Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ako ne Lucic, onda verujem svakako Dangubic pre nego Simonovic koji je pomenut. Da, realno tesko moze Lucic da podnese taj napor, mada bih ja voleo da ga vidim ako ikako bude mogao.

Da, u pravu si za Dangubića. ja sam pomenuo Simonovića, zaboravio skroz na Dangubića, a baš mi se sviđa.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

ni lučić ni nedović nemaju šta da traže u poslednjih 12. nedović nema mesta ni na širem spisku.

 

Nedovic bi prosle godine sigurno isao da nije bio povredjen.

Link to comment

Nedovic bi prosle godine sigurno isao da nije bio povredjen.

dokaz žalosnog manjka dubine na svim pozicijama u ekipi.

Link to comment

ni lučić ni nedović nemaju šta da traže u poslednjih 12. nedović nema mesta ni na širem spisku.

Haha, obrazlozi slobodno, ko da ide pre njih?

Link to comment

Haha, obrazlozi slobodno, ko da ide pre njih?

potpuno je svejedno.

 

nedović je jedno veliko ništa koje ume da skoči. bolje povesti bilo koga na pripreme umesto njega, jer će bilo ko imati koristi od priprema i napredovati. nedović nije ništa napredovao za poslednjih 5-6 sezona.

 

lučić je bio vrlo zahvalan igrač dok nije sjebao leđa. sad je limitiran. voditi ga da bude 11 ili 12 igrač, mrcvariti ga dugačkim pripremama, nema nikakvog smisla.

Link to comment

Dobar je Lučić. Ako dođe spreman na pripreme i mimoiđu ga povrede ima da ide i pre Dragana i pre Nemanje.

 

Ja bih naravno više voleo Dangija, makar zbog toga što bi njemu ovo prvenstvo moglo da znači više nego bilo kome drugom (uključujući Lukicu i Nikolicu).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Sad sam gledao, Lucic u poslednje vreme igra 25 minuta u proseku u Valensiji. Ako znamo da je trener Peras, i kakav je to nivo kosarke, za to moras da budes spreman.

Link to comment

Ne može Tepara, mora neko da ostane preko leta i uči Daloa polasku u dribling.

 

Mislim da Štimara i Dragan imaju veliki plus na konto radnih navika i zalaganja na terninzima. To Sale voli, a kad imaš par takvih u ekipi dobro je za atmosferu.

Link to comment

dragan ima šta da ponudi i igrački, bez obzira što je fizički pao. dečko je inteligentan i vredan igrač i može mu se nači adekvatna uloga u timu.

Link to comment

Ima svako od njih. Jedina ozbiljna mina u 12 može da bude Raduljica, ostalo nema frke...

 

Tepić može sa ostatkom TNT-a samo da posluži kao primer karijere koja je najbolje godine provela u slobodnom padu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ima svako od njih. Jedina ozbiljna mina u 12 može da bude Raduljica, ostalo nema frke...

 

Tepić može sa ostatkom TNT-a samo da posluži kao primer karijere koja je najbolje godine provela u slobodnom padu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jednog dana će neko napiše poduži tekst o TNT.

Biće zanimljivo.

Link to comment

Sad sam gledao, Lucic u poslednje vreme igra 25 minuta u proseku u Valensiji. Ako znamo da je trener Peras, i kakav je to nivo kosarke, za to moras da budes spreman.

 

nije tamo peras trener vec pola godina ali ne mijenja puno napisano. ako moze da igra u kontinuitetu po 25 minuta u jednoj od najboljih ekipa najbolje lige u evropi onda sigurno da ima i u reprezentaciji sta da ponudi.

Link to comment

I meni bilo cudno za Perasa, i ja sam mislio da vec dugo tamo nije trener, al na sajtu Eurobasketa stoji da je on, pa ko veli mozda znaju bolje, a ja nesto nisam dobro ispratio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...