Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

Negde čuh da je Drezgić dobio 400-500 hiljada.

Ja sam cuo da je dobio 300k, on je komitovao ore evropskog prvenstva. Cenim da mu je cena ozbiljno skocila nakon ep. Bilo ue igraca u Finskoj koji nisu ni blizu njegovog nivoa, barem ne u ovom trenutku, koji su dobili milion.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

2 minutes ago, Malvo said:

To moramo da sprečimo. Pasoše da im uzimamo i onda neće moći da idu.

Ili poduzi vojni rok

Link to comment

Da ti igrači imaju jasnu i pozitivnu perspektivu u Evropi, možda bi odlazili samo najveći talenti, a možda ne bi ni oni. Neko mu nudi novac, obrazovanje, četiri godine košarke sa vršnjacima, a mi nudimo da pričamo s njihovim roditeljima i ubedimo kako to nije dobra stvar za njih.

Nebitno što je Drezgić KKP, potpuno isto rade i u KKCZ. Ako je dečko najveći talenat srpske košarke u svom godištu, igra u KKP gde ima para - pa daj mu tih 500k godišnje i važno mesto u EL rotaciji jebem mu mater. Ili nemoj da kukaš što je otišao. Ćoki se uzvrteo kao da da mu neko zvecka lisicama, a 10 godina je imao da razvija talente u FMP i onda ih šalje u KKCZ, ako već nije hteo da ih pusti odmah kroz KKCZ. I sad panika, idi.

A ne shvataju da je ovo dugoročno možda i bolje za srpsku košarku. Ti igrači će ili naći mesto u NBA ili steći neku košarkašku školu, pa će se kao zreli mladi igrači vratiti u Evropu kao profesionalci. I onda ćeš da ih platiš jbg. Neće da odu na Mars sigurno. Možda tamo i ove koji šutiraju neko nauči da driblaju, a ove koji driblaju neko nauči da šutiraju. Da ne dođe Lazarević u seniore pa se ne zna šta sa njim.

Edited by Malvo
  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ja sam cuo da je dobio 300k, on je komitovao ore evropskog prvenstva. Cenim da mu je cena ozbiljno skocila nakon ep. Bilo ue igraca u Finskoj koji nisu ni blizu njegovog nivoa, barem ne u ovom trenutku, koji su dobili milion.

milion od koledza?

o jbt

 

pisao si ti o tome jos prosle godine, u medjuvremenu se dosta govori o tome, ali nisam znao da to ide bas dotle za evropske igrace

 

mada, mislim da ce se to vremenom stabilizovati

pitanje je i kakvu ce prodju imati svi ti igraci u americi

iako za sad, odlicne pare, skolovanje, deluje kao top ponuda

 

 

npr, pomalo me iznenadilo, mada i jako obradovalo, mladji curcic se vratio posle "pripremne" godine srednje skole, nije otisao na koledz vec nazad u borac

 

dal nije imao adekvatne ponuse, nije mu prosto legla amerika, strah sto je propustio dve godine seniorske kosarke ili ga prosto cekala neka pored morave :D to vec ne znam

Edited by pbg12345
Link to comment
10 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ili poduzi vojni rok

 

svih 75 dana, pa da imaju vremena da razmisle o svojim postupcima

Link to comment
6 minutes ago, Malvo said:

Da ti igrači imaju jasnu i pozitivnu perspektivu u Evropi, možda bi odlazili samo najveći talenti, a možda ne bi ni oni. Neko mu nudi novac, obrazovanje, četiri godine košarke sa vršnjacima, a mi nudimo da pričamo s njihovim roditeljima i ubedimo kako to nije dobra stvar za njih.

Nebitno što je Drezgić KKP, potpuno isto rade i u KKCZ. Ako je dečko najveći talenat srpske košarke u svom godištu, igra u KKP gde ima para - pa daj mu tih 500k godišnje i važno mesto u EL rotaciji jebem mu mater. Ili nemoj da kukaš što je otišao. Ćoki se uzvrteo kao da da mu neko zvecka lisicama, a 10 godina je imao da razvija talente u FMP i onda ih šalje u KKCZ, ako već nije hteo da ih pusti odmah kroz KKCZ. I sad panika, idi.
 

 

Kukaju navijaci. Nijedan klub nece naravno davati tolike pare igracu koji tek treba da debituje kao senior, dok istovremeno igraci sa NBA stazom dodju i igraju prvu sezonu za manje od milion. Savo je obavio razgovor sa Zeljkom i za njega u ovom trenutku je najbolje da ide negde gde ce zaista igrati. U EL 19-godisnjaci nemaju vazno mesto u rotaciji zato sto prosto nemaju jos potreban kvalitet i fiziku da odgovore zahtevima takmicenja.. Na koledzu protiv vrsnjaka je druga prica..

Link to comment
11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kukaju navijaci. Nijedan klub nece naravno davati tolike pare igracu koji tek treba da debituje kao senior, dok istovremeno igraci sa NBA stazom dodju i igraju prvu sezonu za manje od milion. Savo je obavio razgovor sa Zeljkom i za njega u ovom trenutku je najbolje da ide negde gde ce zaista igrati. U EL 19-godisnjaci nemaju vazno mesto u rotaciji zato sto prosto nemaju jos potreban kvalitet i fiziku da odgovore zahtevima takmicenja.. Na koledzu protiv vrsnjaka je druga prica..


Nema problema, ali nema ni kukanja onda. A kako bude, tako će biti svima.

A i Drezgić i Topić su imali mesta u rotaciji i publika bi to sigurno pozdravila. Bolje treća sezona u EL nego treća sezona na koledžu.

Link to comment
32 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ja sam cuo da je dobio 300k, on je komitovao ore evropskog prvenstva. Cenim da mu je cena ozbiljno skocila nakon ep. Bilo ue igraca u Finskoj koji nisu ni blizu njegovog nivoa, barem ne u ovom trenutku, koji su dobili milion.

A? Milion godišnje? Igrači koji nisu ni blizu Drezgića!? 
 

Dok se u Evropi decenijama vrti košarkanijeprofitabilansport dok se milioni dele između sebe i amerikanaca koje u americi više ne žele, ameri od nje zarade dovoljno da deci plate milion po sezonu i organiziju im vrhunsko školovanje uz trening i utakmice.

 

pa i treba apsolutno svaki klinac sa mrvicom talenta da ode u ameriku i da se vrati samo ako mora. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Čović: "Ovo treba da bude kuća košarke, a ne alkohola, duvana i abrova"

 

Ovo po Daniloviću?

 

Čemu, jbt? Čemu?

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Čović: "Ovo treba da bude kuća košarke, a ne alkohola, duvana i abrova"

 

Ovo po Daniloviću?

 

Čemu, jbt? Čemu?

 

Ima javnost pravo da zna sta se radilo pod prethodnim predsednikom. Udba sve dozna..

  • Haha 1
Link to comment

Ima ljudi koji (uspešno) funkcionišu jedino kad imaju neprijatelja. Ako ga nemaju, stvoriće ga, ako ga ne stvore, zamisliće ga. A ovo je verovatno i poruka zaposlenima i najbližim saradnicima.

Link to comment

Ali duvana :lol:

jel to Ćoki prestao da purnja pa je postao onaj ex pušač kome je to što je ostavio pljuge bitan deo identiteta?

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...