Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Neuspeh 2019. jeste bio, ali mi iz ove perspektive deluje da je ta Argentina u tom trenutku bila potcenjena. Od publike svakako, a možda i od same ekipe/trenera.

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Delovalo mi je problematično van terena. Jokić i Milutinov su izgledali nezadovoljni, a Bogdan nekako izolovano, kao da ne veruje skroz ali ostaje profi. Oteran je Kalina, vodili smo 4 petice na turnir jer je Sale hteo da ispoštuje Radulju. Tokom tog prvenstva predsednik saveza, gospodin Danilović izjavljuje da bi od svih igrača te ekipe samo Bogdan mogao da igra basketa sa njim i selektorom Saletom. 

  • +1 1
Link to comment

Та изјава јесте била јако глупа и сујетна али мислим да јој се придаје превише значаја, буквално мислим да је Јокић на то одмахнуо руком у свом флегма фазону јебе ми се тачно шта прича Даниловић, пре него да га је нешто узрујало.

Edited by johan nagel
Link to comment
1 minute ago, johan nagel said:

Та изјава јесте била јако глупа и сујетна али мислим да јој се придаје превише значаја, буквално мислим да је Јокић на то одмахнуо руком у свом флегма фазону јебе ми се тачно шта прича Даниловић, пре него да га је нешто узрујало.

Kao i svaka izjava svake javne ličnosti ikad.

 

A jeste izjava i glupa i sujetna.

Link to comment

Može Maljković da zagrmi na TO gore nego Kari protivu AUS. Igrali bi difens kao bele lale :D 

 

Ja stvarno ne vidim problem da repku preuzme Trinki ili Itudis. Mada mi je Trinkijeri lični favorit. Nije kao da bismo Stiv Kera stavili za selektora; treneri koji su dosta radili s našim igračima, ili u nekom domaćem klubu, znaju jezik i kulturu kao i značaj košarke u Srbiji - to su skroz ledžit opcije.

 

Ja bih najviše volela da imamo legendu koja će da se vrati i ponovo preuzme, ali smo ih nažalost potrošili.

Edited by DameTime
  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Milošica said:

Neuspeh 2019. jeste bio, ali mi iz ove perspektive deluje da je ta Argentina u tom trenutku bila potcenjena. Od publike svakako, a možda i od same ekipe/trenera.

 

Dok smo mi bili precenjeni, kako od kladionica i medija, tako i od nas samih. Nismo tad imali ni blizu kvalitet igre za zlato.

Edited by DameTime
Link to comment

A što ne bi Jokić bio trener reprezentacije. Ionako podučava Malouna, a držao je kliniku i samom Pešiću. Bio bi to povratak korenima košarke kad su igrači ujedno bili i treneri. 

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Hele said:

Trinki objasnjavao Leskovcanima kako se pravi muckalica, upisan plus za to.

 

Minus ko kuća. Zamisli da ja Italijanu objašnjavam kako se pravi pasta. Imajte samopoštouvanije!

Link to comment
2 minutes ago, mackenzie said:

 

Minus ko kuća. Zamisli da ja Italijanu objašnjavam kako se pravi pasta. Imajte samopoštouvanije!

Pa bio je u pravu da meso mora prvo na rostilj.

Link to comment
2 minutes ago, Hele said:

Pa bio je u pravu da meso mora prvo na rostilj.

 

Jel ga snimala BN televizija. Zvuči mi kao neki semberski skeč.

  • Haha 1
Link to comment

Tu 2019. ja držim za neuspeh kad se vidi koje ekipe su uzele medalje i sa kojim sastavom. Nije debakl, ali bila je prilika za mnogo bolje.

 

I manje od Argentine, mislim da smo prosuli svoju šansu u utakmici sa Španijom kad smo odigrali jednu mrak četvrtinu posle koje nije bilo povratka. Zbog tog poraza smo imali dan manje odmora pred četvrtku i neko grdno putovanje na jug Kine.

 

Igrački tu nismo blistali nikako, ali igralo se na suv kvalitet. Puno je faktora za to, ćelavova igra sa dva centra od koje je prekasno odustao, debeli je bio debeo i nespreman, plus isključen protiv Španije, Bjelica je odigrao najgore prvenstvo u životu, Vasina porodična situacija, previše Raduljice u svakom smislu…

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...