ercega je moj izbor, nadam se da ce biti i Saletov.

 

 

Nedović ne bi trebalo da ima mesta, a za Luku mislim da će biti. Sale je više puta dolazio ove sezone na treninge Zvezde i priča da Luka sigurno ide, da je strašno napredovao, itd. 

 

 

A sto Erceg da ide pre Luke? Ima samo bolji sut, sve drugo je na Lukinoj strani, plus je 8 godina mladji.

 

Doduse, s obzirom da ce, ko god od njih da ode, biti zamena Bjelici, mozda ce se gledati sta mogu sa klupe da donesu, pa bas taj Ercegov sut i sposobnost sirenja odbrane bude neka prevaga u eventualnom biranju izmedju njih dvojice. Luka je overall bolji igrac, ali specificna potreba timu mozda donese prednost Ercegu.

 

 

Sta vam je ljudi, nema sanse da je Mitrovic bolji igrac od Ercega. Bar ne danas.

 

 

ajde ako ti nije mrsko podseti me gde je tvrdjeno da je mitrovic ispred ercega, ja sam pokusao naci, nisam uspeo.

 

 

evo ti deo rasprave pa biraj kad te već mrzi da čitaš

 

opušten sam ja potpuno

 

ne znam samo što si se ti uhvatio na moje "prošle godine je birčević išao pre mitrovića". znači to je sve što sam napisao. i ti mi onda objašnjavaš sve ovo...

 

edit ubacio sam post clever bastarda iz razloga da vidiš da se nisam ja jedini utripovao

Edited by theanswer
Link to comment

Mene brine to da ce Teo napustiti repku ako Sale zovne Dala. :(

Bila bi grehota, Dalo bi mogao da bude taj kohezivni element na pripremama. "Sad ti ulaziš, Dalo... al zamalo". "Čuvaj Dala. Onog što mu kita mala?" itd

Link to comment

evo ti deo rasprave pa biraj kad te već mrzi da čitaš

 

opušten sam ja potpuno

 

ne znam samo što si se ti uhvatio na moje "prošle godine je birčević išao pre mitrovića". znači to je sve što sam napisao. i ti mi onda objašnjavaš sve ovo...

 

edit ubacio sam post clever bastarda iz razloga da vidiš da se nisam ja jedini utripovao

dakle svelo se na to da nikodije smatra da je mitrovic bolji od ercega.

onda bas cudno kako sam propustio tu seriju postova gde svi vide mitrovica pre ercega kao deo ekipe, pa si nam ti saopstio da je sale prosle godine zvao bircevica pre mitrovica.

 

dok je izlapeli ivkovic 2013 vodio gagica ispred mitrovica. sta nam to tek govori?

Link to comment

i posle ti nekom kazes da ucitava.

 

moguce da sam propustio, ali nisam video da je bilo ko pisao da je mitrovic u ovom trenutku igracki ispred ercega. uglavnom se mitrovic pominjao kao opcija trece 4ke ili u varijanti da erceg uopste nije u ekipi

 

 

bas cudno kako sam propustio tu seriju postova gde svi vide mitrovica pre ercega kao deo ekipe, pa si nam ti saopstio da je sale prosle godine zvao bircevica pre mitrovica.

 

dok je izlapeli ivkovic 2013 vodio gagica ispred mitrovica. sta nam to tek govori?

 

ne bih se dalje nastavljao što se ovoga tiče

 

a poentirao si sa ivkovićem bravo ti ga bravo, nemam komentar.

Link to comment

@theanswer

pa meni i dalje nije jasno sta treba da nam govori  to sto je djordjevic prosle godine zvao bircevica pre nego mitrovica koji je u tom trenutku imao  ukupno 10ak seniorskih utakmica za ozbiljnim minutama u karijeri i koji je u toku sezone imao tesku povredu zbog koje je propustio veci deo iste.

to je podjednako bitno za danasnjeg mitrovica koliko i to da je duda 2013 zvao gagica ispred njega

Link to comment

@theanswer

pa meni i dalje nije jasno sta treba da nam govori  to sto je djordjevic prosle godine zvao bircevica pre nego mitrovica koji je u tom trenutku imao  ukupno 10ak seniorskih utakmica za ozbiljnim minutama u karijeri i koji je u toku sezone imao tesku povredu zbog koje je propustio veci deo iste.

to je podjednako bitno za danasnjeg mitrovica koliko i to da je duda 2013 zvao gagica ispred njega

 

ne moraš da ukanaljuješ mitrovića ko da nikad pre toga nije pipnuo košarkašku loptu, skontao sam i kada si napisao prvi put na šta misliš

 

duda je nebitan jer nije više selektor. a đorđević je bitan jer je selektor sada. a on je doneo tu odluku. dal je pogrešio dal nije to je druga priča. kao što ljudi kažu jović ide, gotivi ga sale tako ja aludiram na ovo. pokušavam da skontam šta nije tu jasno i ne ide mi u glavu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...