Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

taj car je bata zimonjic. bjelica je kasnije fizicki sazreo, nije nemoguce da ima jos nekoliko godina do fizickog vrhunca iako ima 27.

 

a nista manje impresivan nije ni teodosicev fizicki razvoj za dve godine u cska, to se retko potencira. on je najvise ulazio u gluposti na terenu kad vise nije mogao fizicki da isprati desavanja na terenu, poslenjih godinu dana mu se to ne desava.

+1

kako bih voleo da ih vidim skorih dana u nba + bogdana. sad me odusevljava mirotic.igrac iz sfrjot epohe.mislim ta glava pozitivno; i ovaj nas bedni savez treba da ga privoli da zaigra za srbiju. koji bi to bio spektakl 

 

ima 1 mali nikola zizic.taj ce biti cudo. sad je u barseloni.14 godina.jadranov ucenik too.sad ga treba vrbovati.

taj jadran radi ono sto su radili nekad radili nasi treneri mladjih kategorija sirom juge

Edited by bradilko
Link to comment

 

...dečko uživa svaki sekund na terenu...

pogledajte snimak, produkciju, lajt...

:pera: kakav spektakl od sporta

Edited by Musky
Link to comment
  • 2 weeks later...

Iz Paljinog intervjua

 

 

Ko po tebi danas od naših može da igra u NBA?

Imamo, mislim, dva igrača sa NBA potencijalom. Imamo Bogdanovića, koji po meni to zaslužuje, i imamo Bjelicu.

 

 

Bjelica je baš mnogo napredovao.

On je veliko iznenađenje. Meni je najfascinantniji momenat kod njega bio to što je razvio ne neku snagu kao snagu, nego neku, znaš, žilavost, toughness. On je ojačao, ne samo fizički nego i mentalno, da hoće da udari, da se potuče ako treba. Sećam se jedne scene, ne znam sad protiv koga, Brazila ili koga već, nekoga je tako otkinuo u reketu i onako mudasto mu se uneo u lice...to je za mene bilo sjajno. On je recimo igrač za Gregga. On voli te aktivne četvorke. Ne može on da igra trojku, to samo u vanrednim uslovima, on može da igra tu jaku, aktivnu četvorku, da otvori igru, da se pobije u odbrani kad treba.

 

Ocigledno i Palju smorili oni koji bi Nemanju stavili na trojku :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tri puta pogađajte ko je glavni kandidat za selektora Španije.

 

Jedan jedini Skariolo.

 

Odbijaju i dalje da ukinu ono pravilo da trener tima iz ACB lige ne sme biti trener i reprezentacije pa im je izbor prilično sužen. Trenutno se spore oko dužine ugovora da li na godinu dana ili na dve godine. Skariolo hoće 2, ovi zatežu za sad bojeći se neuspeha na EP pa da budu osuđeni ili na plaćanje ili na Skariola na predolimpijskom turniru koji se igra 2016.

 

Što se igrača tiče samo je Rubio za sada sigurno van tima. Ibaka je sledeći, za njega se ne očekuje da će da se vrati ali nije potpuno isključeno. Mirotić je alternativa i neko koga bi želeli u timu, on kaže za sad čeka poziv ali je problem što nema ko da ga pozove jer se ne zna selektor. Sa te strane kažu da je još jedan plus što Mirotić ima dobar odnos sa Skariolom. Što se braće tiče, trenutno su bliži tome da igraju. Pogotovo Pau. Mark je druga priča ali kažu da ako i Navaro i Pau budu igrali, teško da će Mark da odbije.

Link to comment

do kad oni planiraju da im navaro igra? zar nemaju neke mladje igrace na bekovskim pozicijama koje bi mogli gurati dok im je ostatak ekipe jos obako brutalan

Link to comment
  • 2 weeks later...

Francuzi objavili preliminarni spisak za EP

 

 

 

Tony Parker, Boris Diaw (San Antonio Spurs); Thomas Heurtel (Anadolu Efes); Antoine Diot, Ali Traoré, Jérémy Leloup (Strasbourg); Léo Westermann, Nobel Boungou-Colo, Mickaël Gelabale, Adrien Moerman (Limoges); Nando De Colo (CSKA Moscow); Fabien Causeur, Kim Tillie (Laboral Kutxa); Evan Fournier (Orlando Magic); Nicolas Batum (Portland TrailBlazers); Edwin Jackson (FC Barcelona); Charles Kahudi (Le Mans); Florent Piétrus (Nancy); Mouhammadou Jaiteh (Nanterre); Joffrey Lauvergne (Denver Nuggets); Alexis Ajinça (New Orleans Pelicans); Rudy Gobert (Utah Jazz); Ian Mahinmi (Indiana Pacers); Kevin Séraphin (Washington Wizards)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...