Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

pa to ne znaci da za njih nema mesta, vodio je 4 centra prosle godine, ove verovatno nece. sigurno ce voditi svih 7 igraca koji su bili deo rotacije (dakle samo krstic ne ide). tu ima 5 mesta otvorenih.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

jasno, pisao sam to gore ali bih pre voleo da vidim recimo dangubića na 3 nego njih 6 na 1/2.. a i milosavljević i jović zajedno ne znam...

Edited by theanswer
Link to comment

tesko da je jovic siguran sada kada su milosavljevic, micic i nedovic zdravi. prosle godine je jovic isao zbog tih silnih povreda, dok ove, ukoliko toga ne bude bilo, moze fleksibilnija ekipa da se napravi time sto se nece voditi i pefi i jovara. nema puno smisla da se vode obojica kad im se sposobnosti poklapaju jedno 80%...milosavljevic bi npr. bio fin skorerski upgrade u odnosu na jovica, uz mozda malu cenu placenu u odbrani, mada je i on odlican defanzivac, a fizikalije su im dosta slicne. ova gore odgovorova petorka bekova teo-marković-nedović-milosavljević-bogdan mi se em svidja, em mislim da ima solidne sanse da se pojavi na prvenstvu, bas zanimljive kombinacije mogu da se tu naprave.

Link to comment

kako nema smisla kad smo sa tom rotacijom osvojili srebro? milosavljevic nije plej, a jovic je iskljucivo igrao pleja da teodosic to ne bi morao da igra. mislim da su jako male sanse da jovic ne ide na prvenstvo.

Link to comment

jovicevo plejevstvo se svodilo na prevodjenje lopte preko pola, sto svako od ovih 5 igraca moze da radi, i radi u svojim klubovima, pa cak i milosavljevic. uzeli smo srebro, tacno, i jovic je imao svoju ulogu tu, narocito je npr. bio koristan u odbrani protiv uertela, ali ocigledno da nismo bili neka savrsena ekipa koja ne moze da se unapredi. mislim da milosavljevic moze ukupno vise da doprinese ovoj ekipi.

Link to comment

pa ima mesta i za njega, to sam napisao u postu pre ovoga, i ne samo za njega. 5 mesta su otvorena, verovatno dva centra, jedan krilni centar i dva igraca na spoljnim pozicijama.

Link to comment

onda nemaš lučića ili ercega?

 

teo-marković-bogdan-milosavljević-nedović-kalinić-lučić-bjelica-erceg-raduljica-bobi  to je 11 igrača i 12og ubaciš gde ti je potreban. da li ćeš da zoveš centra u vidu štimca, pleja jovića ili možda rezervnu trojku kao dangubića ili simonovića. šta onda sa mitrovićem itd itd to je druga priča.. ali best case scenario je ovih 11 po meni. 

Link to comment

bruka ako ne zaigraju jokic ili milutinov.najbitniji su bjelica,teo i bogdan i to ovim redom.ovi ostali prema prikazanoj formi na pripremama i kako trener zamisli.ne verujem da isto promislja kao na sveckom pa i u izboru igraca.ah, siguran je jos i markovic.tu bolje resenje nemamo.a dal ce erceg,lucic,jovic il ne znam vec ko, zavisi sta bude hteo djordjevic.ipak je ovo europsko ne svecko.jasniji su protivnici.mislim da ce kalinic imati vecu ulogu.ozbiljna sezona i klub su od njega napravili jebeno dobrog igraca.a ako ode bobi to znaci da ni francuzi nece raditi sta oce dole.bice jebeno zanimljivo!!!

a jovic?poslusan decko kod djordjevica.nije bio toliko los ni u evroligi kad slusa svoje mogucnosti i uputstva sa klupe.milosavljevic? ne verujem bash.obozajem ga ali 

Link to comment

moza jako i do samog kraja i za 2 i za 3. pri tom je jedini nas spoljni koji je osetio cari nba


nazalost mislim da od nedovica nema nista (kao kosarkasa) i da ni djordjevicu nije u (prvom) planu
mada opet, ima te atletike i vertikale kod njega, za kojom je djordjevic kukao

Link to comment

I ja mislim da je Jovic zacementiran. Mozda on i jeste upao umesto Nedovica ili Milosavljevica, ali je on svoju ulogu u timu nasao i nece to selektor tumbati. Oni koji nisu imali neku ulogu na terenu ce se verovatno i menjati, mada nisu ni Simon i Stimac totalno bez sansi za 12.

 

Ne vidim ni jedan argument da bi Nedovic trebalo da zauzima bilo cije mesto u 12, a Dragan, koliko god bi doneo reprezentaciji, tesko da ovih dana moze da prodje kao neki defanzivni specijalista. Najlogicnije mi je da se njih dvojica bore za jedno mesto u rosteru, i da Dragan ipak ima prednost.

Link to comment

sto svi otpisujete vasu. mislim da bar na pripreme ide sigurno.

Jesu njega medicinski problemi toliko unazadili?
Link to comment

unazadili ga jesu sigurno od onog primarnog™ potencijala koji je bio (daleko ispred svih), ali nije to razlog sto on nece na evropsko, vec upravo ono sto kojot rece - da ce morati ozbiljno da pokida na pripremama da bi izbacio sve one koji su trenutno ispred njega u djordjevicevoj koncepciji. ne vidim da on to sada moze.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...