Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    961

4 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

ako si eventualno mladji i ne pamtis to,

 

pošto treći put pišeš, kao u narodnoj pesmi: verovatno sam stariji od tebe & usput dobro znam sve što si naveo ali to ni za pedalj ne objašnjava tu suverenu tvrdnju da je čovara mastermajnd iza atentata, dok su sloba, mira, šešešlj, vučić i toma, makar podstrekivali. 

 

meni već par dana prebacuješ kako gubim zdrav razum kada se pomene svetinja a ovamo je čović ubedljivo najmoćniji kli u državi i okolini, koji je usput organizovao ili značajno učestvovao u jednom od najvećih zločina na ovim prostorima (u golemoj konkurenciji) i bavi se već deceniju vođenjem košarkaškog kluba, kao spajdermen.

 

ja samo imam problem sa tim tvojim 100% je tako, koje se ne primenjuje na druge (kao što ni ne treba, bez obzira na to kakva je gnjida u pitanju, jer, to su jako ozbiljne optužbe za koje ti trebaju ozbiljni i neoborivi dokazi a ne ove tralalala priče)

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

pošto treći put pišeš, kao u narodnoj pesmi: verovatno sam stariji od tebe & usput dobro znam sve što si naveo ali to ni za pedalj ne objašnjava tu suverenu tvrdnju da je čovara mastermajnd iza atentata, dok su sloba, mira, šešešlj, vučić i toma, makar podstrekivali. 

 

meni već par dana prebacuješ kako gubim zdrav razum kada se pomene svetinja a ovamo je čović ubedljivo najmoćniji kli u državi i okolini, koji je usput organizovao ili značajno učestvovao u jednom od najvećih zločina na ovim prostorima (u golemoj konkurenciji) i bavi se već deceniju vođenjem košarkaškog kluba, kao spajdermen.

 

ja samo imam problem sa tim tvojim 100% je tako, koje se ne primenjuje na druge (kao što ni ne treba, bez obzira na to kakva je gnjida u pitanju, jer, to su jako ozbiljne optužbe za koje ti trebaju ozbiljni i neoborivi dokazi a ne ove tralalala priče)

kako ucesce covica abolira nabrojane?

 

pisemo o covicu jer je izabran za predsednika kss, pa su se pojavili komentari kako je chovke mozda malo tezi za saradnju, ali dobar menadzer, ide do kraja...

eto osetih potrebu da odgvorim na to, posto mi se stomak okrene kad procitam nesto slicno

 

mi ovde imamo pamcenje od danas do sutra, a relativizacija nam je omiljena disciplina

zato i upadamo u istu rupu svaki jebeni put

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

kako ucesce covica abolira nabrojane?

 

problem je što ti znaš, tj uveren si u učešće čovića u atentatu. iako imaš neke rekla-kazala mrvice, tebi je to dovoljno da plasiraš to kao istinu. i nisi jedini, tako većina razmišlja, jer smo obogaljeni žutom štampom, koja je uostalom ubedila većinsku srbiju još pre ubistva da je đinđić šef mafije.

 

---

od ostalih vesti, duško vujošević sa puno komplimenata za karija pešića. imaću ovo na umu, kada budem delio komplimente irl.

 

 

Smatram da je to ubedljivo najvažnija stvar u ovom momentu. I da to ne zavisi samo od Pešića. Izjave poput „Pešić ima obavezu“… Pešić je veoma ozbiljan čovek i čovek koji je mnogo pametniji nego što je u stanju da to artikuliše. On je u određenim godinama, u dobrom zdravlju za te godine. Njemu su godine donosile samo veće znanje i taložile iskustvo. Veoma je oprezan u svim odnosima i dobro procenjiv. Znalo se kad spava, vodio je računa o sebi, kako on radi te vežbe za leđne mišiće… On je sebe očuvao i sada se sve to svodi na dobrog, starog čoveka koji ima iskustva. Kod njega su pare vrlo važne, ali on neće samo na osnovu para pristati da ostane. Proteklih godina uradio je fantastične stvari. Napravio je jedinu grešku kad se posle neuspeha na Evropskom prvenstvu nije vratio sa ekipom, ne znam iz kog razloga, nikad ga nisam ni pitao. Ali on je čovek koji je napravio odnos sa tim igračima“.

Svaka čast ostalim našim trenerima, međutim, aktuelna generacije je „kliknula“ sa Pešićem.

 

Pešić je svestan da je teško nastaviti u smislu da bi sad trebalo ponovo da dođu Jokić, Bogdanović, Micić i ostali. Teško je ponavljati uspehe, jer apetit dolazi što se više jede, a rezultatima koje je napravio samo je povećan apetit i obaveza. Videlo se kad je bila proslava u „Nacionalnoj klasi“ posle Igara u Francuskoj i kad su mu igrači pevali na terasi koliko mu to znači. E sad, nikome on nije zgodan, on je teška figura, nije on pijun da ga bilo ko pomera. Nije pitanje samo para već da se dozvoli da se učestvuje u odlučivanju kod bitnih stvari, koncepciji i strategiji, pogotovo o kadrovskoj politici kada je u pitanju struka. Prva obaveza predsednika je da Pešić ostane“.

S obzirom šta je sve bilo u prošlosti i kakvi su tonovi beleženi na relaciji Duško Vujošević – Nebojša Čović, mnogi bi očekivali oštrije reči nekadašnjeg trenera crno-belih posle imenovanja doskorašnjeg predsednika crveno-belih na čelnu funkciju u KSS. Kad ono...

 

Moja želja nije da talasam bilo šta. Moja želja je da se spreči pokušaj da Pešić ode i da se ne zatvore do kraja mogućnosti u kadrovskoj politici kada je u pitanju, primera radi, generalni sekretar, da se tu dovedu neki ljudi koji totalno onemogućavaju saradnju Partizana i Crvene zvezde. Čović i ja nemamo dobar privatan odnos i ne bi bilo pristojno da komentarišem njegovo postavljanje na to mesto. Želja mi je samo, iz mog ugla, a svako ima svoj ugao gledanja, da kažem da neko iskustvo i košarkašku pamet imam i ja i da kažem ono što je najbitnije kad već ne postoji Stručni savet koji je ukinut posle Slavnićevog odlaska sa mesta selektora. To ukidanje je odgovaralo i pojedinim selektorima jer nije imao ko da ih kontroliše pa i predsednicima saveza. Kad već pričamo o insticucijama, statutima i tako dalje mislim da bi trebalo vratiti Stručni savet,“ zaključio je Duško Vujošević za Sport klub.

  • +1 5
Link to comment

Ovo sa artikulisanjem je jedna velika istina, iako malo ruzno receno.

 

Neverovatno koliko ljudi konstantno potcenjuju Karija zbog tog nekog prvog utiska i ne mogu da vidi malo dublje i da je lik genije. 

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, uini said:

 

problem je što ti znaš, tj uveren si u učešće čovića u atentatu. iako imaš neke rekla-kazala mrvice, tebi je to dovoljno da plasiraš to kao istinu. i nisi jedini, tako većina razmišlja, jer smo obogaljeni žutom štampom, koja je uostalom ubedila većinsku srbiju još pre ubistva da je đinđić šef mafije.

 

jedini ko ovde veruje zutoj stampi i brani jebenog "chovketa" na osnovu licnih simpatija si ti

svoditi dokaze protiv njega na rekla-kazala, a one koje optuzuju covica svoditi samo na kriminalce i zlocince je sramotno

 

da za direktni kontakt izmedju ubica i covica optuzile su ga same ubice

gle cuda na te sastanke nisu pozvali medije ili kakvog svedoka od autoriteta kom bi ljudi poput tebe danas verovali

 

za mnogo toga drugog u vezi atentata ga optuzuju daleko uvazeniji ljudi

uostalom, opet gledali smo sve to svojim ocima i slusali samog covica kako se brani i sta npr govori o cuvenim pismima, narocito onom koje je stiglo velji ilicu

 

ima mnogo toga ovde, pescanik tesko da je zuta stampa, kad bi tebe uopste argumenti interesovali 

ti prosto verujes "chovketu"

https://pescanik.net/krivicna-prijava-protiv-nebojse-covica-i-velimira-ilica/

  • Hvala 1
Link to comment

ne postoji tacniji opis karija, od ovog duletovog. bez zajebavanja. pri tom kari o svakoj odluci razmislja mesec dana, pa onda odlucuje.

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne poznajem niti jednu sportski pismenu osobu koja potcenjuja Karija

Lako je biti general posle bitke. Jel u 2022. godini nisi poznavao?

  • +1 1
Link to comment

Iskreno, mislio sam tada da je prestar da vodi reprezentaciju, pre svega zbog tajminga odluka na terenu, a ne zbog prvog utiska, kako si naveo.

Ali posle SP u Manili shvatio sam koliko sam pogrešio. Za ove OI nisam ni malo sumnjao da će biti uspešne, posebno nakon što sam video na SP video kakav je međusobni odnos između njega i igrača.

 

Tako da, iskreno, uopšte ne vidim smisao tog tvog komentara danas, osim da se nešto proseravaš.

 

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Jedan opozicioni portal je imao sramne tekstove o Kariju dok je to kratko bilo popularno na početku ovog novog mandata.

 

Ako se ne varam, u jednom tekstu je bilo kako ladi jaja po Metropolu ili tako nešto.

 

Ljige ljigave.

 

Druga stvar su obični ljudi koji su sumnjali, i ja sam sumnjao.

Edited by Milošica
Link to comment

Ali kako ih je pogodilo ovo sa koledžom, uzvrteli se uzduž i popreko. Kao lokalni trgovci sa maržama od 125% koji su čuli da Temu ulazi na tržište.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Malvo said:

Ali kako ih je pogodilo ovo sa koledžom, uzvrteli se uzduž i popreko. Kao lokalni trgovci sa maržama od 125% koji su čuli da Temu ulazi na tržište.

Negde čuh da je Drezgić dobio 400-500 hiljada.

Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

Ali kako ih je pogodilo ovo sa koledžom, uzvrteli se uzduž i popreko. Kao lokalni trgovci sa maržama od 125% koji su čuli da Temu ulazi na tržište.

To je put bez povratka, nista tu klubovi ne mogu da urade, osim sto se nalazi nacin da i oni dobiju neki procenat od plate. Prava panika je pocela kada su videli da igraci koji su 9. u rotaciji dobijaju ponude koje su ozbiljne. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...