Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

+1

 

Stranci u reprezentativnom sportu, jedino ako treba da se neka, u kontekstu datog sporta banana država ohrabri da popularizuje, pa neka jedan Amer. Ostalo je na piletu sise.

Doduše, kad bi opet došla neka živopisna generacija poput Mokinih Mohikanaca, zažmurio bih na oba oka zbog Poceka.

Link to comment

Razmatrati strance pre nasih trenera je suludo. Niti Itudis ima prednost u odnosu na SDJ, niti Trinki u odnosu na SO. Tek ako oba celavca ne zele, onda mogu da se razmatraju, posto je sledeci nivo nasih trenera (ne racunajuci Rajakovica dok je ugovorom vezan u NBA) EK nivo..

  • +1 1
Link to comment

Baš htedoh reći da će kouč Darko možda biti slobodan dok naši porode Savez.

 

A i Kokoškov ima svoje adute, sa Bogdanom je u klubu, Jokara ga obožava...

 

Ostaju ćelavci, Žoc, Radonja, Alimpije i naravno Duško Ivanović.

 

A inače bismo mogli nekakvu košarkašku kliniku da otvorimo. Kari i Dujan zq početak, imaju ozbiljne sveske.

 

 

Link to comment
21 minutes ago, kralj said:

A inače bismo mogli nekakvu košarkašku kliniku da otvorimo. Kari i Dujan zq početak, imaju ozbiljne sveske.

 


To ti nije klinika, u klinici se leci, vise dodje kao Institut za kosarku gde se uci i usavrsava.
I zapravo je dobra ideja kad bi mogla da se sprovede.

Link to comment

Није баш ни да се врхунски тренери у најбољим годинама нешто ломе да буду селектори. Некако је то место увек било или за тренере на заласку каријере (код нас врхунски примери Дуде и Карија) или да кажемо условно речено тренере почетнике (Сале Ђ., Кокошков). Кад погледаш и остале селекције, нема ту пуно великих трнерских имена - Француска, Немачка, Грчка, Литванија, Италија итд.

 

Нама ако треба неко дугорочно решење не видим ту неког евролигашког тренера (у најбољим годинама) да је спреман да се веже на дужи период, дакле Итудиси, Тринкијерији, па чак и ћелави Обрадовић ми не делују као претерано реалне опције.

 

Сале Ђорђевић је по мени увек био најближи идеалном решењу, велико играчко име, харизматичан, има довољно знања (сад већ и искуства) и добро се показао као тренер за та кратка турнирска такмичења.

Link to comment

Kakvi kurcevi stranci na klupi kosarkaske reprezentacije. Za ostatak evrope smo jos uvek klasa. Imamo domace trenere, mlade,srednjih godina itd. Itudis i Tinkijeri su dve prevare. Videli smo Itudisa na klupi grcke, to je bio plac majke bozije. Nije ovo fudbalska reprezentacija, sport koji ne znam da igramo i selektujemo,mi smo svetska sila u kosarc  i ne treba da se blamiramo sa nekim stranim trenerima.

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

sale je super, ja sam uvek za njega; samo sto obicno iza svezijeg odlaska gde je puno bitnih i najbitnijih igraca i dalje tu, uvek ostane i nekog emotivnog prtljaga, pa ga zato ne razmatram.

Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Za ostatak evrope smo jos uvek klasa.

 

imamo jedno srebro pre 15 godina i jos jedno pre 7, so there's that. ako si vec u fazonu da je itudis prevara jer smo ga videli na klupi grcke (a mislim da je to isti turnir kada je i kari bio prevara)

 

ne znam, za mene akvizicija trenera stranca [na stranu sto mi to ova dvojica nisu kosarkaski] i igraca stranca, nisu uporedive stvari, ako na to ciljas ovim kurcevim introom, koji preti da povede protest ( :

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
39 minutes ago, Micko8 said:

Itudis i Tinkijeri su dve prevare.

 

Itudisu možemo dati jedino da vodi Srbiju na Kupu Krstićeve Stolice i to ako nas zamoli kad budemo maksimalno raspoloženi. A za Tinkijeria, prvo da se odrekne Sotone i pape Vatikansog da kao Hrvat ne dzinksuje repstaciju, ljudi alo, jel bilo dovoljno što su nas je6ali u Jugoslaviji? To bi bilo u rangu kao kad su Rumuni dali svoje zlatne poluge Sovjetima na čuvanje.

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, mackenzie said:

ljudi alo, jel bilo dovoljno što su nas je6ali u Jugoslaviji? 

 

nije ali mi je zanimljivije da si rigidniji od delija, meni je fascinantno da si kod italijana tako sarolikog rodbinskog porekla, uspeo da izvuces hrvate koji yebu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...