Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

smesno bi bilo da markovic nema sigurno mesto, uz sva ogranicenja on je posle teodosica i bjelice najbolji nas organizator.

 

sa druge strane, skoro sam siguran da u ovom trenutku jovic i milosavljevic imaju veliku prednost u odnosu na nedovica i micica za rezerve na bekovskim pozicijama (i mislim da je tu djordjevic u pravu). 

Edited by Psihodelija
Link to comment

Teo, Markovic, Jovic, Bogdan, Milosavljevic, Lucic, Kalinic, Bjelica, Mitrovic, Bobi, Raduljica, Stimac. Ocekujem ovih 12 ako ne bude otkaza i povreda.

Link to comment

pa rano je za prognoze, ali da, to je to

@psihodelija

ma naravno da je u pravu. i jovic i milosavljevic mogu da menjaju ritam utakmice i na tom najvisem evropskom nivou (odbranom i "energijom") ova druga dvojica nazalost to nisu u stanju

Link to comment

Šta je vertikalnost?

valjda suprotno od horizontalnosti?

 

 

:Jova:

 

 

skocnost?

 

 

1 Simon kapiten garant upada, mmw.

 

Erceg bi morao da ima mesta u svakoj varijanti

tupili smo dosta o tome. verovatno zavisi od uloge. ako bi pokrivao i 4 i 5 onda da, ako bi isao "samo" kao zamena za bjelicu, onda je verovatnije da gledamo nekog mladjeg (mitrovica verovatno) Edited by pbg12345
Link to comment

Šta je vertikalnost?

 

vertikalnost se odnosi na odraz, elevaciju, mogucnost da se igra iznad obruca. to je odlicna primedba, jer je nas ozbiljan nedostatak, kako u napadackom arsenalu spoljnih igraca, tako i kao odbrambena sposobnost unutrasnjih.

Link to comment

Teo, Markovic, Jovic, Bogdan, Milosavljevic, Lucic, Kalinic, Bjelica, Mitrovic, Bobi, Raduljica, Stimac. Ocekujem ovih 12 ako ne bude otkaza i povreda.

Đorđević je verovatno u početku dati priliku Ercegu na štetu Mitrovića. U vezi sa rotacijom na 4i5 možemo očekivati da Milutinov i Jokić budu u kombinaciji.

 

Priželjkujem opciju: Bjelica, Erceg, Jokić, Milutinov-Štimac, Marjanović.

 

Lučić nije ništa sigurniji od Dangubića, mmw.  

Link to comment

vertikalnost se odnosi na odraz, elevaciju, mogucnost da se igra iznad obruca. to je odlicna primedba, jer je nas ozbiljan nedostatak, kako u napadackom arsenalu spoljnih igraca, tako i kao odbrambena sposobnost unutrasnjih.

Ako sam dobro razumeo, to je ono što zameraju Bogdanoviću pri ulazu, na primer. 

Link to comment

Teo, Markovic, Jovic, Bogdan, Milosavljevic, Lucic, Kalinic, Bjelica, Mitrovic, Bobi, Raduljica, Stimac. Ocekujem ovih 12 ako ne bude otkaza i povreda.

spoljna linija ce tako i izgleadti, s tim sto je Lucic uvek upitan. ako on ne igra, bice ili simon ili nedovic, malo teze dangubic.

 

unutra je pitanje sta ce sa raduljicom, mislim da su erceg, bjelica i boba zacementirani i eventualni certvrti i peti ce se birati u zavisnosti od ovoga a u skladu sa potrebom tima. najblize mestu u timu mi deluje milutinov

Link to comment

u savezu bi trebalo da osnuju komisiju za lizanje krsticevog dupeta, mnogo je rizicno osloniti se na raduljicu (da je makar nesto odigrao ove sezone).

Edited by Psihodelija
Link to comment

ne znam zašto mislite da je Erceg siguran? ne znam kakav je odnos njega i Đorđevića.. voleo bih da ide, da me ne shvatite pogrešno, ali nije mi on lock. takođe mislim da će nedović ići u 12 na uštrb jovića/milosavljevića a lučić je isto lock. raduljica je lock takođe. znači ne govorim šta bi trebalo ili ne bi trebalo, za to će biti dovoljno vremena ali pišem ono što mislim da će uraditi...ako bih sad trebao da stavim pare na to da li će raduljica ili boban biti u rosteru, pre bih se kladio na raduljicu života mi. nije realno ali imam takav osećaj. 

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...