Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Tja, zlato 2010. svakako ne bismo uzeli, a srebro koje nam je tada pripadalo smo osvojili 4 godine docnije. A Turcima smo vratili dug 2011. Tako da je, sve u svemu, pravda zadovoljena.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Tja, zlato 2010. svakako ne bismo uzeli, a srebro koje nam je tada pripadalo smo osvojili 4 godine docnije. A Turcima smo vratili dug 2011. Tako da je, sve u svemu, pravda zadovoljena.

 

Razlika je u 2 srebra i jednom. Sa ishodom onog polufinala ni dan danas ne mogu da se pomirim, i cini mi se da taj dug ne moze biti vracen tek tako.

Link to comment

Razlika je u 2 srebra i jednom. Sa ishodom onog polufinala ni dan danas ne mogu da se pomirim, i cini mi se da taj dug ne moze biti vracen tek tako.

plus dosta igraca koji su zasluzili to srebro, a nisu ga osvojili.

 

a i ta ekipa je igrala epsku kosarku, ne moze ta nepravda da se ispravi.

Link to comment

https://youtu.be/60mKfNfGLKM?t=4294

 

1:11:34

 

gledam sad ovu tekmu. nostalgija me pukla.

 

ako je teodosić u momentu rekao raduljici da istrči kontru (pre nego što je dobio loptu od bjelice), onda je najveći bog košarke ikada. 

 

Meni glavni utisak to koliko se Nemanja fizički razvio u međuvremenu. Tim carem koji ga je pumpao, treba upregnuti Jokića i Mitrovića prvom prilikom.

Link to comment

Meni glavni utisak to koliko se Nemanja fizički razvio u međuvremenu. Tim carem koji ga je pumpao, treba upregnuti Jokića i Mitrovića prvom prilikom.

taj car je bata zimonjic. bjelica je kasnije fizicki sazreo, nije nemoguce da ima jos nekoliko godina do fizickog vrhunca iako ima 27.

 

a nista manje impresivan nije ni teodosicev fizicki razvoj za dve godine u cska, to se retko potencira. on je najvise ulazio u gluposti na terenu kad vise nije mogao fizicki da isprati desavanja na terenu, poslenjih godinu dana mu se to ne desava.

Edited by Joe D
Link to comment

Meni glavni utisak to koliko se Nemanja fizički razvio u međuvremenu. Tim carem koji ga je pumpao, treba upregnuti Jokića i Mitrovića prvom prilikom.

meni po istom osnovu prvi utisak bio kalinic.

 

bata zimonjic... jel on radi za neki tim ili? pominjalo se njegovo ime ranije, ali sad ne mogu da ga izvucem iz mozga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...