Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1003

  • pbg12345

    951

E, sta mislite, ko bi dobio ovaj duel?

 

Drazen, PSD, Bodiroga, Kukoc, Divac

 

Parker, Luka, Manu, Dirk, Gasol

 

 

 

Bonus pitanje, da li bi Juga dobila Dream Team 1992?

Link to comment

giannis na sf, bolje na pleja ili centra

 

meni je jedini kvalitet antetokumpa to sto je uzeo titulu, tu je stvarno prevazisao sebe i u bacanjima i u "zlatnom ramenu" kojim pravi separaciju ali mi nije kosarkas svejedno.

 

rispekt za sve uradjeno sa minimumom kosarkaskog znanja, though.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Parker-Doncic-Janis-Novicki-Jokic je jedini ispravan odgovor, sve ostalo je proseravanje, nostalgija, jugonostalgija, zivot u iluziji, alkoholizam, psihicki poremecaj...

Link to comment

Dvoumio sam se izmedju Duska i Tonija, ali ipak Toni, presudilo je sto je jebo Evu Longoriju u prajmu.

 

Mada, on je prvi na listi za odstrel, samo malo kuburimo na toj poziciji pa ne znam ko bi drugi?

Link to comment

btw,

 

Tokom nedavnog gostovanja u emisiji Oko na RTS Bogdanović je poručio da ne veruje da Svetislav Pešić odlazi sa klupe. Otkrio je i da li je posle toga bilo kontakta sa iskusnim stručnjakom?

 

"Jesmo, čuli smo se. Poslao sam mu jedan od svojih prvih intervjua, kada sam rekao da želim da me trenira Svetislav Pešić. Samo to sam mu poslao, pa neka on odluči".

  • +1 2
Link to comment

Evo, on topik, prvi mec kvalifikacija igramo bez NBA i EL igraca, koga biste pozvali?

 

Mi kako napredujemo, tako nas ovi vise sabotiraju. Imamo fazon 30 plus NBA i EL igraca. Dobroe sto su Jovic i Avramovic ispali iz EL.

 

Posle onakvih OI i jedne od najboljih utakmica u istoriji, vracamo se da gledamo Beslaca, Uskokovica i ekipu🤣

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...