Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, kralj said:

Tužno je što je zlikovac već dok je pisao program uradio više nego nesrećni Aleksandar Peđa Danilović za čitavog vakta.

Da zanemarimo da je ovo patkometrija, hajde da probamo da diskutujemo. 

 

Na osnovu ovo čega tvrdiš? Pošto je jedan od najbitnijih merila rezultat, a za vreme Danilovića se osvojilo mnogo medalja. Koliko je on bio uključen ili ne, ne možemo da znamo sem ako nisi unutar KSS

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

@kralj

 

Naravno da ne bih thumbsupovao bilo ko da je napisao. Uopšte ne mislim da je Danilović loše radio, kao što me ne bi čudilo da i Čovićev mandat (ponovo) bude uspešan za repku.

 

Partizan te svakako interesuje(i mene Zvezda interesuje, i sve nas oba kluba interesuju). Biću pokvarena ploča, ali zamisli kad je navijaču Zvezde prva asocijacija na vest o povratku genija kakav je Teo grobarska patnja sa F4 2010. :)

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

@kralj

 

Naravno da ne bih thumbsupovao bilo ko da je napisao. Uopšte ne mislim da je Danilović loše radio, kao što me ne bi čudilo da i Čovićev mandat (ponovo) bude uspešan za repku.

 

A da te Partizan interesuje(i mene Zvezda interesuje, i sve nas oba kluba interesuju). Biću pokvarena ploča, ali zamisli kad je navijaču Zvezde prva asocijacija na vest o povratku genija kakav je Teo grobarska patnja sa F4 2010. :)

 

Mnogo si Milošice samouveren glede ocene mojih prioriteta, a uzorci su ti u najmanju ruku nerepreztativni. 

 

Da ste u stanju da procesuirate principijelnost koja odudara od Delije/Grobari podele, znao bi da ne volim ni kadrove iz naših redova koji igrom slučaja, takvi polupismeni polukriminalci, prave rezultate - Terzić, Džaja, Piksi... 

 

 

 

Link to comment
27 minutes ago, garmonbozia said:

Da zanemarimo da je ovo patkometrija, hajde da probamo da diskutujemo. 

 

Na osnovu ovo čega tvrdiš? Pošto je jedan od najbitnijih merila rezultat, a za vreme Danilovića se osvojilo mnogo medalja. Koliko je on bio uključen ili ne, ne možemo da znamo sem ako nisi unutar KSS

 

 Rezultati rada predsednika nekog, jednog saveza se ne ogleda i ocenjuje jedino i samo kroz rezultate seniorske reprezentacije.

 Za mene je veće merilo stanje u SVIM ligama ( ženska i lige mladjih kategorija) , rezultati mladjih kategorija i poboljšanje kosarkaske infrastrukture, rad sa mladjim sekcijama i edukacija trenera, a po meni rezultati su nam više nego katastrofalni.

  U ovoj situaciji,  nema izbora izmedju manjeg zla, ja kao Zvezdas mislim sve najgore o Covicu ( u bilo kojoj oblasti) I ne sumnjam da će poziciju prvog čoveka KSS koristiti za svoje neke lične ratove i osvete. 

  A da li će uciniti više za kosarkasku Srbiji od nesretnog Danilovica,  bum videli. 

 

P.S: odavno su nam potrebni novi, obrazovani , ne po političkoj SNS liniji gurani ljudi. Problem je sto takvih ili nema, ili zapale preko.

Link to comment
4 minutes ago, John Dies at the End said:

 Za mene je veće merilo stanje u SVIM ligama ( ženska i lige mladjih kategorija) , rezultati mladjih kategorija i poboljšanje kosarkaske infrastrukture, rad sa mladjim sekcijama i edukacija trenera, a po meni rezultati su nam više nego katastrofalni.

Kao i za vreme prethodnog predsednika i ostalih... Liga nije pod ingerencijom KSSa, samo kup.

 

Jebe se meni da li je neko iz Partizana ili Zvezde. Niti mirišem preterano Danilovića, ali je problem mnogo dublji nego ko je figura na mestu predsednika saveza, samim tim mislim da je ovo što je napisao kralj žestoko ostrašćeno, a ne neko realno merilo. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Kao i za vreme prethodnog predsednika i ostalih... Liga nije pod ingerencijom KSSa, samo kup.

 

Jebe se meni da li je neko iz Partizana ili Zvezde. Niti mirišem preterano Danilovića, ali je problem mnogo dublji nego ko je figura na mestu predsednika saveza, samim tim mislim da je ovo što je napisao kralj žestoko ostrašćeno, a ne neko realno merilo. 

 

Ma nije ostrašćeno uopšte, mrzim ja Čovića mnogo više nego Danilovića, iako je ovde standardna ekipa kalibrirana da to treba stalno da joj se naglašava, uglavnom mi to ne pada na pamet. Evo, dozvoljavam da sam propustio da je Danilović kandidovao ideje tipa ovih iz Čovićevog ekspozea (više ekipa u Fiba takmičenjima u Evropi, pravilo bonusa, etc), rado bih video link sa takvim sadržajem. Ništa drugo nisam napisao. Ostrašćeno je to da mi se na osnovu toga pripisuje patkometrija, a da se nema bar desetak takvih linkova za ovih desetak godina vladavine.

Link to comment

U nekom od skorasnjih intervjua Sale DJ rekao da je u poslednjih ne znam tacno koliko godina osvojeno 28 reprezentativnih medalja. Eto, to je sve posledica katastrofalnog rada saveza u prethodnom periodu.

 

Sam Bog je poslao Covica da nas izvuce iz tog bunara..

  • +1 1
Link to comment

To što je Danilović tutumrak ne znači da su ove ideje ispravne. A ne znači ni da su Čovićeve. Biće pitanje gde prestaju instrukcije, a počinje Čovićev rad.

 

On ume da bude dobar organizator i istrajan u ostvarivanju ciljeva, ali je isto tako vrlo rigidan, uskih shvatanja i težak za saradnju.

 

Ako ništa drugo, ostankom Pešića nam se povećava prozor za ostvarenje nekih većih uspeha seniorske reprezentacije. A šta će da ostave... ništa gore nego što će u zemlji da bude.

 

 

Edited by Malvo
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Da zanemarimo da je ovo patkometrija, hajde da probamo da diskutujemo. 

 

Na osnovu ovo čega tvrdiš? Pošto je jedan od najbitnijih merila rezultat, a za vreme Danilovića se osvojilo mnogo medalja. Koliko je on bio uključen ili ne, ne možemo da znamo sem ako nisi unutar KSS

Mesto predsednika KSS je za Danilovića bila sinekura.

Ne vidim njegovu zaslugu za osvojene medalje, niti krivicu za debakle nekih mlađih selekcija.

Što se tiče A selekcije njegove zasluge/krivica su negde u rangu Mute Nikolić i Nebojše Ilića.

Link to comment
2 minutes ago, sigurnost said:

Ne vidim njegovu zaslugu za osvojene medalje, niti krivicu za debakle nekih mlađih selekcija.

 

aj da se ti i ja konačno složimo. 

Link to comment
5 minutes ago, garmonbozia said:

 

aj da se ti i ja konačno složimo. 

Drva se slažu, ljudi se usaglašavaju🤣.

Možda izgleda čudno, ali dosta puta sam bio saglasan sa tvojim postovima.

  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Da kojim slucajem nismo imali ovoliko osvojenih medalja i te kako bi se smatrao odgovornim, jer su losi rezultati svih selekcija posledica loseg rada u savezu. Zato se i gleda jedan duzi period, a ne jedno leto gde je mozda bilo nekih kikseva. Ako dominiraju dobri rezultati, onda to ne moze biti uprkos losem radu "jer imamo talentovanu decu"..

  • +1 1
Link to comment

Dobro je da su izabrali Nebojsu, uospte nije polarizujuca licnost, ko Trump u Americi. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Dobro je da su izabrali Nebojsu, uospte nije polarizujuca licnost, ko Trump u Americi. 

 

ako bude pametan i svoj attention whoring smanji sa 11 na nekih 5-6 maks, biće dovoljno za početak.

Link to comment
47 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Dobro je da su izabrali Nebojsu, uospte nije polarizujuca licnost, ko Trump u Americi. 


Ako zlo već mora biti u srpskoj košarci, manje je zlo da bude formalno na čelu saveza, nego formalno na čelu Zvezda, a neformalno da mešatari po svim takmičenjima gde učestvuje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...