Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

nemas pojma sta covek hoce da ti kaze, u tome je problem. kad bi bio u stanju da razumes napisano, shvatio bi da je decko 100% u pravu i zasto nema sustinske razlike izmedju holdena i krstajica.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

nemas pojma sta covek hoce da ti kaze, u tome je problem. kad bi bio u stanju da razumes napisano, shvatio bi da je decko 100% u pravu i zasto nema sustinske razlike izmedju holdena i krstajica.

 

naravno da ima razlike

 

evo prva razlika ovo je košarka i ne važe ista pravila kao u fudbalu, samo za početak poimanja onoga što je napisano o veliki Ti, poimaču svega ikada napisanog

Link to comment

naravno da ima razlike

 

evo prva razlika ovo je košarka i ne važe ista pravila kao u fudbalu, samo za početak poimanja onoga što je napisano o veliki Ti, poimaču svega ikada napisanog

disi duboko i citaj sta pise. ne odustaj, uspeces. Edited by ikar
Link to comment

da ali je postao državljanin rusije zbog košarke, zar ne? da se bavio nekom drugom delatnosti ne bi postao državljanin sve i da je 10god radio tamo kontam.

kakve veze ima zbog cega je postao drzavljanin Rusije? on nije odmah zaigrao za reprezentaciju, niti je doveden da bi igrao za reprezentaciju. covek je nakon 5 godina igranja u CSKA igrao za reprezentaciju. karijeru je, nakon 10 godina u CSKA, zavrsio u Rusiji. nakon karijere ostao je da zivi u Rusiji.

ja razumem sta ti zelis reci, ali Holden je primer naturalizovanog igraca koji definitivno ima razloge da bude reprezentativac druge drzave. nije to isto bas kao i Bo koji Makedoniju verovatno nije video ni na razglednici... 

ja sam generalno protiv naturalizacije igraca, ali primeri kao sto su Holden, Hakeem, Jahovic... sve su to igraci koji su igrali za "svoje" reprezentacije iako nisu rodjeni u drzavi za koju su igrali, niti su sa istom imali ikakve veze pre nego su tamo poceli igrati kosarku

Link to comment

kakve veze ima zbog cega je postao drzavljanin Rusije? on nije odmah zaigrao za reprezentaciju, niti je doveden da bi igrao za reprezentaciju. covek je nakon 5 godina igranja u CSKA igrao za reprezentaciju. karijeru je, nakon 10 godina u CSKA, zavrsio u Rusiji. nakon karijere ostao je da zivi u Rusiji.

ja razumem sta ti zelis reci, ali Holden je primer naturalizovanog igraca koji definitivno ima razloge da bude reprezentativac druge drzave. nije to isto bas kao i Bo koji Makedoniju verovatno nije video ni na razglednici... 

 

 

generalno nema holden neke korene iz rusije niti bi tu rusiju video da nije došao da igra košarku tamo,zar ne? ako počneš tako da upoređuješ ko ima razloga da bude reprezentativac a ko nema, tu se onda gubi smisao jer nema pravila, to su čisto subjektivne ocene. neko će reći pa taj mekejleb kako je igrao za makedoniju zaslužuje i on itd, ako shvataš šta hoću da kažem.

 

a ja sam rekao da je državljanstvo dobio da bi igrao u reprezentaciji, jel tako, ne znam? ili možda je postojala kvota u njihovoj ligi broja stranaca, nebitno.

 

kontam ja tvoj ugao gledanja, ali se ne slažem da ako je 5god proveo u nekoj zemlji da je to razlog da igra za njihovu reprezentaciju.

Link to comment

Bila je prica prije mjesec dana u medijima da je Zeravica nagovorio Mirotica (pricao mu je sa ocem valjda) da igra za nas, ali da savez nije reagovao i da je sansa propustena. Ima li istine u toj prici?

Link to comment

Garant je Mirota odbrusio Zeravici o malom broju trofeja. :(

 

Sve na salu, komiku okrecete.

Sta ce vam toliki centri, Pekovic, Vucevic, Mirotic, Dubljevic ...

Mnogo je, dajte nekog.

Link to comment

jbt koja bi to konkurencija bila da smo jedna reprezentacija

 

I posle kao košarka u krizi. Dajte opet SFRJ repku, pa da se malo zezamo kao nekad.

Link to comment

ma jeste u krizi, kako nije. posebno klupska. na teritoriji cele bivse drzave jedva da ima desetak profesionalnih klubova, a i neki od njih jedva drze glavu iznad vode. split i bosna ne postoje vise, zadar i cibona su na korak od toga, partizan znamo svi kako stoji. zvezda se ugasila. imamo sad neki klub umesto originalne zvezde koji moze sutra nestati ako drzava prestane da sipa novac. ova manja mesta koja su nekad znacila nesto u ju kosarci i bila baza za razvoj igraca su u jos goroj situacji. pogledaj kod nas cacak ili kraljevo. a na mesta svih nabrojanih nisu dosli neki novi klubovi, u evropi je jako losa situacija sa klupskom kosarkom, a kod nas uglavnom zbog naseg standarda je jos nekoliko puta gora

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...