Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

taj holden je ziveo i radio u rusiji i tako stekao pravo na drzavljanstvo. vise je on rus nego sto je kaminski srbin. vise ima veze sa njihovom kosarkom nego frank sa nasom. nije da ne razumem rezon, samo je uzasno pogresan u osnovi.

Edited by Joe D
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

taj holden je ziveo i radio u rusiji i tako stekao pravo na drzavljanstvo. vise je on rus nego sto je kaminski srbin. vise ima veze sa njihovom kosarkom nego frank sa nasom. nije da ne razumem rezon, samo je uzasno pogresan u osnovi.

 

da ali je postao državljanin rusije zbog košarke, zar ne? da se bavio nekom drugom delatnosti ne bi postao državljanin sve i da je 10god radio tamo kontam.

Link to comment

Не кажем да је добар резон, само ето, тако сам насађен.

У принципу концепт репрезентације је осмишљен кад није било мешања људи ко сад. Данас се право пасоша стиче на разне начине, па је то онда тешко повезати са оригиналним концептом репрезентације.

Link to comment

da ali je postao državljanin rusije zbog košarke, zar ne? da se bavio nekom drugom delatnosti ne bi postao državljanin sve i da je 10god radio tamo kontam.

 

Isto vazi i za fudbalera Mladena Krstajica.

Link to comment

Isto vazi i za fudbalera Mladena Krstajica.

 

ne važi zato što bi jr igrao za ameriku da ima mesta. krstajić je mogao da igra za koga je hteo verovatno. 

Link to comment

ne važi zato što bi jr igrao za ameriku da ima mesta. krstajić je mogao da igra za koga je hteo verovatno. 

 

Kakve to veze ima? Samo 12 igraca moze biti u USA repci u datom trenutku. A vjerujem da imaju top klasa za 5-6 reprezentacija...

Link to comment

Kakve to veze ima? Samo 12 igraca moze biti u USA repci u datom trenutku. A vjerujem da imaju top klasa za 5-6 reprezentacija...

 

iste veze kao i ovo što si ti gore napisao. kakve veze jebeni krstajić ima sa holdenom. a i to što 5,6 reprezentacija može amerika da napravi

Link to comment

Нека је био. Немам ја проблем да се Нелсону или Кинзију или Далоу да држављанство ако стекну услов и пожеле пасош. Само нећу да играју за репстацију.

 

Ovo je već loše, ajde da kažemo nespretno rečeno. mada vidim da si eleborirao :isuse:

 

mešanje ljudi je realnost jebiga

Edited by levi
Link to comment

iste veze kao i ovo što si ti gore napisao. kakve veze jebeni krstajić ima sa holdenom. a i to što 5,6 reprezentacija može amerika da napravi

 

Poenta priče je da jebeni Krstajić i jebeni Holden imaju jednake veze sa Srbijom. 

Link to comment

Poenta priče je da jebeni Krstajić i jebeni Holden imaju jednake veze sa Srbijom. 

 

:ziga:

 

stvarno ne znam kako bih ti na ovo odgovorio

Link to comment

:ziga:

 

stvarno ne znam kako bih ti na ovo odgovorio

 

Slažem se da je smiješno i da to nije tako, ali vi se ovdje zalažete za to. A to je meni smiješno...

Link to comment

A sto ne pogledate hrvatsku fudbalsku reprezentaciju - u ono vreme kad su u njoj igrala 3-4 lika rodjena u Australiji?? 

I - kao drugu stranu medalje - jos jedog od njih (Mark Viduka) koji je isto kao i oni bio u Australiji, pa dosao u CRO da igra (Hajduk valjda?) - licno pozvan od Tudjmana da igra za reprezentaciju - al' tip - ono - od mene je Australija napravila vrhunskog sportistu - red je da se oduzim - i igra samo i jedino za Auustralijsku reprezentaciju (a lokalna goveda po Hrvatskoj mu prete i slicno)... Zivot je haos.

 

Viduka je igrao za Kroaciju, a za reprezentaciju Australije je debitovao pre nego što došao u Hrvatsku.

Link to comment

Slažem se da je smiješno i da to nije tako, ali vi se ovdje zalažete za to. A to je meni smiješno...

 

totalno nemam pojma šta hoćeš da kažeš ili se zajebavaš što bi rekao empty troluješ, ali koliko vidim ljudi su ovde podeljeni, ne zalažu se listom nizašta™

 

ja sam protiv naturalizacije igrača, mislim da kaminski nije baš takav slučaj i mislim da bi bila velika razlika u javnosti da se kojim slučajem ne zove frank kaminski nego recimo filip kostić.. ali sam u principu protiv naturalizacije.

 

ono što je glupo je što savez u ženskoj košarci dozvoljava naturalizaciju jer selektorka tako proceni a u muškoj reprezentaciji obrnuto. dakle, ne postoji politika saveza po tom pitanju nego stav selektora. i sutra kad đorđević ode, onda će taj kaminski da bude prihvatljiv možda novom selektoru a kaminski će uveliko igrati za nekoga i onda će biti glupo na više nivoa.

 

i još jednom da ponovim da po meni on trenutno, dakle trenutno ništa ne daje reprezentaciji osim što bi njemu lično možda za buduću karijeru koristilo da provede leto sa ovim momcima. na stranu što ako bude lottery pik nema trika da dođe ovde da trenira, već će da igra letnju ligu prvo a posle sve po redu i 90 posto ne bi ni došao.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...