Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

2 hours ago, Filozof manijak said:

jedino što se ne slažem da su podjednako kvarni, ipak dr Nebojša ima 30+ godina pokvarenjačkog iskustva iz sebe. Nijedan naprednjak mu ne može ni primirisati u tome.

 

1 hour ago, Kreator said:

 

Pa može i jedno i drugo. Zar on sam nije najavio da se povlači iz košarke zbog zdravstvenih problema? Šta se desilo u međuvremenu pa se povampirio?

 

Bole Coviceve titule :fantom:

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

uradio je dobre stvari dok je bio u košarkaškom savezu. čović je postavio željka na čelo reprezentacije, zbog njega su nam odmrznuli novac za izgradnju arene.

  • +1 1
Link to comment

Tesko tad bilo voditi savez u pm.

 

Imas Divca koji je bolji od Jokica i jos Djordjevica, Paspalja, Danilovica, Bodirogu...

 

A za selektora biras izmedju tada jos neizlapelih i u prajmu - Ivkovica, Obradovica, Maljkovica, Pesica...

Link to comment

+1

 

Stiv Ker je kurcina od trenera. Svako bi se sa ovim drim timom prosetao do zlata na OI

Edited by MiddleClass
  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

covicu zelim zatvor a ne da raspravljam da li je ta bitanga nesto dobro uradila u zivotu.

nace prica kao za svakig kriminlaca.

kako to da nemamo nekog kandidata za neku javnu funkciju a da nije bitanga? 

zar nasa kosarka nema coveka koji nije kriminalac? mi smo doziveli da razni kriminalci vode skoro sve nase sportske saveze i klubove. jebote brat dunjica, okoreli kriminalac, narko diler i bolesnik vodi nekadasnji fk imt? neki narko diler je clan uprave futsal kluba partizan, vucelic umesto na dozivotnu vodi fk partizan, terzic takodje..

 

 

  • -1 1
Link to comment

Ja sam za to da ako uzimamo krimosa, da uzimamo ono bas pravog gangstera, ne ove sto mute tu nesto.

 

Pa da vidim hoce li nam opet suditi kao protiv Amerike :srdoc:

Edited by Hele
Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

On je napravio Želimira

Odmrzli sredstva za izgradnju Želimira i on ga napravio.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Odmrzli sredstva za izgradnju Želimira i on ga napravio.

Tako ja tripujem da je Davidovac u komori za hibernaciju(nekako i fizički mogu da ga zamislim tu, kao u filmovima), i samo se polako puni i aktivira kako se sezona bliži kraju.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Tako ja tripujem da je Davidovac u komori za hibernaciju(nekako i fizički mogu da ga zamislim tu, kao u filmovima), i samo se polako puni i aktivira kako se sezona bliži kraju.

 

deda umesto denisa

 

Demolition_man.jpg

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

e ja ostoji zelim dva zatvora :sad:

Zajebo te onomad za limariju? :covid19:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...