Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

7 minutes ago, Heaviside said:

Ja sam za napuštanje jadranske lige, ali uvažavam i argumente za ostanak. Međutim, postojanje Nebojše Čovića i još manje njegovo imenovanje na mesto u savezu koji nema nikakve ingerencije nad ligom nema veze sa tim pitanjem.

 izvini ali to je bas naivno razmisljanje

 

ne kazem to da bih te uvredio, cenim tvoje pisanje, ali nemam drugi nacin da izrazim misljenje o tome

naravno da je najdirektnije povezano

uostalom cela ta ideja je 1/1 coviceva , a vucicu sluzi za merenje patke i potpunu kontrolu nad rezultatima nasih klubova

 

septicka jama u najavi

ona najgora

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

pritom razumem sentiment prema yuba ligi, ali prosto ta vremena su proslost

em je tehnologija i mogucnost pracenja drugih takmicenja otisla daleko

em to je bio direktni proizvod rezultata iz bivse drzave

 

razumem i mnoge pesiceve argumente, ali sve to sto on navodi je resivo i u jadranskoj

nemam ni najmanju sumnju da je nacionalna liga, pogotovo sad, sa svim ovim ljudima na mestima gde se odlucuje, put u propast 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

kao brate, izvini ali to je bas naivno razmisljanje

 

ne kazem to da bih te uvredio, cenim tvoje pisanje, ali nemam drugi nacin da izrazim misljenje o tome

naravno da je najdirektnije povezano

uostalom cela ta ideja je 1/1 coviceva , a vucicu sluzi za merenje patke i potpunu kontrolu nad rezultatima nasih klubova

 

septicka jama u najavi

ona najgora

Ma sve ok, nije mi uvreda da mi neko kaže da sam naivan. Pričali smo već na tu temu i to je to, ovde sam defitivno u manjini.

  • +1 1
Link to comment

Koliko sam ja ispratio, mnogo pre Čovića temu napuštanja regionalnog takmičenja kandidovao je Pešić, maltene iz aviona na povratku iz Manile. Doduše, on je kao preduslov računao da će Blizanci da izbore A licencu već ove godine. Sa ovakvim hrvatskim klubovima, i konstrukcijom sponzorskih ulaganja, ABA je u najmanju ruku upitna.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, Ratamahatta said:

Cho preuzima KSS, tozla dogodine! 

 

Da, zlato za repku dogodine, ali je ovo kraj Zvezdinim trofejima. Napokon mu je Vucic doakao :sad:

 

Cestiske grobarima!

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ćoki će da unizi Zvezdu ako ni zbog čega ono zbog "posle mene potop" vajba.

 

Sad kad podeblja pomirljive tonove, muka mi je već, sve i da zanemarimo prvska sa kadetima.

 

Ako ništa, bar mislim da sa Piroćancem neće biti problema.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Covic ima ingerencije nad ligom, sad vodi i savez. 
 

ali dragan jakovljevic…

 

Sto mu fali? Covic voli za sve da se pita pa se i okruzuje nesposobnim klimoglavcima

Link to comment
Just now, Ros said:

hoce li napustiti kormilo kkcz?

treba nam cetvorka k'o 'leba jesti

 

Mene baš zanima koga će ko god da dođe od SNS biznismena da posade na čelo sportskog sektora. Neb je to svojeručno kriminalno radio, ali baš ne vidim ko bi mogao da bude perfect fit, bar dok se Teo ne penzioniše. Ne smem ni da pomislim na scenario kevinog pantera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...