Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

pazi da ne pokusam doprinesem raspravi gde se carsavom izjednacava inteligencija i igracki kvaliteti bjelice i nedovica.

 

zašto onda pišeš uopšte bilo šta na ovom mestu koje je toliko ispod tebe? otvori blog jbt.

Link to comment

a zasto ne odjebes u troskocima? satro se zalazes za argumntavanu raspravu, a u svaku uleces djonom. ignore lista, i resio si problem mene.

Link to comment

a zasto ne odjebes u troskocima? satro se zalazes za argumntavanu raspravu, a u svaku uleces djonom. ignore lista, i resio si problem mene.

 

video sam da argumentovano slabo prolazi pa sam se odlučio na ovaj onelinerski, šmekerski, tako mogu i ja da budem kul.

Link to comment

au brate, niti sam pokusao da izjednacim inteligenciju njih dvojice (carsavom?), niti igracke kvalitete, nego ukazao na to da razvoj tog kljucnog aspekta igre moze da pravi ogromnu razliku, te da u tom smislu nema razloga da ne damo nedovicu jos koju priliku...pri tom sam se pozvao na neke autoritete i pokusao da se objasnim u prilicnoj meri. al dzabara, "lupam".

Link to comment

au brate, niti sam pokusao da izjednacim inteligenciju njih dvojice (carsavom?), niti igracke kvalitete, nego ukazao na to da razvoj tog kljucnog aspekta igre moze da pravi ogromnu razliku, te da u tom smislu nema razloga da ne damo nedovicu jos koju priliku...pri tom sam se pozvao na neke autoritete i pokusao da se objasnim u prilicnoj meri. al dzabara, "lupam".

 

Možda zato što si izabrao najnesrećnije moguće poređenje. Porediš etalon jednodimenzionalnog igrača sa brutalnim fizikalijama (koji stagnira godinama), i lika koji je sa dvadeset godina u Karijevoj Zvezdi pokrivao maltene sve pozicije u ekipi, plus mu karijera sve vreme ide uzlaznom putanjom.

Link to comment

sve treba probati, nada umire poslednja

 

:Hail:

 

aj da mi je neko drugi rekao nego ti

 

usrećio si apolo krida, to je to, nema greške, to ti je publika, sve na svom mestu

Link to comment

au brate, niti sam pokusao da izjednacim inteligenciju njih dvojice (carsavom?), niti igracke kvalitete, nego ukazao na to da razvoj tog kljucnog aspekta igre moze da pravi ogromnu razliku, te da u tom smislu nema razloga da ne damo nedovicu jos koju priliku...pri tom sam se pozvao na neke autoritete i pokusao da se objasnim u prilicnoj meri. al dzabara, "lupam".

 

oni sajtovi su tebi autoriteti?

Link to comment

nego, djordjevic je pominjao neke likove koji se ranije nisu odazivali, a sad se preporucuju preko medija. na koga li je mislio? novica mozda?

 

mislim da je u pitanju macvan koji je nesto govorio da igrama u partizanu hoce da se vrati u reprezentaciju a znamo kako je prethodnih godina neopravdano eskivirao i dudine i saletove pozive.

Link to comment

hvala.

uf, na stranu (ne)kvaliteti macvana, oduvek mi je antipatican, posle ove polufinalne serije to je jos vise izrazeno i nikako ne bih voleo da ga vidim ni blizu reprezentacije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...