Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Свакако су то два кључна момента, тад су почели да нас сустижу а након Добрићевог промашаја су нас дефинитивно окренули и преломили.

 

Тешко је сад рећи шббкбб и да ли би једном Карију нпр задрхтала рука на -5 два мин до краја, лично мислим да не би, он шутира по аутоматизму свеједно му је тотално али можда би Леброн рецимо узео да глуми хероја па промашио и ето фрке.. Но шта је ту је није то сад ни битно више реално.

Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

9 hours ago, W.F.C. said:

Avramovic je mislim peti igrac na slici. Znaci petorka Avram, Vasa, Bogdan, Milutinov, Jokic. Dva pleja i dva centra. Pesic :ziga:

Nije Avram nego Dobric.

 

Micic

Bogdan

Dobric

Jokic

Milutinov

 

Odnosno svako na svojoj poziciji.

Link to comment

Ja sam bio siguran da ih jebemo i normalno i u picku kad je Gudura dao onih 3+1, to je bilo 3-4 napada pre ovog Jokicevog suta. 

Mislim da je bilo s +11 na +15 to sve. Kraj trece ili pocetak cetvrte, ne mogu da premotavam ponovo.

Filmski, najveci choker i najveci redeem. Kao Psiho Pirs kad je prikuco penal Spancima '96. Ali malo morgen :frust:

Glumice Guduru Milos Bikovic, zivece ovaj narod. I Petar Strugar onog Jokicevog wife beater buraza

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ne blamirajte se , u polufinalu smo brutalno pokradeni. Najveca pljacka posle one u Turskoj 2010 godine. Nedosudjeni prekrasaji nad nasim igracima,koraci,ulasci iz auta protivnickih igraca itd.  Kakav kurcev sut za pobedu u osomom minutu cetvrte cetvrtine. Jednosmerno sudjenje je presudilo utakmicu u njihovu korist.

Edited by Micko8
Link to comment
Just now, Micko8 said:

Ne blamirajte se , u polufinalu smo brutalno pokradeni. Najveca pljacka posle one u Turskoj 2010 godine. Kakav kurcev sut za pobedu u osomom minutu cetvrte cetvrtine.

Cenim da Kojot misli na swing. Da je usla ova trojka ne bi bilo brzog napada Amera u kom Jokić dobija četvrtu licnu a oni iz istog poseda daju 6 poena.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...