Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Kariju je istekao ugovor, možda ih malo hvata za muda i traži veću kintu pa je tu zapelo. Možda je i savez trenutno nesposoban da ispregovara bilo šta pošto se ne zna da li ostaje ili odlazi stara garnitura. Možda je ovo samo i još jedna dimna patka, kad uleti novo SNS rukovodstvo, pa kao narode tražili ste, dobićete, umesto Karija dolazi...Kari!

 

U svakom slučaju svinjarija na koju smo već navikli od naših saveza. U novembru je sledeći prozor, do tad bi trebalo sve da bude popeglano. Matori ima odličan odnos sa igračima i bilo šta osim produžetka saradnje bi bila velika greška.

  • +1 8
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

Pesic ima 75 godina. Doneo je pravu odluku za sebe i svoju zaostavstinu da se povuce nakon uspeha na OI i zavrsenog ciklusa. Bolje to nego da ga masa maze govnima kada stvari krenu lose. 

  • +1 4
Link to comment

I bilo je vreme, covek je u godinama i ne treba ddozvoliti da covek bukvalno umre pored terena. Sto se ovog njegovog zadnjeg mandata tice, imam pomesana osecanja. Evrobasket je bio katastrofa ,za mene je licno Pesic bio jedan od najvecih krivaca za eliminaciju od italijana. Svetsko prvenstvo je odlicno vodio i tu nemam zamerku. Na Olimpijskim igrama je lose pipremio utakmicu sa Australijom ali nekako smo se izvukli i to ucesce je lako moglo da se zavrsi na neslavan nacin. U finalu smo brutalno pokradeni ali mozda da nije zaboravio Avramovica na klupi i forsirao beskorisnog Micica u drugom poluvremenu,mozda bi i pored sudijske kradje dobili taj mec, posto je Aleksa bas bio raspolozen na toj utakmici. Cesto je zaboravljao raspolozene igrace tokom svog vodenje reprezentacije. Sto se tice naslednika, velika tragedija je smrt Milojevica i kada je kosarkaski aspekt u pitanju, sada bi nam on bas odlicno legao. Mozda se moze pokusati sa nekim od Pesicevih pomocnika.

Edited by Micko8
  • Haha 1
  • -1 4
Link to comment

U kom finalu?

Ako misliš na polufinale sa Amerikom to smo izgubili jer smo ostali bez energije što je rezultiralo promašenim šutevima za tri (mislim da je bilo 9 promašaja zaredom) u poslednjoj četvrtini od kojih su skoro svi bili otvoreni 

Prosto nemamo dovoljan broj igrača koji mogu da isprate taj tempo igre svih 40 minuta

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nadam se da je ovo zajebancija za Pešića. Ako ne, daj Trinkijeija u nekom momentu

 

-1. Ne volim trenere kao Trinkijeri, podseća me na uspešnijeg Džileta. Zna puno o košarci, puno priče koja zvuči dobro, ali nekako uvek nešto fali.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Venom said:

 

-1. Ne volim trenere kao Trinkijeri, podseća me na uspešnijeg Džileta. Zna puno o košarci, puno priče koja zvuči dobro, ali nekako uvek nešto fali.

Fali autoritet

@Saša Đorđević njet, gledali smo taj film 

Link to comment
Just now, Venom said:

 

-1. Ne volim trenere kao Trinkijeri, podseća me na uspešnijeg Džileta. Zna puno o košarci, puno priče koja zvuči dobro, ali nekako uvek nešto fali.

 

Da, ali druga je priča voditi klub i repku. Za repku je često važnije da trener ume da napravi dobru atmosferu i hemiju, nego nužno da je vrhunski u xs and os. U repci su vrhunski igrači koji već kapiraju košarku i znaju mahom sve

Link to comment

Foto robot selektora:

 

Treba nam trener koji nema klub, tako da samo vodi repku.

Koji je osvajao trofeje.

Koji je strog i autoritet, ali istovremeno zna da se prilagodi novoj generaciji igraca koji ne vole da se na njih vice.

Koji ne zaboravlja igrace na klupi.

Koji nece stavljati Jokica na 4.

 

Mozda sam neku bitnu stavku propustio..

Link to comment
27 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Da, ali druga je priča voditi klub i repku. Za repku je često važnije da trener ume da napravi dobru atmosferu i hemiju, nego nužno da je vrhunski u xs and os. U repci su vrhunski igrači koji već kapiraju košarku i znaju mahom sve

 

Ja bih baš rekao da je Trinkijeri vrhunski sa "xa and os" jer jede košarku i živi košarku, ali nešto drugo ne štima.

 

Doduše i Ataman je delovao tako dugo, pa evo gde je sad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...