Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Just now, Filozof manijak said:

Ćelavi za motivaciju i psihologiju, a neko ko zna za pripremu utakmica i trening.

Samopovredicu se

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

2 hours ago, napadaj said:

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/193159/Covic-ili-zecevic-na-celu-ks-srbije-posle-danilovica

 

Ko posle Predraga Danilovića? Odgovor na ovo pitanje nije lak, ali, ni preterano težak ako se gledaju fakti. Zasad su Nebojša Čović i Žarko Zečević, stiče se utisak ne samo jedini, nego i idealni kandidati za rešavanje potencijalno ozbiljnog problema ako se povuku pogrešni koraci.

 

 

:lolol:

 

Pa zasto onda ne obojica, 1 dvoglava azdaja, predsednicka komisija™? :Jova:

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Ćelavi za motivaciju i psihologiju, a neko ko zna za pripremu utakmica i trening.

Pa imao je on baš vrhunske utakmice u taktičkom smislu i sem poslednjeg prvenstva i odlično tempiranje forme i našpanovanu ekipu taman kad treba.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Ćelavi za motivaciju i psihologiju, a neko ko zna za pripremu utakmica i trening.

 

преузимање (31).jpeg

  • Haha 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


Nije on life coach. Mislim da je diplomirao psihologiju sa usmerenjem na sport.

 

Otac mu je bio profesor na novosadskom FTN.

 

U bre, a ja odmah skocio, pomislih neke politicke veze.

Link to comment

Ako se Pesic povuce , nemojte celavog jos ako debeli planira da odigra jos nesko reprezentativno takmicenje. 

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

@uini

 

Šta misliš o Saletu Obradoviću i Alimpijeviću?

 

Deluju li ti kao previše "štreberski" treneri za koncept repke? Inače obojicu jako cenim i ne bih se bunio da npr. Alimpije jednog dana zameni Želimira.

 

evo ja iskreno ne znam sta da mislim o njima dvojici, pre svega nisam uspeo da se ubedim da grade autoritet na znanju, mada nisu naravno slabi treneri.

 

druga nepoznanica mi je karakter, u smislu odnosa prema igracima, ne u smislu da li su lafcine i ljudine.

 

sale obradovic je iskusan, ima kilometrazu ali nisam uspeo da formiram neko cvrsto misljenje. alimpije, pojma nemam, ima fore da se vidi.

 

poenta je da ne znam ( :

Link to comment

Obradovića ne bih nikako za repku, baš mi deluje kao težak, sujetan i iskompleksiran lik, samo nagađam.

  • -1 1
Link to comment
39 minutes ago, kralj said:

Obradovića ne bih nikako za repku, baš mi deluje kao težak, sujetan i iskompleksiran lik, samo nagađam.

Težak svakako. Iskompleksiran, ne znam. Od čega lik koji se naosvajao toliko trofeja može da ima komplekse. Nagadjam i ja.

Uglavnom, karakter mu je katastrofa. Mislim da kako je stariji tako sve više se dernja na igrače. Gotivim ja njega, al brate aj prekini se dernjaš na igrače toliko često baš. 

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

ZI43EiR.png

 

Nadam se da grešim, meni ovo deluje kao farewell poklon :(

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, getasewtadesse said:

Težak svakako. Iskompleksiran, ne znam. Od čega lik koji se naosvajao toliko trofeja može da ima komplekse. Nagadjam i ja.

Uglavnom, karakter mu je katastrofa. Mislim da kako je stariji tako sve više se dernja na igrače. Gotivim ja njega, al brate aj prekini se dernjaš na igrače toliko često baš. 

Misli na Sašu.

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, getasewtadesse said:

Težak svakako. Iskompleksiran, ne znam. Od čega lik koji se naosvajao toliko trofeja može da ima komplekse. Nagadjam i ja.

Uglavnom, karakter mu je katastrofa. Mislim da kako je stariji tako sve više se dernja na igrače. Gotivim ja njega, al brate aj prekini se dernjaš na igrače toliko često baš. 

 

Pa u tom smislu iskompleksiran - kao da uvek mora sve oko sebe da podseća ko je glavni. 

 

Pička Ćelava je čovek - reprezentacija. Uvek se provlači loša konekcija sa Jokićem, ali deluje mi da je ta stvar prilično predimenzionirana i karikira se sa lajnapom sa Bjelicom i Bobijem u petorci, a u isto vreme previđa činjenica da je Jokić danas za klasu bolji igrač nego što je bio dok je igrao kod Saloa.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment

Sad već nisam siguran da li se priča o Saši ili Željku Obradoviću. Mada, zar ima neke razlike

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...