Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Erceg je trenutno bolji igrač od Luke. Ali to ne znači da je on ono što treba selektoru.Videćemo. Bilo bi lepo da Luka bude u timu i dobije neke minute da zameni Bjelicu.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Zasto ljudi toliko insistiraju na 3 teska™ centra? Bobi i ludi Radule ce podeliti minutazu, taj peti visoki bi trebalo da bude neko ko moze i na 4 i na 5.

Link to comment

Luka ne može na pet na ovom nivou (a nije to igrao ni u Zvezdi). Usput, vidim da se Mačvan ne pominje, a i on je trenutno bolji igrač od Luke, što mi je teško da priznam.

Link to comment

veze nemas sa kosarkom.

Dosao je dan da smo se i mi slozili oko necega.

 

Bez ljutnje ali Luka bolji od Ercega....pa to je tuzno, nemam pravu rec

Link to comment

Ma nije Luka za 12 jebiga, zaboravilo se koliko se tacno raspao u top 16. On mora da upristoji procente suta za 3 pre nego sto se pocne razmatrati za repku.

 

Ta 4/5 bi mogao biti Macvan, mada se jos secam kako se onomad nije javio Dudi kad ga je zvao na mobilni...

Edited by Calavera
Link to comment

Erceg je trenutno bolji igrač od Luke. Ali to ne znači da je on ono što treba selektoru.Videćemo. Bilo bi lepo da Luka bude u timu i dobije neke minute da zameni Bjelicu.

Pa bilo bi bolje za Luku ko sto bi bilo bolje i za Dangubu, ko sto bi bilo dobro i za Jokica, ej i meni bi super bilo da odem malo na Zlatibor, why not? Ali jbg kvalifikaciono takmicenje za OI ajde da se ne zajebavamo. Pritom mislim kao sto sam pisao gore da bi za Dangubica i moglo mozda da se nadje mesta kao 12og igraca.

Link to comment

Mislim da Luka može da uleti ako bude bilo otkaza na četvorci, ovako teško, eventualno kao treća četvorka, ali neće Sale ići sa samo dve petice.

Link to comment

Nemam pojma, prošli put je išao sa četiri. :) Usput, biće tu i Kalina koji može da uzme koji minut na četvorci, a i Lučić isto može, tako da mu je više safe da ima tri petice. A i Štimac je maskota repke, kao nekad Lončar, takvi su nezamenljivi. :)

Link to comment

Zasto ljudi toliko insistiraju na 3 teska™ centra? Bobi i ludi Radule ce podeliti minutazu, taj peti visoki bi trebalo da bude neko ko moze i na 4 i na 5.

 

Ne moraju ici 3 teska centra, ali se moraju imati bar 3 legitimne opcije na 5, u suprotnom neka povreda Bobija/Bradulje nam pravi ogromne probleme.

 

 

Pa bilo bi bolje za Luku ko sto bi bilo bolje i za Dangubu, ko sto bi bilo dobro i za Jokica, ej i meni bi super bilo da odem malo na Zlatibor, why not? Ali jbg kvalifikaciono takmicenje za OI ajde da se ne zajebavamo. Pritom mislim kao sto sam pisao gore da bi za Dangubica i moglo mozda da se nadje mesta kao 12og igraca.

 

Mislim da je Sale pricao nekoliko puta do sada da nece voditi mlade da bi se ucili reprezentaciji, nego da ce uvek birati 12icu najboljih, a ti mladji ce doci na red.

Link to comment

zato sto se centar i plej najteze zamjenjuju igracem van pozicije.

 

Dobro, ali ako povedes tri igraca koji mogu samo na 5, potrosio si cetvrtinu tima na 1 poziciju. Meni se cini da je bolje ici sa dvojicom + trecim koji moze da uzme neke minute i na 4. Ako povedemo Stimca ili Kuzmica, oni nece videti parketa ako se neko ne povredi, a opet smo sebi skratili opcije na ostalim pozicijama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...