Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ako nam je cilj da ništa ne osvojimo onda Acu Tricu da dovedemo, taj je posljednju medalju vidio prije 30 godina. 

Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Zavisi ko će da vodi savez. Nikako ne bih otpisivao mogućnost da se Piroćanac predomisli, a biblijska pravda bi bila da sa Bogdanom i Jokarom uzme zlato sledećeg leta.

 

Istina, ne bi bila nepravda da i se Nacionale vrati, uzme i zlato, samo u tom slučaju sa Bogdanom, Jokićem i Teom.

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Istina, ne bi bila nepravda da i se Nacionale vrati, uzme i zlato, samo u tom slučaju sa Bogdanom, Jokićem i Teom.

 

A Raduljica govna da jede, šta :mad:

 

Spoiler

Morao sam da guglam da vidim jel još uvek igra košarku, piše Marusi :ph34r: 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Sviđa mi se Itudis kao rešenje, ne znam samo da li se to poklapa sa njegovim ambicijama

Pozicija selektora mi je više za nekog trenera koji je ili pred penzijom ili već penzioner

Link to comment
1 minute ago, System said:

Sviđa mi se Itudis kao rešenje, ne znam samo da li se to poklapa sa njegovim ambicijama

Pozicija selektora mi je više za nekog trenera koji je ili pred penzijom ili već penzioner

 

Da stranac sedne na klupu reprezentacije Srbije to bi bilo cudo ravno Lazarevom ustajanju iz groba. Pola od ovih koje pominjete bi platili velike pare da imaju tu stavku u CV-u.

  • +1 3
Link to comment

neki levi stranac, da.

itudis (ili trinkijeri) nisu baš klasični stranci, zapravo u košarkaškom smislu nisu stranci uopšte, da ne nabrajam poznate stavke, plus pričaju srpski

 

pri čemu je itudis verovatno i zanatski najbolji trener od ovih koje pominjemo

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

neki levi stranac, da.

itudis (ili trinkijeri) nisu baš klasični stranci, zapravo u košarkaškom smislu nisu stranci uopšte, da ne nabrajam poznate stavke, plus pričaju srpski

 

pri čemu je itudis verovatno i zanatski najbolji trener od ovih koje pominjemo

 

Not going to happen, rekao bih. Nista nije nemoguce osim da se istisnuta pasta za zube vrati nazad u tubu ali bio bih sokiran da se to desi.

Link to comment
6 minutes ago, uini said:

ja mislim da niko ne bi imao nesto protiv itudisa, plus jedini nema klub, ako nisam nesto izmislio

 

Ne bih ni ja imao nista protiv, samo kazem da zemlji sa tako velikom trenerskom reputacijom u kosarci ne bi bilo nimalo lako da se odluci na takav korak. Srbija je evropska kolevka trenerske struke, sesti na nasu klupu ako nisi Srbin nije nista manje dostignuce od toga da sednes na klupu nekog NBA tima.

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, harper lee said:

 

Ne bih ni ja imao nista protiv, samo kazem da zemlji sa tako velikom trenerskom reputacijom u kosarci ne bi bilo nimalo lako da se odluci na takav korak. Srbija je evropska kolevka trenerske struke, sesti na nasu klupu ako nisi Srbin nije nista manje dostignuce od toga da sednes na klupu nekog NBA tima.

 

nisam mislio na tebe, već na ljude & organizaciju koja odlučuje.

 

od trenera koji su manje ili više zaslužni za to što imamo reputaciju euro-kolevke trenerske struke, kari je upravo otišao, željko ponovio da je završio sa tim aspektom trenerskog angažmana još 2005e, duda nije živ. 

 

ako se uzme za ozbiljno (a ne vidim zašto ne bi) da je stav kako selektor treba da bude ekskluzivno selektor, treneri koji nisu ni blizu nivoa koji pretpostavljamo zbog stare garde, ionako imaju posao, dok su neki na ovaj ili onaj način potrošeni (sale đorđević i kokoškov)

 

daklem, da ponovim, itudis (ili trinki koji ima posao) su košarkaški i verbalno naši ljudi; kada već pominješ nba, tako je i mike d'antoni komotno dobio nba posao odavno, jer je "njihov", završio je njihove škole i logiku, iako je trenersku karijeru počeo u italiji i bio tamo skoro 10 godina.

 

daklem, da sam faktor u savezu ili vučić, prvo bih

1. pitao jokića jel' ima nešto za ili protiv itudisa

2. ako ta stavka fercera, zvao bih itudisa i ponudio mu ugovor na 4 godine, tj zaključno sa olimpijskim igrama i platu koju je recimo imao u feneru, lupam. ili nešto srazmerno tome, da se ne brine.

 

druge opcije bih razmatrao samo ako nešto pod 1 ili 2 ne fercera

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

A Raduljica govna da jede, šta :mad:

 

  Hide contents

Morao sam da guglam da vidim jel još uvek igra košarku, piše Marusi :ph34r: 

 

 

Birchi je mesto zagarantovano..

  • +1 1
Link to comment

Ima tu raznih problema, deluje mi da bi grk i italijan, iako znaju srpski i znaju solidno prilike kod nas, imali problem da to ne bude kao vodjenje kluba, ne znam dal bi mogli da dokuce tu "tajnu srpske kosarke" koja se potpuno otvori tek u sinergiji srpskog selektora i srpskih igraca. Verovatno tripujem, al tako mi se nesto cini. Dalje, kad neki stranac urla na tebe u klubu, cutis i slusas jebi ga, placen si. Ova dvojica su takodje zivci, al u repki mozda se desi neki otpor, jer nasi su navikli da im je trener tata, a ovi to ne mogu da budu. Mada i to je verovatno samo trip... 

  • +1 1
Link to comment

kao sto svi vrhunski treneri kazu a zeljko stalno ponavlja - jedini validan autoritet je onaj koji se bazira na znanju

 

a itudis (ili trinki radi price) ne bi sigurno doziveli kulturoloski shok, niti bi imali problem da iskomuniciraju, pri cemu ne mislim na jezik

 

sve je to okej, zovite jokaru da aminuje, pa vucica da plati.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...