Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

1 hour ago, Filozof manijak said:

Bogdan sam na 45, i ko je ono tamo...Gudura? :cry5:

 

zasto bi odustao od otvorenog suta i pomogao protivniku da pokrije bogdanov sut nakon pasa?

 

nije neki levi igrac na otvorenoj poziciji, nego jokic, koji treba to da uzme bez obzira na to kakav mu je procenat do tada.

 

ja bi ovo trebalo da sutnem a kamo jokic.

 

edit, pri cemu ima 1.3sec do kraja napada, tacno da ga posaljes na klupu za taj hipoteticki pas.

 

Edited by uini
  • +1 5
Link to comment

Mislim.da nisi skapirao poentu mog posta.

Ne kritikujem Jokića zbog šuta, nego mi žao zbog propuštene šanse, a razbili smo Amerima ovu konkretnu odbranu, - trojica ostali sami na šutu :sad:

I ja bih šutnuo da sam našao u Jokićevoj poziciji.

  • +1 1
Link to comment

Не знам баш колико је ово био шут за победу на 7:30 до краја. О оном Добрићевом за +5 на 2:30 можда и може да се полемише, мада је и то још пуно времена али би им ту већ ушла вода у уши потенцијално.

Но што рече колега ране су још свеже да не копамо претерано.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Не знам баш колико је ово био шут за победу на 7:30 до краја. О оном Добрићевом за +5 на 2:30 можда и може да се полемише, мада је и то још пуно времена али би им ту већ ушла вода у уши потенцијално.

Но што рече колега ране су још свеже да не копамо претерано.


nisi siguran ni kada vodis 20 ali mislim da su sanse da se oni nakon ovoga vrate jako male. Ritam utakmice je bio takav da bi bilo tesko da nas stignu, igrali smo savrseno. 20. Sekundi nakon ovoga primili smo dve trojke u jednom napadu, Jokic je dobio 4. faul i oni su spustili na 5 i vratili se u utakmicu. Da mogu da biram da li da udje ova trojka ili dobriceva izabrao bi ovu.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...