Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

nije ali mi je zanimljivije da si rigidniji od delija, meni je fascinantno da si kod italijana tako sarolikog rodbinskog porekla, uspeo da izvuces hrvate koji yebu.

 

Ne treba rizikovati da nam izbaksuzira preporođenu reprezentaciju.

Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

1 hour ago, johan nagel said:

Није баш ни да се врхунски тренери у најбољим годинама нешто ломе да буду селектори. Некако је то место увек било или за тренере на заласку каријере (код нас врхунски примери Дуде и Карија) или да кажемо условно речено тренере почетнике (Сале Ђ., Кокошков). Кад погледаш и остале селекције, нема ту пуно великих трнерских имена - Француска, Немачка, Грчка, Литванија, Италија итд.

 

 

duda je u prajmu bio selektor drazenu, divcu i kukocu. zeljko je u prajmu vodio psd, djordjevica i bodirogu, kari pedju i divca. malo li je.

  • +1 2
Link to comment

Па јесте било некад али данас делује да је то баш реткост, посебно ако мораш да се одрекнеш рада у клубу да би био посвећен само репрезентацији.

  • +1 2
Link to comment

izbor je jasan, sasa obradovic ili opet djordjevic.

jedino sto je upitno kod obradovica sto mi se cini da se monako pojacao i da se ide na osvajanje evrolige. 

ne znam treceg kandidata.

alimpijevic bi bio previse radikalna odluka.

a ja bih probao sa maljkovickom. 

da jebe oca probao bih i mislim da ne bi bilo lose.

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Дај не зајебавај каква Маљковићка, то што она тренира је други спорт.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Nisam ja siguran da Kari ne želi da nastavi da radi. Više mi ovo zvuči kao opomena državi™, reminder da nemamo ni predsednika saveza ni selektora nego kao definitivni oproštaj. Voleo bih da ostane još najmanje godinu dana i proba da osvoji zlato. 

Što se Obradovića tiče, Ataman vodi turke, a i dingspo i Duda su vodili klubove i repku paralelno. Itudis takođe. 

 

Meni za repku više leži Đorđević, ali ne znam da li se popčikarao sa bitnim igračima na poslednjem takmičenju. Dosta loše su delovali tada. Ako nije onda bih uzeo njega pre Obradovića jer bi mogao 100% da se posveti repki. 

Edited by Heaviside
  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, johan nagel said:

Дај не зајебавај каква Маљковићка, то што она тренира је други спорт.

pa dobro. mislio sam da probamo bar 1 prozor sa njom.

iako ona zna kosarku u prste.

onda neko od dva celavca.

mi treceg nemamo na zalost.

imamo ove iz nba lige ali ne verujem da to njih previse zanina osim da im je bogougodno.

osim igraca nba/ ncaa/ razvojna  usisava i trenere i to ce biti jos veci problem od igraca

 

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Meni za repku više leži Đorđević, ali ne znam da li se popčikarao sa bitnim igračima na poslednjem takmičenju. Dosta loše su delovali tada. Ako nije onda bih uzeo njega pre Obradovića jer bi mogao 100% da se posveti repki. 


 

Не знам баш да смо толико лоше изгледали ако мислиш на терен, очукали смо све у групи прелагано (укључујући касније редовне џелате Жабаре) и јбг изгубили од Аргентине у увек аугодном четвртфиналу. Та Аргентина је после избацила Французе у полуфиналу који су опет пре тога Амере и тако. На крају смо завршили пети што ја не доживљавам некаквим дебаклом, више благим неуспехом. Танка је то линија у спорту генерално, посебно то четвртфинале, могли смо и сад лагано да испаднемо од Аустралије па би Пешић био излапели старац а овако је Кари легенда. Сличан пут је прошао и на Светском током самог турнира.

 

Не знам с ким би Ћелави могао да буде у завади, с Калинићем евентуално али он се свакако одјавио од репке. Богдан не верујем, дакле Мицић или Јокић. Лично мислим да ту нема неких проблема, више да је просто дошло до неке врсте засићености.

 

Јокић да бира верујем да би волео да Кари остане јер делује да га готиви / поштује али јбг ионако је питање колико ће пута Јокић још да се одазове за репку, не знам зашто сад сви мисле да ће он да буде редован одједном. :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...