Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:
2017 Jameel Warney [10]
2018 Reggie Hearn [11]
2019 Robbie Hummel  
2020 No award due to COVID-19 pandemic  
2021 Kevin Durant (3) [1]
2022 Cooper Flagg  
2023 Koa Peat

 

 

ovo su dobitnici nagrade za igraca godine americkog saveza. da se reprezetnacija raspla na sp meni bi favorit bio mali topic. 

 

Jbg Kojote da se ne pravimo blesavi, to je kod njih stimulativna nagrada za igranje u reprezentaciji i u svom imenu nosi "for international competition".

Edited by kralj
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

2 minutes ago, kralj said:

 

Jbg Kojote da se ne pravimo blesavi, to je kod njih stimulativna nagrada za igranje u reprezentaciji i u svom imenu nosi "international competition".

A u Srbiji je izbor za igrača na koga se novinari najviše lože te godine. Oko njih 40 glasa, to su glave tipa Šarenac i Tegeltija. Ne sumnjam da ni sam Danilović nikada ne bi glasao za Jokića jer ga jebi ga ne poznaje, ali nije birao on dobitnika.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

pa i meni je to isto ovde, kosarkaski savez apsolutno mora da daje prednost reprezentaciji, a ne individualnom ucinku igraca u klubovima, za to vec imaju nagrade. ove godine ce jokic dobiti tu nagradu i trebda da je dobije, cak i da ne igra sekund u svom klubu. 

  • +1 8
Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Hvala ti na citatu, bez ironije, pa nek čita kome se čita i nek donose zaključak šta to znači. Ja to razumem kao da bogdanovu igru i odnos prema košarci može da komentariše, a jokićev ne može jer ga ne poznaje pa zato ne zna da li bi Jokić mogao da igra sa njima i da je jedino za Bogdana može da tvrdi da bi. 

 

Baš tako i kao što rekoh, jedino problematično u toj izjavi je što u tom momentu nije dovoljno poznavao Jokića. Sve ostalo je klikbejt i zaglupljivanje masa.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

A u Srbiji je izbor za igrača na koga se novinari najviše lože te godine. Oko njih 40 glasa, to su glave tipa Šarenac i Tegeltija. Ne sumnjam da ni sam Danilović nikada ne bi glasao za Jokića jer ga jebi ga ne poznaje, ali nije birao on dobitnika.

Nisam siguran, ali ako se dobro sećam glasanja, Tegi i Ivča su glasali za Joku.

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Baš tako i kao što rekoh, jedino problematično u toj izjavi je što u tom momentu nije dovoljno poznavao Jokića. Sve ostalo je klikbejt i zaglupljivanje masa.

što implicira da je jokić toliko nebitan lik da ga predsednik matičnog saveza ne poznaje. apsolutno uvredljiva izjava. 

  • +1 2
Link to comment

@kojot

 

Pa kad je PSD zapalio. :fantom:

 

Nebitno, stvarno nemam nameru da polemišem o takvoj očiglednosti. Uostalom, vrtiš se u košarkaškim krugovima i suguran sam da si čuo daleko više detalja na tu temu od mene, iako je i ovo zvanično sasvim dovoljno da se ne dovodi u pitanje PSDova averzija prema Jokiću. Sreća pa se ovaj obazire manje nego da mu žacne Drimkečera.

 

 

Edited by kralj
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Nisam siguran, ali ako se dobro sećam glasanja, Tegi i Ivča su glasali za Joku.

Da, mislim i ja da je Tegi rekao da je glasao za Jokića.

Meni je u redu što su to dali Bogdanu i glasao bih i ja za njega jer sam bio oduševljen njegovim kapitenskim pristupom i partijama na tom prvenstvu, a Jokić me je razočarao što je odjavio repku tog leta.
 

Šta znam, ne vidim zašto to mora uvek da se dodeli objekitvno najboljem igraču u tom trenutku. Mada jeste nezgodno jer je Jokić imao sezonu za anale svetske košarke. 

Link to comment
20 minutes ago, Heaviside said:

A u Srbiji je izbor za igrača na koga se novinari najviše lože te godine. Oko njih 40 glasa, to su glave tipa Šarenac i Tegeltija. Ne sumnjam da ni sam Danilović nikada ne bi glasao za Jokića jer ga jebi ga ne poznaje, ali nije birao on dobitnika.

 

Ma naravno, pola novinara je na platnim spiskovima. Veću autonomiju ima Severna Makedonija.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Da, mislim i ja da je Tegi rekao da je glasao za Jokića.

Meni je u redu što su to dali Bogdanu i glasao bih i ja za njega jer sam bio oduševljen njegovim kapitenskim pristupom i partijama na tom prvenstvu, a Jokić me je razočarao što je odjavio repku tog leta.
 

Šta znam, ne vidim zašto to mora uvek da se dodeli objekitvno najboljem igraču u tom trenutku. Mada jeste nezgodno jer je Jokić imao sezonu za anale svetske košarke. 

 

to sad zavisi od toga kako novinari dozivljavaju takvu nagradu, a mislim da bi savez morao da to definise i da se onda otvori put da neki topic jednog dana dobije nagradu kad vodi u18 reprezetnaciju do zlata. to bi morala biti poenta nagrade koju dodeljuje savez cija nadleznost je reprezetnacija srbije. 

Link to comment

i namestilo se baš te godine da jedan odigra maestralno prvenstvo i na terenu i vam njega i dovede nas do svetske medalje, a da drugi budi MVP NBA lige ali ne igra za repki. Šta znam, nije mi to neki skandal, mada razumem i kralja. U pravu si da zavisi od toga da li je nagrada za doprinos reprezentativnim selekcijama ili za klupske partije. 

Link to comment

U Denveru dele onaj lanac posle svake utakmice kao najboljem igracu te tekme.

 

Da se tako striktno gleda i strogo tehnicki ispravno, Jokic bi ga dobio posle svakog meca.

Link to comment
2 minutes ago, Hele said:

U Denveru dele onaj lanac posle svake utakmice kao najboljem igracu te tekme.

 

Da se tako striktno gleda i strogo tehnicki ispravno, Jokic bi ga dobio posle svakog meca.

 

Ne dele za najboljeg igrača, naprotiv.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...