Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

5 minutes ago, Milošica said:

Malo je falilo da Danilović sahrani košarku u Srbiji. Svom srećom je taj proces zaustavljen.

 

Ako neko zna da dize iz pepela to je Covic..

  • +1 1
Link to comment

Dobroe kralju, znamo da voliš Ćokija, nadamo se da si ispunio svoju kvotu dokazivanja za neki duži period, nemoj više pls, unapred zahvalan!

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

Dobroe kralju, znamo da voliš Ćokija, nadamo se da si ispunio svoju kvotu dokazivanja za neki duži period, nemoj više pls, unapred zahvalan!

 

 

 

Baš me zanima kako ti to znaš. :ilija:

Link to comment
39 minutes ago, copkillah said:

Dobroe kralju, znamo da voliš Ćokija, nadamo se da si ispunio svoju kvotu dokazivanja za neki duži period, nemoj više pls, unapred zahvalan!

 

 

Jebe mi se za kraljev odnos prema Nebojši, nemam ja neki idealan moralni kompas pa da se gadim toga.

 

Meni je samo fenomenološki fascinantna kraljeva iskonska mržnja prema Partizanu i svemu vezanom za taj klub. Ne neka benigna navijačka patkometrija, koja postoji kod svakog od nas, već duboka duboka mržnja 24/7. Pri tome, pričam o osobi koja ima hrpu dobrih postova o košarci kad se ne radi o Partizan/Zvezda temama, time mi je još fascinantnije.

 

Setih se da mu je i onaj kratki film na simfoniji zasmetao. Parafraziram" "Stavljaju grb bebama na posteljine, kakva patetika"

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
Quote

Čović daje predlog da u svakoj ekipi u Košarkaškoj ligi Srbije obavezno igra određeni broj igrača starosti od 18 do 20 godina uz definisanu minutažu

Zasto smrad sada daje takav predlog klubovima kada ni sam to nije praktikovao u klubu koji je vodio:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, uini said:

^nije bas 1/1 primer duboke mrznje ( :

Ne, samo mi je dodatno palo na pamet.

 

A jasno je da čovek duboko mrzi Partizan i bez tog primera.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Jebe mi se za kraljev odnos prema Nebojši, nemam ja neki idealan moralni kompas pa da se gadim toga.

 

Meni je samo fenomenološki fascinantna kraljeva iskonska mržnja prema Partizanu i svemu vezanom za taj klub. Ne neka benigna navijačka patkometrija, koja postoji kod svakog od nas, već duboka duboka mržnja 24/7. Pri tome, pričam o osobi koja ima hrpu dobrih postova o košarci kad se ne radi o Partizan/Zvezda temama, time mi je još fascinantnije.

 

Setih se da mu je i onaj kratki film na simfoniji zasmetao. Parafraziram" "Stavljaju grb bebama na posteljine, kakva patetika"

 

Svašta ste vi iskonstruisali na osnovu posta gde piše da je Ćoki zlikovac i da je tužno što je takav lik pobedio na kastingu i što je u stanju da uradi više nego čovek koji je po prirodi stvari daleko više involviran u temu.

 

Ne mrzim ja Partizan uopšte, ne interesuje me osim dok gledam tih 10ak utakmica uključujući derbije. Ni ta histerija, koja između ostalog iz ovakvog mog posta implicira da ja Čovića gotivim, me više zabavlja nego nervira. Teška priča, treba alert stiker da se nalepi na takve.

 

Dok je forumska higijena brinula o takvim stvarima, ovde bi se sada diskutovalo o predloženom pravilu za bonuse i prohodnosti ka fiba takmičenjima, ali avaj, da je moj post napisao neko pravoveran, svi biste ga thumbsupovali. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...