Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Odradicemo Spance opusteno, Italijani i Nemci ce nam biti problem. Moguce da cemo izgubiti i obe, ali i to ce biti dovoljno da izbegnemo cetvrto mesto

Kakvi crni Nemci. A i ako Italijana treba da se bojimo. Nije poenta ne biti četvrti i izbeći Francuze u osmini nego biti u 2 ili biti prvi pa izbeći Francuze do finala, to bi trebao da nam bude osnovni cilj.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

to je to, dva meseca pre pocetka priprema vec smo lagano oprali spance i biramo laksi put do finala. 

 

Da, baš sam to napisao.

Link to comment

Kakvi crni Nemci. A i ako Italijana treba da se bojimo. Nije poenta ne biti četvrti i izbeći Francuze u osmini nego biti u 2 ili biti prvi pa izbeći Francuze do finala, to bi trebao da nam bude osnovni cilj.

 

Ne znam, nekako ocekujem da ce ta utakmica protiv Nemaca bas biti teska, a Italijani su mi tek nezgodni, skoro sam siguran da gubimo barem jednu od te dve. Uostalom, nije da nismo gubili i od jednih i od drugih u blizoj prolosti.

Ali u pravu si, cilj je jedno od prva dva mesta. Sa 4-1 to je sigurno, sa 3-2 moguce, ali zavisi od ostalih rezultata

 

 

to je to, dva meseca pre pocetka priprema vec smo lagano oprali spance i biramo laksi put do finala. 

 

Sad si napisao diplomatski post u stilu Sarenca i ostalih u Oku pre neki dan. :D

Ima dva meseca, sta cemo da radimo na ovom topiku ako neko vec pokrene diskusiju nego da prognoziramo

Edited by Giggsy
Link to comment

Ne znam, nekako ocekujem da ce ta utakmica protiv Nemaca bas biti teska, a Italijani su mi tek nezgodni, skoro sam siguran da gubimo barem jednu od te dve. Uostalom, nije da nismo gubili i od jednih i od drugih u blizoj prolosti.

Ali u pravu si, cilj je jedno od prva dva mesta. Sa 4-1 to je sigurno, sa 3-2 moguce, ali zavisi od ostalih rezultata

 

 

 

Sad si napisao diplomatski post u stilu Sarenca i ostalih u Oku pre neki dan. :D

Ima dva meseca, sta cemo da radimo na ovom topiku ako neko vec pokrene diskusiju nego da prognoziramo

 

Što se Nemaca tiče, Novicki još uvek nije zvanično potvrdio da će igrati. On se zvanično i oprostio od reprezentacije ali ga je ovo sa Berlinom naterealo da ponovo razmisli. Tako da ni to nije sigurno, rekao je da želi još 2 dobre sezone u NBA da odigra i da mu je deep run u plejofu prioritet, Međutim, Novicki nije ono što je nekada bio, pre svega defanzivno i iako ima tu još nekih zanimljivih igrača tipa Šruder i Plajs, mislim da ne bi smeli da nam predstavljaju problem. Italijani na papiru izgledaju dobro ali mislim da će biti đavolski težak zadatak ukomponovati ih.

 

Slažem se naravno da je rano pričati ali neki ciljevi se moraju iscrtati već sada. Đorđević je najavio spisak za neke 2 i po nedelje. Opet će imati 24 igrača na spisku a sa 18 početi pripreme, ne vidim razlog kao ni prošli put ali kao i prošli put dajem mu benefit of doubt šta god radio tokom priprema i koga god pozvao ili ne pozvao (mada osećam neke probleme oko Bobija) kao i prošli put ali puta hiljadu zbog SP. 

 

A takođe ne bi bilo zgoreg podsetiti ljude da smo mi svetski viceprvaci ili ako hoćete prvaci ostatka sveta tako da kada bi neko i napisao kako smo ne daj Bože favoriti u grupi ne bi bila nikakva košarkaška jeres.

Link to comment
Мој задатак је да српска кошарка добије једнаку шансу да се бори за медаљу, а то може да оствари само ако има базу заједништва. Мислим да смо границу померили до нивоа на ком су били моји претходници, који су ме учили како се то ради. У том сегменту смо много јаки и бочни ветрови нас не дрмају.

 

:fantom:

Link to comment

Koje ce nam biti glavne izmene u pevcu? Bobi umesto Krleta, Milutinov umesto Braduljice? Luka verovatno upada u 12, Jokara tesko? Hocemo li videti ledja Markovicu? Erceg se vraca?

Link to comment

pa ko umesto markovica? jedino micic. ali i on je nesto kuburio sa povredama, gledao sam ga samo dva puta na pocetku sezone, ali po statistici ne deluje da se nesto naigrao i samim tim (pretpostavljam) razvio

ne verujem ni da ce raduljica ispasti iz 12

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...