Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

naravno, ali je ruzno posle to predstavljati kao necije reci. 

 

i da, ja smatram da je obradovic "tezak covek", sto po onom sto sam vidjao na tv, sto po onom sto sam cuo od ljudi koji ga poznaju.

smatram i da mu se desavaju situacije kad nije u stanju da se iskontrolise, pa dopusti sebi da deo svojih (retkih) neuspeha prebaci i na ledja igraca (2005ta npr)

 

nista od toga ga ne cini ni za promil manjim trenerom, a vrlo verovatno mu ta njegova "tezina" i tvrdoglavost izmedju ostalog i pomazu da bude uspesan kao sto jeste

Link to comment

nista od toga ga ne cini ni za promil manjim trenerom, a vrlo verovatno mu ta njegova "tezina" i tvrdoglavost izmedju ostalog i pomazu da bude uspesan kao sto jeste

Ipak je naslov topika ,,Košarkaška reprezentacija Srbije,,.

Mogu ove stranice da izguraju i bez insajderskih informacija iz druge ili neke treće ruke o privatnom životu aktera.

Koliko puta ste  saznali jezive priče iz privatnog života omiljenog glumca ili muzičara, pa je svaki naredni susret sa njegovim delom bio  makar za trunku demistifikovan ili nepotrebno umanjen doživljaj istog.

 

Meni je npr. dovoljno i ovakvog Vujoševića...samo mi treba još informacija kako tretira svoje bližnje i prijatelje,

i da li je istinita ona priča za automehaničara od prošle godine...

 

Ne moram ja baš sve da znam.

Edited by Musky
Link to comment

onda ne bi trebalo da znas ni da je macvan kao svrseni srednjoskolac oteo identitet trinaestogodisnjem detetu, koji i dan danas koristi.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Zeljko je dobar tip!

Onomad kad je sa Panatinaikosom dolazio na prijateljsku utakmicu vs Radnickog, poklonio je Muti trenerku koju ovaj mesecima nije skidao.

I ne samo to!

Vec je posle po dgra, ispred "Geta" otkrio da je Muti nacrtao akcije, kako da pobedi Partizan.. a onda ga podjebavao kako ovaj nije umeo da ih sprovede u delo :D

Link to comment

Zeljko je dobar tip!

 

Onomad kad je sa Panatinaikosom dolazio na prijateljsku utakmicu vs Radnickog, poklonio je Muti trenerku koju ovaj mesecima nije skidao.

 

I ne samo to!

 

Vec je posle po dgra, ispred "Geta" otkrio da je Muti nacrtao akcije, kako da pobedi Partizan.. a onda ga podjebavao kako ovaj nije umeo da ih sprovede u delo :D

kako sad geto, zar muta nije obilazio diskoteke? :D
Link to comment

kako sad geto, zar muta nije obilazio diskoteke? :D

pa kad se sve zatvori u Kgu, jedno sto ostane da radi su NemamVeDe i Geto :D

 

ispred Geta je uvek brdo ljudi, a Kazino i ostali klubovi/diskoteke su par metra ispod, pa su tu u masi brljavili i pravili show :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...